sexy FARCRY 2

maldaneri

Aktivan član
Poruka
1.158
Da li je neko cuo da uskoro izlazi FARCRY 2 ???ja inace ne volim video igrice, ali me je drug zainteresovao za ovu igru.Smatram da je glavni lik jako sexy , i dopada mi se moc koju prezentuje kroz ubijanje i oruzja..Navukla sam i dugarice , pa cak i pred izlazak ,dok se sminkamo odigramo po neki multi pleyer.... Dakle , KAD IZLAZI????
pozz momci....
 
Da li je neko cuo da uskoro izlazi FARCRY 2 ???ja inace ne volim video igrice, ali me je drug zainteresovao za ovu igru.Smatram da je glavni lik jako sexy , i dopada mi se moc koju prezentuje kroz ubijanje i oruzja..Navukla sam i dugarice , pa cak i pred izlazak ,dok se sminkamo odigramo po neki multi pleyer.... Dakle , KAD IZLAZI????
pozz momci....

Koga ti lozis:roll:
 
Da li je neko cuo da uskoro izlazi FARCRY 2 ???ja inace ne volim video igrice, ali me je drug zainteresovao za ovu igru.Smatram da je glavni lik jako sexy , i dopada mi se moc koju prezentuje kroz ubijanje i oruzja..Navukla sam i dugarice , pa cak i pred izlazak ,dok se sminkamo odigramo po neki multi pleyer....

Necete mozda da bude glavni lik nag pa da imate i hranu za ochi ?? ( pored ovog zadovoljavanja ) :mrgreen: :mrgreen:
Just kidding
Dakle , KAD IZLAZI????
pozz momci....

Trebalo bi sledece godine da izadje..... I imace ogromnu sistemsku zahtevnost ( kao shto ima Crysis )
 
FC 2 ce dupe pomerati racunarima

71082-fcry2_pc_screenshot_driving_vehicle_01.jpg


s.jpg


farcry2_15.jpg
 

Back
Top