anatomski jastuci

_cat_

Početnik
Poruka
33
pozdrav svim forumasima!
zanima me kakva su iskustva vas koji imate ove jastuke (bilo da ste narucili dormeo ili onaj na top shopu)... da li vredi kupovati tu stvarcicu?
kakvo misljenje imaju lekari?????
hvala :)
 
Не знам за њихова мишљења (мислим на лекаре), али ја, пошто волим да спавам на стомаку и "грлим" јастук, никако нисам могао да "изађем на крај са њим". Мени уопште не одговара.
 
Ja imam tempur jastuk i prezadovoljan sam,pre pola godine sam isto bio u dilemi koji jastuk kupiti i googlao po netu i za tempur sam nasao samo pozitivne komentare tacnije odusevljenja,ali u hrvatskoj kod nas je vrlo malo ljudi culo za njega,pa nema nesto ni komentara,jastuk je skup ali je i kvalitetan imas 3 godine garancije ...imas na njihovom sajtu pa procitaj sta te zanima Ja sam prezadovoljan kao sto rekoh inace posle saobracajke sam malo ispomerao vratne prsljenove (subluksacija :lol:) pa se patim sa svim simptomima vezanim za taj deo.
Gledao sam u idei jastuk slican ovom tempuru ,radi na istom principu memorijske pene (dormeo) meksi je i samim tim mislim da bi se brzo deformisao tacnije ne bi se vracao u prvobitno stanje.A ostali tipa pahuljice soja i slicno mislim da je to smesno ...I pretvrdi jastuci tipa kontur su katastrofa imao sam to i to je toliko tvrdo da je to strasno...LM ova memorijska pena je zakon ...sad rekoh ti zavisi od tvog dzepa
A pitao sam moju dr fizijatra za misljenje za jastuk ...ona mi je rekla da spavam sa urolanim peskiricem ..katastrofa tako ne sklopim oka celu noc ..i sad sam joj se pohvalio za jastuk ..kaze ona ako tebi odgovara odlicno ..eto sta reci sem na tebi je da odlucis mislim da konkretno misljenje koji jastuk da uzmes od dr neces dobiti a i WdW je pisala ranije na ovu temu nisi pretrazivala:grin:
 
Posto su ti Tempur jastuci tako skupi...naisla sam na jastuk tog oblika koji je napravljen od neke specijalne pene...I na dodir je bas kao sa reklama za tempur i dormeo.Ali radi se o ikei! 2500din. Ne znam da li vredi uzimati.Sta ako mi ne bude odgovarao? Sada imam neki sa silikonskim punjnjem.Nije anatomski.
 
Imam jastuk od heljdinih ljuspica. Pošto je "preporučljivo" da jastuk bude tvrd, ovaj to zaista jeste. Bilo mi je teško da se naviknem na njega, nekih 10-tak dana, ali posle tog perioda navikavanja baš sam zadovoljna. Preporuke su mu odlične, pa ako je i pola od reklamiranog tačno....:D
 
Hoću da kupim "dormeo" jastuk i našla sam ga u jednoj prodavnici, košta 2500 din. Još malo sam tražila i u drugoj prodavnici sam našla "restform" jastuk, on je jeftiniji za 600 din. Dobro sam gledala i jedan i drugi, čini mi se da je to isti jastuk, samo da se prodaje pod različitim imenima, šta vi mislite o ovome ?
Glupo mi je da dajem 600 din. više za istu stvar.
 
Ja spavam na Dormeo jastuku- onom koji izgleda kao i svaki jastuk, ne onaj anatomski. Ništa naročito tj. više sam očekivala...( nemoj me pitati ŠTA!!!)

Ali je zato Dormeo dušek- fenomenalan...Preporučujem!
 
http://www.dormeo.tv/index.asp?tn=productview&c=7055&pid=44919&info=cat_7055_top
http://www.tvshop-direct.tv/Restform-jastuk-28-66-prod.htm
Evo ti likovi za dormeo i restform, mislim da su to isti jastuci.
Za one iz Beograda, mogu se kupiti
Dormeo u Golsfortijevoj
Restform na Bulevaru, malo pre Djeram pijace, sa te strane.
Nasla sam i neesto o jastucima u Simpu, hvale ih, a jeftiniji su, prodavnica Simpa u kojoj se prodaju krevti, duseci, jastuci i sl. nalazi se pored Kalenic pijace u Njegosevoj, pre raskrsnice sa Kursulinom.
Ne znam adrese, ali nije tesko naci, a i sve je relativno blizu, pa se moze obici za npr. sat vremena uporediti i kupiti.
 

Back
Top