Krstarica 777

hrana_1.jpg

images%5CSlatkisi%5CTorte%5Cproductshow%5Csvarcvald.jpg


Nadam se da je ok ovo ?
 
JA, Zvezdana Zvezda, polazem zakltevu da cu cuvati ladju i biti verna mojoj druzini do kraja, da cu viriti sa palube Krstarice777 najmanje tri puta na dan, da cu prijavljivati nove patente redovno, i u dobru i u zlu uvek tu u druzini.

Da nije mozda ovo?
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
JA, Zvezdana Zvezda, polazem zakltevu da cu cuvati ladju i biti verna mojoj druzini do kraja, da cu viriti sa palube Krstarice777 najmanje tri puta na dan, da cu prijavljivati nove patente redovno, i u dobru i u zlu uvek tu u druzini.

Da nije mozda ovo?
:mrgreen:
Bravo! Čestitam. Primljena si na ladju kao redovan mornar. Da potvrdiš prijem još moraš da nešto patentiraš. Kojica i Boris već patentiraše mnoge stvari. :hahaha:
 
Pa, zvezdasta je našla, al ja ću da iskoristim njeno otkriće..:per:

JA, ANALITICAR, polazem zakltevu da cu cuvati ladju i biti verna mojoj druzini do kraja, da cu viriti sa palube Krstarice777 najmanje tri puta na dan, da cu prijavljivati nove patente redovno, i u dobru i u zlu uvek tu u druzini.
 
Pa, zvezdasta je našla, al ja ću da iskoristim njeno otkriće..:per:

JA, ANALITICAR, polazem zakltevu da cu cuvati ladju i biti verna mojoj druzini do kraja, da cu viriti sa palube Krstarice777 najmanje tri puta na dan, da cu prijavljivati nove patente redovno, i u dobru i u zlu uvek tu u druzini.
Nije dobro! :hahaha: :hahaha: :hahaha: Ti možeš da budeš samo veran
Dodeljujem ti patent za uspešno sakrivanje polnog identiteta. Čestitam, primljen si za redovnog mornara i potvrdio prijem odmah u zakletvi. To je pošlo za rukom samo jednom mornaru prve posade. :hahaha::hahaha: :hahaha:
 

Back
Top