Karakteran mushkarac

Ateisti mogu da ga puše, je li, V_z_b? A i tvoj amandman za karakter sam pogazio, rizikujući da trajem u tvojoj blizini dok vitlaš britvom. Sreća, opet SI SE okupirala kontemplativnim, a takvi o_kupa_to_®i su bezazleni :D
 
redaj, redak, ali ako menja svoj stav treba ga pitati zasto to cini , mozda si mu pomutila mozak, srce, dusu,te pogazi zbog tebe neke svije stavove, dal' ces to ceniti? ili ga smatrati antikarakternom osobom, na kraju svi mi ponekad cinimo glup[osti iz najbolje namere. Preporucujem knjigu Darvinove nagrade - luda je skroz.
 
Ja volim karakterne, a srecem lazove, pi@kice, vrdalame, bezkichmenjake ..

Ah, ti imas isti problem kao i vecina pripadnica veselog pola...
'Oces lepog, vatrenog, zgodnog, marljivog, karakternog, iskrenog, briznog, snaznog, vrednog, kuratog, bogatog, hrabrog, odlucnog muskarca...
A sreces sve suprotno...
Mozda ti privlacis tak'e svojim karakterom?
A mozda i ne...
 
sad ste me zbunili
ja sam mislila da se za nekog kaze da je karakteran kad ostavi cigarete

pa daaaa!!! kad u oglasima traze karakternog, one to zapravo traze nepusaca!!!!
kako sam pametna!
 
Vesela trazi KARAkterne muskarce

Lyone, dzavole :)

To se podrazmeva da trazim, ali ipak, i onaj drugi karakter ne moze da se zanemari. Pazi, da sam ja neka lazljivica, prevrtljivica, pa da se ne bunim shto je i on isti .. nego, nisam .. i onda naravno da ce da mi smeta kad sretnem pichkicu. Dve strane medalje, dole veliki, gore mali, mizeran. A josh tragichnije je kada je i dole i gore mizeran. Joj, kakve su to slinave sline od ljudi.

Dobro, ja mora da kazem da nisam sretala neke ekstreme...


Ima vremena :) Mada, tvoji vrshnjaci su josh uvek naivni i neiskvareni, vecinom, ali ovi matori, `76. godishte na primer, i stariji .. namazani su :)


Ali zasto bi neko bio iskren i ne bi jurio druge ako pored sebe ima recimo zenu koja ima brak zia sebe, veliku decu...itd
Sta ima od nje?

Pa shta ce onda sa njom, jelte? Najpre valjda sednesh, razmislish, pa odluchish .. pa se drzish svoje odluke.


'Oces lepog, vatrenog, zgodnog, marljivog, karakternog, iskrenog, briznog, snaznog, vrednog, kuratog, bogatog, hrabrog, odlucnog muskarca...
A sreces sve suprotno...
Mozda ti privlacis tak'e svojim karakterom?
A mozda i ne...


Pa dobro, nisam ja imala tri mushkarca u zivotu pa da se eto zadesilo da su sva trojica bili 'suprotno' .. bilo je i ok likova ... ali u zadnje vreme neshto ljigavo naishlo .. ma ne mogu ja da privlachim nekarakterne i lazove kad nisam takva. Nego, kao da plivam u moru beskichmenjaka, tako nekako ispada, pa nikako da doplivam do nekog valjanog. Uostalom, nemam samo ja takav utisak, chitajuci te neke oglase u svakom drugom zena trazi karakternog, znachi, epidemija je zahvatila mushki rod.


redaj, redak, ali ako menja svoj stav treba ga pitati zasto to cini , mozda si mu pomutila mozak, srce, dusu,te pogazi zbog tebe neke svije stavove, dal' ces to ceniti?

E pa to ne moze da se ne ceni :) Ali svakako bi promenio na bolje, tako da nema tu za chim da se zali :)
 
ja, recimo, karakternim muskarcem smatram kad se dogovorimo da igramo mali fudbal za pare, pa igraci dodju cak iako igraju protiv nekih iz prve lige... to su ljudi od karaktera... ne uplase se... nego udju muski... u kosku... 5 na 5... da vidimo sad cija majka crnu vunu prede? a, na primer, nekarakterni su oni koji posle utakmice dodju u kafanu, kad mi idemo da potrosimo znojem zaradjene pare... dodju samo zato sto je dzabe... al', kad se malo zapijemo, pa otvorimo dusu.... posle bude kasno... mada, takvi ljudi odma' vide da mi mislimo da su oni nekarakterni i nedobrodosli... ako ne mozes da se oslonis na nekoga, onda ti taj neko uopste ne treba... i ne postoji... u zivotu... tako ja mislim... pa makar i da je majkl dzekson glavom i bradom...
 
ako nije onda napravi od njega karakternog, akoo je iole pametan poslusace te, naucis ga lekciji ako treba surovo, onda surovo! nikome ne treba neko ko nema svoj stav, ili nema granice. zdrava je konfrontacija, jos kad se iskombinuje sa strascu - ludilo!
 

Back
Top