Hocete li slaviti novu 2008 godinu ako kosovo bude nezavisno 10 decembra?

Hocete li slaviti novu 2008 godinu ako kosovo bude nezavisno 10 decembra?

  • Hocu slavicu ne zanima me dal ce biti nezavisno kosovo!

  • necu slaviti ako bude nekih sukoba!

  • Ne znam videcu 10 decembra!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko zeli da zivi na kosovu,nek ide tamo,a ne da laprda iz beograda...sto kaze Zoki,bole me za kosovo....slavicu i zelim sve najlepse kosovarima u novoj 2008.

Verujem da nije omashka:roll:
Ako zelis sve najlepse KOSOVARIMA, to znaci Siptarima.
Kosovar je rec siptarskog "porekla", da se tako izrazim, jer oni sebe tako nazivaju jos od vremena Envera Hodze, koji je prvi taj izraz upotrebio, kao sto rekoh, za Siptare, eliminisuci tako staru srpsku rec KOSOVCI.
KOSOVCI su Srbi.
Posto te "zabole" za Kosovo, tebi ovo objasnjenje nista ne znaci, ali, nek se zna:evil:
 
Verujem da nije omashka:roll:
Ako zelis sve najlepse KOSOVARIMA, to znaci Siptarima.
Kosovar je rec siptarskog "porekla", da se tako izrazim, jer oni sebe tako nazivaju jos od vremena Envera Hodze, koji je prvi taj izraz upotrebio, kao sto rekoh, za Siptare, eliminisuci tako staru srpsku rec KOSOVCI.
KOSOVCI su Srbi.
Posto te "zabole" za Kosovo, tebi ovo objasnjenje nista ne znaci, ali, nek se zna:evil:

ono sto sam video na kosovu,to su kosovari i priroda...srbi,albanci...isti su po ponasanju i govoru....svi su jednaki i ja ih zovem kosovari...a ti posto toliko volis kosovce,idi tamo i zivi sa njima
 
Zasto nebih slavio? Pa nije mi niko umro! Kada ja nemam ujutro za hleb i mleko zbog ochajnih uslova zivota u ovoj "pravednoj" drzavi , niko se nesti da to veche neode u provod po splavovima i sl. u znak solidarnosti samnom! Drugim rechima kako ovu drzavu bole ona stvar za mene tako joj se i vraca - samo da ovo "mene " nepostane "nas" -eto nereda i novog 5.oktobra
 
ono sto sam video na kosovu,to su kosovari i priroda...srbi,albanci...isti su po ponasanju i govoru....svi su jednaki i ja ih zovem kosovari...a ti posto toliko volis kosovce,idi tamo i zivi sa njima

Gde cu ja ici i ziveti, neces mi ti odredjivati.
Volim Srbe gde god da se nalazili, i ne naustrb ni Siptara ni bilo koje druge nacije (izuzimam one koji su mome narodu cinili zlo) ali, kako rece pesnik- Mene sve rane moga roda bole!!!
 
ono sto sam video na kosovu,to su kosovari i priroda...srbi,albanci...isti su po ponasanju i govoru....svi su jednaki i ja ih zovem kosovari...a ti posto toliko volis kosovce,idi tamo i zivi sa njima

prvo da ti kazem bravo na podvucenom
a sada, recimo da je bilja upravu za "kosovci", ali to je nakad bilo, danas na kosovu albanci cine vecinu, i ako kosovo postane nezavisno mislim da bi red bio da se zovemo kosovari, a ne kosovci.
ps. vidim da moja opcija ubedljivo vodi za sada:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top