wmv format video zapise, problem sa kodecima.

Skinuo sam K-lite codex pack u kompletu i probao ali nista ,trazi mi dozvolu za pristup video materijalu.Jel ima neka zaobilaznica za ovo?
Skinuo sam nekoliko kratkih filmica ,ali ne pusta ni jedan.Ono sa You tube su koliko znam takodje wmv formati i njih pusta bez problema ali ovo sa E mule-a ...nece.
E to ne znam,jos nisam imao takvih problema.Proveri da fajl nije ostecen.
Ne znam kako skidas sa YouTube al najcesci format na YouTube je .FLV i njega mozes pustiti preko K-Lite a imas i FLV Player 2 koji je dosta bolji od 1.
 
Money_talk

Vidi, rijetko, mada ne mora da bude, WMP nece pustiti video fajlove koje si skinuoe preko Emue...

Ako pomenuti fajl nije zasticen posebnim codecom i ako ti ne trazi da downloadjujes poseban codec onda pokusaj sa sledecim playrima jer najcesce otvaraju veliki broj formata video materijala bez instalacije dodatnih codeca

VideoLan VLC Player
te
KMPlayer

Sve drugo ne znam sta bi moglo da bude..
jer obicno fajlovi mogu da budu zasticeni, a u tom slucaju ti ne mogu pomoci ni Playeri ni svi moguci codeci..

Sad ne bih da ulazim u vrstu video materijala koji si preuzeo, ali obicno su X X X sadrzaji zasticeni posebnim codecima i takve ne mozes cak ni preko P2P programa da gledas besplatno..

Samo da napomenem, oba predlozena Playera su free..
 

Back
Top