Dešavanja u Nišu

ledi

Ističe se
Poruka
2.975
Dakle, na jednom mestu: chim chujete za neki koncert, predstavu, sportsku/muzichku manifestaciju, izlozbu, zurku, nastup DJ-a...ma sve shto vas zanima i ne zanima u Nishu i okolini;) a vi lepo blagovremeno obavestite i ostatak sveta na forumu!
Takodje, dobrodoshli su i utisci & komentari sa deshavanja kojima ste prisustvovali:D
 
@ Pjotr Raspucin Rhsnikov
Pa shto udje u chetvrti? Da si i taj propustio, sigurno bi uspeo da zakasnish:lol:

Inache, vecheras Cubo club, 22h
Halloween party: Dj’s Boby & Bucek; za naj(ne)originalniju masku poklon!
Ulaz 50 din
 
U cetvrtak i petak mjuzikl Cikago, ali sve su karte rasprodate vec, na moju veliku zalost

Draga moja,
Oni rade po principu: razdele karte svim uglednijim i ''uglednijim'' građanima Niša, svom tom VIP (''VIP'') sloju i tek onda obaveste za predstavu.
Ja sam načula pre mesec dana za to i vrtela sve moguće i nemoguće brojeve telefona, dok mi neki ljubazni ljudi nisu objasnili da su ''karte odavno rasprodate''.
A kad je trebalo da ih kupim? Po rođenju?
Veoma sam besna, jer nije prvi put da ne mogu neku ''dolazeću'' predstavu da odgledam...

A neko od mojih je čuo (mada nije siguran) da bi trebalo da dođe ''Dundo Maroje'' predstava.

U svakom slučaju, ako saznam za mogućnost kupovanja karata za neku od budućih spektakularnih predstava (mjuzikla), sa zadovoljstvom vas obaveštavam...
 
Po flajeru kojeg sam uzeo u Diskoteci prosle nedelje pise da je 30.11. Mimi & Jedan Bend ali u subotu sam na onom video bimu video da dolazi Aca Lukas. Ocigledno je da je doslo do promene rasporeda u medjuvremenu, sve u svemu bolje je ipak sto dolazi Aca opet, jer je prosli put bilo fenomenalno.
 
Draga moja,
Oni rade po principu: razdele karte svim uglednijim i ''uglednijim'' građanima Niša, svom tom VIP (''VIP'') sloju i tek onda obaveste za predstavu.
Ja sam načula pre mesec dana za to i vrtela sve moguće i nemoguće brojeve telefona, dok mi neki ljubazni ljudi nisu objasnili da su ''karte odavno rasprodate''.
A kad je trebalo da ih kupim? Po rođenju?
Veoma sam besna, jer nije prvi put da ne mogu neku ''dolazeću'' predstavu da odgledam...

A neko od mojih je čuo (mada nije siguran) da bi trebalo da dođe ''Dundo Maroje'' predstava.

U svakom slučaju, ako saznam za mogućnost kupovanja karata za neku od budućih spektakularnih predstava (mjuzikla), sa zadovoljstvom vas obaveštavam...

Strasno! Dajem glavu da ako je tako polovina njih ce otici cisto da bi bili vidjeni, a mi koji zaista volimo da idemo u pozoriste ostajemo bez karata. Nadam se da ce jos koji put doci u Nis,jer mi se zaista gleda mjuzikl. :):):)
 
Ako neko nije chuo...Del Arno Band, subota, 03.11., klub SKC-a na Pravnom fakultetu u 22h
A u nedelju, u okviru NIMUS-a, u Narodnom pozorishtu u 20h - Opera Nabuko (Beogradsko Narodno pozorishte) – Jadranka Jovanovic, Oliver Njego i drugi.
Cena karte: 400 din

Shto se tiche Narodnog pozorishta, dobih sledece informacije u vezi repertoara: za 14. novembar je planirana premijera predstave "Pas, zena, mushkarac" Sibile Berg, u režiji Jovana Ristica, u kojoj će glavnu ulogu tumachiti Milan Lane Gutovic, a 23. novembra na repertoaru ce se naci "Dundo Maroje" Marina Drzica, u reziji Irfana Mensura. :)
 
Evo dobila sam flajer Novembar u Komodo klubu, a na repertoaru je sledece
9.11 - Nije svejedno bend
10.11 - Pacci Forra Pacci & Turbo Zika
Vece domace muzike & ladie's free coctails's
13.11 - Nije svejedno bend
14.11 - Turbo Zika Komodo coctail's
16.11 - Luis, karta 300 dinara
17.11 - Pacci Forra Pacci & Turbo Zika
Vece domace muzike & ladie's free coctails's
21.11 - Turbo Zika Komodo coctail's
22.11 - Kana band
23.11 - Nije svejedno bend
24.11 - Pacci Forra Pacci & Turbo Zika
Vece domace muzike & ladie's free coctails's
27.11 - Nije svejedno bend
28.11 - Turbo Zika Komodo coctail's
29.11 - Mimi & 1 bend
30.11 - Nije svejedno bend
01.12 - Pacci Forra Pacci & Turbo Zika
Vece domace muzike & ladie's free coctails's ANTI AIDS PARTY

Ko voli nek izvoli!!!
 
Ma daj, Dzenan i Aca Lukas!!! Ma vi, ljudi, bas neznate da se zabavljate! Hoce li ovaj Nis ikada postati pravi grad ili ce zauvek ostati veliko selo?!

O ukusima se ne raspravlja. Neko voli tuc-tuc i bum-bum, neko rke-koke, rke-koke i dzabe da sada zapocinjemo raspravu ko kakvu muziku slusa. Zasto je Nis selo ako dolazi Aca Lukas? Po tebi je Nis grad jedino kad dolazi neko ko ne peva narodnu muziku. Ma kako da ne...
 
Tako je, Decky;)

Slusham narodnu muziku, slusham r'n'b, slusham house i slusham klasichnu muziku, a posebno uzivam uz pojedina remek-dela filmske muzike. Izlazim u Cubo, Forru, Studio. Slushala sam hor Glinka i bila na izlozbi Olje Ivanjicki. A ici cu i na koncert Ace Lukasa. I super se provodim! Svakog dana!
 
A ja slušam Anu Kokić i čitam ruske klasike...

To je ironija. Ali na stranu to, ne znam zasto i dalje neki ne mogu da veruju da postoje ljudi koji mogu da slusaju razlicite vrste muzike ili dve vrste muzike koje su totalno drugacije od drugih. Ja slusam i hip-hop strani ili domaci svejedno obozavam ga, volim i narodnjake i stalno idem po kafanama sa uzivo muzikom, slusam house koji se pusta u vecini klubova u gradu, ne volim tehno ali mogu da slusam dobar tehno npr. Carl Coxa ili tako neki malo bolji DJ, ne mogu da slusam setove od po pola sata sa istim ritmom koji se ne menja, rock ne volim ali mogu da slusam Kerber, YU grupu i te starije grupe, evergrin... Jednostavno sam univerzalac i ne ogranicavam se na jednu vrstu muzike, nego se prilagodjavam datoj situaciji. Cini mi se da je bila slicna tema.
 

Back
Top