Train simulator

cini mi se da je ova igra pravljena u istom engineu kao i flight simulator 2004, potpuno istu grafiku ima, isto tako misem upravljas komandama, moze naravno i tipkama kako kome...mislim na simulaciju voznje...ne na pravljenje maketa i tome slicno.. ;)
 
Zakon su!Obozavam ih.Ne mogu da se setim kada i koji sam igrao,al dok jesam,secam se da sam ga gazio do kraja,dok nije ispao iz shina^^ ^^..Mislim da je Microsoft-ov..
Fino uradjen,barem za to doba...
 
Ja imam Microsoft Train Simulator 2000.JEdna od mojih omiljenih igara,vishe volim train sim. nego flight sim.Uvek sam voleo vozove.Nishta bolje kad imash preko 100 vagona,lokomotiva je Dash 9,zima,notj,sneg...osetjash teret onih vagona kad se penjesh uz neku uzbrdicu
 
aham, evo nabavio sam i ship simulator 2006, isto motjna stvarchica :) najvise zalim jer nema neka realna simulacija sto se tice drumskih vozila..osim onaj bus driver koj je smetje po meni..
 
Meni se svidja ideja Ship Simulatora, ali je igra bolesno zahtevna....
Jeste nekad igrali Potifex? Radi se o simulaciji...izgradnje mosta...jako je zanimljivo gledati kako se veliki most rusi nad provalijom kada preko njega predje voz...
 
Ljudi,treba mi pomoc!
Pitanje je:Kako da,tacnije uz pomoc kog programa da instaliram Train simul?To je onaj cija je instalacija testa 1.14 GB...
Mislim da je BigMazi vec pitao za upravo tu verziju
 
verovatno si dobio fajl sa extenzijom .mdf ili .bin ...treba ti daemon tools ili alcohol..potrazi na google i posle lepo mount-ujesh taj fajl i nadjes u my computer virtual drive ne znam koju ce oznaku vec da ti ima :)
 

Back
Top