Потписи за Путина украдени???

Bora Corba

Početnik
Poruka
4
Људи, хоћу да сви знате и проширите вијест да су јуче сакупљани потписи за петицију Путину у Банјалуци. Послије завршетка протеста, студенти су ставили свеске на бину. Ја сам послије видио како неки људи у цивилу односе свеске, и били су ми престари за студенте и изгледали су као полицајци у цивилу. Онда сам препознао комшију међу њима. Мој комшо муслиман ради иначе у СИПИ(одјел Бањалука), а то је муслиманска тајна полиција у Босни. Полсије чујем да су свеске са пописима за Путина украдене, а ја мислио да ови то обезбјеђују. Иначе СИПА има наређење да прати Русе у Босни и људе који раде за Русе. Ово је баш тежак фаул са њихове стране. Молим Вас да ову вијест што више проширите.
 
PISI: njegovo ime, prezime, fotografiju, adresu, broj telefona, spisak blize porodice sa koordinatama.
U ZAGLJAVLJU: Paznja! Ovaj covek je ukrao spiskove 'te i te peticije' i direktno je odgovoran za sve neprijatnosti koje potpisnici iste mogu u blizoj buducnosti da dozive.
DOLE: Adresa organiozatora peticije na koju spiskove moze da vrati. ako ne vrati, smatra se direktno odgovornim za sve sto se moze desiti.

stampaj u 10 000 primeraka (smesne pare) i oblepi grad.
 
Потписи за петицују да Путин стане у одбрану срба западно од Дрине, јер су угрожени од стране Лајчака

Polako, polako, ne moze to tako, vi Srbi zapadno od Drine prvo morate da se pripojite Rusiji pa tek onda trazite zastitu od Putina. Putin ne moze da se mesa u posla suverene i medjunarodno priznate drzave. To su vam uradili sa punim pravom jer krsite, o tako li rabljene reci, suverenitet drzave u kojoj zivite.

Jasno?
 
Потписи за петицују да Путин стане у одбрану срба западно од Дрине, јер су угрожени од стране Лајчака

Misliš da Putinu dostavljaju ovakve peticije
iz drugih država van Rusije :confused:

ustvari nekako mi je smiješno, kao da
Katalonci šalju peticiju predjedniku Velike Britanije da
ih zaštiti u Španjolskoj
 
Polako, polako, ne moze to tako, vi Srbi zapadno od Drine prvo morate da se pripojite Rusiji pa tek onda trazite zastitu od Putina. Putin ne moze da se mesa u posla suverene i medjunarodno priznate drzave. To su vam uradili sa punim pravom jer krsite, o tako li rabljene reci, suverenitet drzave u kojoj zivite.

Jasno?

Rusija je garant dejtona pa samim tim moze da utice na stanje u fildzan drzavi kao sto je "BiH"

previse si pametan za Balkan jarane, nisi valjda iz Saudijske arabija se nama javljas... osjeti se nekakav loj...
 
Cek, bre, vi ste suverena drzava po tom istom Dejtonu, i suverene drzave u okviru svojih medjunarodno priznatih granica nemaju prava da se mesaju u unutrasnje poslove drugih suverenih drzava. I ako dolazi do ugrozavanja ljudskih prava, zalis se organima drzave u kojoj zivis, ili nadleznim medjunarodnim i evropskim organima, koji arbitriraju u takvim slucajevima.

Rusija nije nikakav garant Dejtona, bar nije veci od, recimo, Hrvatske.

PS Vi genocidasi biste mogli da se manete tih aluzija na loj, jer kao takvi rasisti (u ovom slucaju fasisti) i ne zasluzujete da vas bilo ko tretira kao punopravne gradjane.
 
Polako, polako, ne moze to tako, vi Srbi zapadno od Drine prvo morate da se pripojite Rusiji pa tek onda trazite zastitu od Putina. Putin ne moze da se mesa u posla suverene i medjunarodno priznate drzave. To su vam uradili sa punim pravom jer krsite, o tako li rabljene reci, suverenitet drzave u kojoj zivite.

Jasno?
Al' zato americki ambasador moze da preti do mile volje kome god zeli...uostalom otkad je BIH 'suverena drzava'...nije ni drzava, kamoli suverena...
 
Moram priznati da se ne razumem u srBske termine upotrebljavane za definisanje susednih drzava (fildzan, kvazi, etc), ali bih da citiram toliko pominjani Dejton:

Član 10.

Savezna Republika Jugoslavija i Republika Bosna i Hercegovina priznaju jedna drugu kao suverene nezavisne države unutar njihovih međunarodnih granica.

Tako pise.

Ovo sam ambasadorom je mesanje baba i zaba. Ambasador moze da polemise, savetuje, daje predloge za resavanje odredjenih pitanja, i to je cak krajnje preporucljivo kada je konstelacija snaga tako bizarna kao u slucaju nas i Amerike, ali potpuno druga i nedopustiva stvar je zvanicno traziti intervenciju od predsednika druge drzava, i pri tom ignorisati organe drzave ciji si gradjanin, kao i svih nadleznih medjunarodnih i evropskih institucija.
 
Moram priznati da se ne razumem
Vidi se da se ne razumes uglavnom zato sto si retard...sto se ondak trtis bzvze :roll:

Амбасадор Инглиш је у интервју Срни, Фени и Онаси, рекао да је интерес САД безбједност и стабилност БиХ и да су то спремне да бране.

Он је истакао да ће, уколико се настави ићи путем сукоба, реакција САД бити брза и снажна!
Dakle ono sto tzv. medj zajednica radi u BIH je klasican primer kolonijalizma koji sa medj. pravom nema nikakve veze (za D. sporazum se obrati Lajcaku koji ga non-stop krsi svojim odlukama). I to je jasno svakom, sem takvim primercima kao sto si ti (a ja definitivno imam pametnija posla nego da bacam vreme na takve posebno one koji nemaju ni 20 postova)

A to za genocidase i fasiste...pa mutantu (klonJirani), kad veci imas dve glave bice ti lakse da duvas (moz' i na smenu)...aj duvaj...
 
Prvo, molio bih da ne vadis moje recenice iz kontexta i u citatu ih menjas.

Drugo, ne vidim kako je to sto si napisao nalazi u koliziji sa onim sto sam ja napisao. Ambasador SAD govori o njenim interesima i delovanju kroz medjunarodne institucije glede spoljnopolitickog statsa BIH, dok se ovi ljudi obracaju predsedniku 2. drzave sa zahtevom da se umesa u unutrasnja posla suverene i medjunarodno priznate drzave. Ako ne uvidjas razliku, ja ne mogu da ti je nacrtam.

Trece, nema razloga da se nervrias. Najvisa sudska instanca u nama nadredjenom pravnom svetu je donela presudu po kojoj taj vas teritorijalni entitet jeste stvoren na temelju genocida.

Moze vama to da se svidja ili ne, ali jeste tako.
 
Prvo, molio bih da ne vadis moje recenice iz kontexta i u citatu ih menjas.

Drugo, ne vidim kako je to sto si napisao nalazi u koliziji sa onim sto sam ja napisao. Ambasador SAD govori o njenim interesima i delovanju kroz medjunarodne institucije glede spoljnopolitickog statsa BIH, dok se ovi ljudi obracaju predsedniku 2. drzave sa zahtevom da se umesa u unutrasnja posla suverene i medjunarodno priznate drzave. Ako ne uvidjas razliku, ja ne mogu da ti je nacrtam.

Trece, nema razloga da se nervrias. Najvisa sudska distance u nama nadredjenom pravnom svetu je donela presudu po kojoj taj vas teritorijalni entitet jeste stvoren na temelju genocida.

Moze vama to da se svidja ili ne, ali jeste tako.

Још једна ЛАЖ која смрди на ЛОЈ! :evil:

 
Cek, bre, vi ste suverena drzava po tom istom Dejtonu, i suverene drzave u okviru svojih medjunarodno priznatih granica nemaju prava da se mesaju u unutrasnje poslove drugih suverenih drzava. I ako dolazi do ugrozavanja ljudskih prava, zalis se organima drzave u kojoj zivis, ili nadleznim medjunarodnim i evropskim organima, koji arbitriraju u takvim slucajevima.

Rusija nije nikakav garant Dejtona, bar nije veci od, recimo, Hrvatske.

PS Vi genocidasi biste mogli da se manete tih aluzija na loj, jer kao takvi rasisti (u ovom slucaju fasisti) i ne zasluzujete da vas bilo ko tretira kao punopravne gradjane.

Glupane dvoglavi, sikter ako mnme znas najosnovnije cinjenice o cemu se radi.
Rusija jeste garant Dejtona a i to veci od endehazije, jer za razliku od ustasa jeste clan Savjeta za implamentaciju mira u BiH i tvoj supak Lajcak je podredjen tom savjetu.
Kao drugo, daj da vidim gdje se pise da je RS pocinila genocid? A? Ma suti ckapi smrdljiva...
 
Prvo, molio bih da ne vadis moje recenice iz kontexta i u citatu ih menjas.

Drugo, ne vidim kako je to sto si napisao nalazi u koliziji sa onim sto sam ja napisao. Ambasador SAD govori o njenim interesima i delovanju kroz medjunarodne institucije glede spoljnopolitickog statsa BIH, dok se ovi ljudi obracaju predsedniku 2. drzave sa zahtevom da se umesa u unutrasnja posla suverene i medjunarodno priznate drzave. Ako ne uvidjas razliku, ja ne mogu da ti je nacrtam.

Trece, nema razloga da se nervrias. Najvisa sudska instanca u nama nadredjenom pravnom svetu je donela presudu po kojoj taj vas teritorijalni entitet jeste stvoren na temelju genocida.

Moze vama to da se svidja ili ne, ali jeste tako.

Bosna je i dalje prostor za zabavu svih koji u njoj ne žive, na sreću i veselje barem 38% njenih građana!!!

Usput, šta je ono rekao sud??? Jel' milo u Bosni nekakve agresije???:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Jesil' se Muyo barem jednom najeo od para koje si zaradio presudom Suda pravde Hagu???:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Ima li išta od onih 200 dolara milijardi koje vam je obećavao onaj američki pravni mufljuz koji vas je ložio da ćete nakon presude jesti zlatnim kašikama!!!
Zabole nekog za ovakvu presudu!!!
Presuda je više stimulativnog nego kaznenog karaktera!!! Nešto u fazonu "tek da se papir napiše"!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
...potpuno druga i nedopustiva stvar je zvanicno traziti intervenciju od predsednika druge drzava, i pri tom ignorisati organe drzave ciji si gradjanin, kao i svih nadleznih medjunarodnih i evropskih institucija.
Ništa neobično!!! To više govori o državi nego o građaninu!!!
Jadna je ona država čiji sopstveni građani od iste traže zaštitu po svijetu!!!
To su tvorevine od "danas do sutra"!!!
 

Back
Top