Kupovni ajvar

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Ove godine nisam stigla da spremim ajvar, a kako cujem nisam jedina, pa bih zelela da kupim par tegli. Da li je neko nasao neki dobar ajvar, posto na trzistu ima mali milion proizvodjaca. Juce sam kupila neki Podravkin ali je malo ljutkast iako pise blag, pa nije za decu. Probala sam vec i neki makedonski ali je bio bezveze.
 
Evo ja sam probala prosle godine Bakinu Tajnu i super je, nema ljuskica i skoro je stvarno kao domaci. Malo je skuplji ali je vise nego ok u odnosu na ostale koji su na trzistu. Bar meni.
 
Ajde jedan muski savet:
uzmi najjevtiniji (pogledaj dali je bez konzetvansa da nema ono E200,E150 Eovoliko Eonoliko mada ne mora da znaci da su iskreni na etketi) e pa on je nedokuvan i nedoprzen i pun vode (da se izvade na cenu kostanja) pa ako ti se ne svidja a to je sigurno sipaj ga u serpu podesi po svom ukusu dodaj zejtin i uprzi koliko te volja.
Malo je komplikovanije aki ce biti x% bolji od bilo kog iz "rafa" i naravno mozes da poslusas savete ovde onih koji su probali pa preporucuju, mada sto ljudi sto ukusa!!
 
"..Foodland danas distribuira svoje proizvode u sve velike sisteme sirom zemlje Maxi, Rodic MB, Mercator, Vero, Metro, C Market, Tempo, Univer Export..."

za gulivera nisam siguran
 
dobro, dobro...smorili ste sa tom bakinom tajnom...koopiću....a vama da daju pare za reklamu .....odmah paket uzimam...tooce12 tegli bakine tajne....na kasi odmah, molim.....i kašiku ću da ponesem da koosam...
 
ma nego šta...koopim tamo onaj 90cm baget...a on vrooć..... (: žešće sam se primio na bakinu tajnu...mama nije pravila ove godine...kaže..pojedem 3 tegle i onda neću više....pa neće da pravi..... : (
zato - u nove pobede.........bakina tajna oktriće..........
 

Back
Top