boriti se?

aubergine

Početnik
Poruka
29
zaljubljeni jedno u drugo,ali ih mnogo toga sprecava da budu zajedno...brak..razlika u godinama...njen sef...pate oboje ...kako vreme prolazi sve vise se vole ...boli ih kad su razdvojeni...sta biste vi uradili
 
Razlika u godinama ne bi trebala nikoga da sprečava..... Dobro, jedino ako je jedno od njih dvoje dete :?
E sad, što su u braku..... ako su oboje za to da budu zajedno, šta se tu može, ni ovi koje će ostaviti verovatno ih ne žele po svaku cenu :(
 
Pa sta ti ustvari hoces?
Da zivi sa njim?
Da nisi malo odrasla da patis zbog stvari koje su nemoguce

to vam i govorim da mi oboje patimo a u zrelim smo godinama,ne znamo ni sami sta cemo jednostavno se desilo, kao grom iz vedra neba me osinulo ...ne znam ni zasto ovde pisem ni sta cu samo na njega mislim, znam da me voli osetim to, vidim u negovim ocima ...njegov pogled od kojeg se toliko poplasim kad vidim koliko u njima ima ljubavi....ne znam ...bojim se sta ce biti sutra ...
 
to vam i govorim da mi oboje patimo a u zrelim smo godinama,ne znamo ni sami sta cemo jednostavno se desilo, kao grom iz vedra neba me osinulo ...ne znam ni zasto ovde pisem ni sta cu samo na njega mislim, znam da me voli osetim to, vidim u negovim ocima ...njegov pogled od kojeg se toliko poplasim kad vidim koliko u njima ima ljubavi....ne znam ...bojim se sta ce biti sutra ...

Uzivajte dok traje i budite srecni.
Mnogi ljudi prozive ceo zivot a da im se nesto tako ne desi.
Svakako ce se zavrsiti pre ili kasnije jer je previse komplikovano da bi uspelo.
Volite se tako kako mozete i ne pati sada zbog stvari koje je nemoguce izvesti ili bi kad bi se izvele povredile mnogo ljudi oko vas....ili bi se prosto vremenom pokazalo da je to nije to sto ste mislili.
To je generalni savet,naravno ti bolje znas vasu situaciju
 

Back
Top