Albanci "imaju opravdanje" za nezavisno KIM, ali zašto se bune protiv Makedonije?

I neces...a jasno sta je u pitanju:
files
 
Ademe, da li bi mogao da dobijem odgovor?

Ako ga i dobijes, to sigUrno nece biti objektivaan pristup. Ja sam sa ademom polemisao pre neki dan, on kaze da Albanci na Kosovu nisu vise u 15-tom veku, da je natalitet znatno manji i da polako i sigurno koracaju ka evropskim integracijama. A ja se pitam, ako je to tako, zasto se onda otimaju ljudi u Makedoniji? I ne samo otimaju. Pre neki dan je ubijen jedan mladic - policajac na granici sa Kosovom, iz cista mira. I ako to nije divljastvo i varvarizam, ja ne znam sta je. A da ne napominjem iz kog razloga su oteti ljudi....dosli u selo da iskljuce struju neplatisama, a ovi ih oteli...tako su radili i na Kosovu za vreme Milosevica, nisu placali racune, porez, nikakve obaveze prema Drzavi nisu postovali, pravi su divljaci bili. To sada rade i u Makedoniji.
 
Šiptari se bune protiv Makedonije,zato što Makedonija više ne postoji...Makedonija je država ko što su bile države Acteka i Inka,još samo da nađu piramide,i mogu u istoriju!8-)

Siptari se bune protiv Makedonije zato sto su osokoljeni podrskom koju su dobili od Amerike protiv Srbije, na otimanju Kosova, tekom minulih godina. Njihov procenat u MK je veoma veliki a jos im u prilog ide krajnja poroznost granica prema Kosovu.Njihova logika je ista ona koja je upotrebljena na Kosovu, razmnozavaj se beskonacnno na tudjoj zemlji, koristi pogodnosti iste, a kad sazre trenutak, kreni u preotimanje teritorije.

Makedonija, hvala Bogu, jos uvek postoji, kao sto je postojala tokom prethodnih nekoliko hiljada godina, iako je imala veoma teske trenutke u svojoj istoriji, ipak je prezivela sva zla i nevolje.
 
Makedonija je država ko što su bile države Acteka i Inka,još samo da nađu piramide,i mogu u istoriju!8-)

...nije duhovito, cak sta vise nema uopste smisla...

Asteci (MexSp Aztecas, Aztecos; AmerEng Aztecs /sing. Aztec/) [1]. Nekad moćan indijanski narod koji je u 15. i 16. stoljeću vladao velikim carstvom u južnom Meksiku. Oni su bili narod iz grupe Nahua-govornika koje je sebe nazivalo imenom Mexica. Sebe su označavali i kao Culhua-Mexica, povezujući se sa Culhuacánom, središtem najciviliziranijeg naroda u Dolini Mexica. Ime Tenochca (Tenočki; u pl. Tenochcas) dobili su prema svome središtu Tenochtitlán. Asteci su u stvari bili savez od 3 plemena koje je prema van djelovalo kao jedan narod pod astečkim imenom. Ova plemena bila su Acolhua iz grada Texcoca, Tenochca ili Mexica iz Tenochitlana, i najmanji Tlacopans (Tlakopanci) s glavnim gradom Tacuba (ili Tlacopan). Od 1426-1520 konfederacija se angažirala u ratovima kojima su savladana plemena od Doline Mexica do Pacifika. Carstvo je osvojio Hernan Cortes 1519...........
http://sh.wikipedia.org/wiki/Asteci


...ne diraj mi civilizaciju... :)
 
Bice tu jako zestoko uskoro...rat, ili neki veci sukob je neizbezan.Makedonci ce sigurno braniti svoju zemlju svim sredstvima, pa neka bude sta ce biti. Sa Albancima je koegzistencija NEMOGUCA.

e da nemamo ove slepce na vlasti pa kad krene u makedoniji,krenemo i mi i Grci u isto vreme,pa da vidis kako dobijamo izlaz na more:smile:.Grci ionako ne podnose siptare i jedva cekaju da ih napenale...
 
Ademe, da li bi mogao da dobijem odgovor?

ja sad stigoh, igrao malo remi, i nije me htela karta nikako, baksuzan dan.... a kako i ne bi bio kada sam komunicirao sa glavnim patrijotama ovog foruma, koji su sigurno posle mog odlaska pravili raznorazne madjije da me strefi neki baksuz i tako....
u zadnjih par meseci ovo je drugi ili treci ekscec u FYRM, ako uporedis sa bilo kojim delom balkana i nije tako strasno. doduse da nije potrebno ni tih par to je cinjenica, i to ne negiram. ja zaista ne znam razlog toga, pokusao sam naci neke objektivnije informacije u makeodnskim novinama, ali izgleda da je vas ta vest vise potresla negoli i same makedonce. a ne "razumem" zasto. mada ja verujem da su makedonci dovoljno i pametni i sposobni da rese njihovo unutrasnje pitanje. doduse imaju srecu da ne poseduju patrijote kalibra milosevica, seselja, velje, kostunjavog i sl. pa im i nece biti tako tesko. i ovome zadnjem se iskreno nadam. a svakako ce im pomoci i MZ, jer mislim da to zasluzuju, makar po ranijem ali i sadasnjem stavu oko naseg pitanja. i da ne zaboravimo pomoc u prosloj deceniji. nadam se da sam racionalno obrazlozio moj stav.
ps. ako ikako mogu pomoci jos necim na raspolaganju sam jos jedno sat vremena
 
Albanci "imaju opravdanje" za nezavisno KIM, ali zašto se bune protiv države Makedonije? OVK, ONA i ANA albanske armije koje su delovale i u Makedoniji.
Dakle pitanje je jasno i očekujem odgovor.

P.S. Svake nedelje čujemo kako Albanci kidnapuju i ubijaju Makedonce, zašto to rade?
Da nije možda ovo u pitanju?

A da ti provokotaru malo odjebes?
 
Albanci "imaju opravdanje" za nezavisno KIM, ali zašto se bune protiv države Makedonije? OVK, ONA i ANA albanske armije koje su delovale i u Makedoniji.
Dakle pitanje je jasno i očekujem odgovor.

P.S. Svake nedelje čujemo kako Albanci kidnapuju i ubijaju Makedonce, zašto to rade?
Da nije možda ovo u pitanju?


Zato sto su PASIJA CEKA !

:D ko i ovo balijsko djubre iznad ;) :P
 
Pitanje ILIRIDE ili dokle vishe, vreme za Republiku Ilirida
To vreme dolazi. Vreme kada che biti postavljeno pitanje a shta je sa Albancima u toj takozvanoj Macedoniji. Dosta je bilo ponizhavanja za Albance Iliride. Kazhu 20 % je Albanaca u takozvanoj Macedoniji. Cela zapadna skoro pola gradova skoro celo Skopje vishe je nego shto oni oche. Dosta je represiji i segregaciji prema Albancima u takozvanoj Macedoniji. To treba tim Bugarima da bude jasno, ili che sve u miru da dodje i prodje, ili che Skopje da gori a oni mogu u Bugarsku.
 
Heheheh yebote ala su ovi siptari na nekim teskim drogama :P ne da samo dilaju vec i konzumiraju i to opaaaasno :P ala su se utripovali i proqrcili dok im stoje ameri iza ledja koje isto tako placaju narko-dolarima hehehe :P pa jade onaj najjadniji balkanski, kad ameri okrenu ledja, ima srbi da vas pokidaju pa da plivate za Italiju....a doplivat ce te ;) hehehe znali ste se slikati za CNN mamicu vam ***** i suze roniti k'o poslednje p|ckice....nabili smo vas sve u Albaniju za 7 dana, a sad ste k'o neko m00do u regionu hahahahah :D ala ce da bude veselo ako Bog da :P
 
nabili smo vas sve u Albaniju za 7 dana, a sad ste k'o neko m00do u regionu hahahahah :D ala ce da bude veselo ako Bog da :P

tacno, ali smo se zato vratili za tri, normalno KFOR je isao prvi.:lol: i to je to zasto bi mi trebali da dobijemo nezavisnost . jer ovakvih bolida kao ti srbija ima na zalost na pretek. a dokle ce ih biti, to je malo teze pitanje, mada ne verujem jos dugo, mislim u tolikom procentu.
 
tacno, ali smo se zato vratili za tri, normalno KFOR je isao prvi.:lol: i to je to zasto bi mi trebali da dobijemo nezavisnost . jer ovakvih bolida kao ti srbija ima na zalost na pretek. a dokle ce ih biti, to je malo teze pitanje, mada ne verujem jos dugo, mislim u tolikom procentu.

Nisi ti naivan ni malo,vidim ja!Ali priznaj da i mi Srbi,ako nemamo prava na ceo
stan u ostavinskoj raspravi,onda nam barem sleduje jedna soba,zar ne?
Kada je umro ćale(Tito),matori ćopa nije imamo samo jedno dete!Prema tome i drugo
dete ima neka prava na gajbu!Kakva takva,ali ima neka prava,makar bilo i 15 kvadrata u pitanju!
 

Back
Top