da li volite da budete voljeni

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
evo, posto ne mogu da postavim temu svojstvenu meni, nesvakidasnju i neobicnu resio sam da postavim ovu koja je za siri spektar karaktera i slucajeva, i sve ce biti lepo jer vas mama voli.
dakle da li volite da vas neko voli ili vam vise odgovara da s vama u krevetu spava osoba koja vas sazaljeva jer ste jadni ili bar tako mislite.
jaa licno vise volim ovu drugu varijantu jer to sam ja, i nema lazi, najgore je kad pocnes da lazes sebe da si bas ti bas onaj izabrani.
Ja spavam sa svojom bakom u krevetu i jedino se tu osetjam sigurno, i jedino ona me razumem:-D
ovo je happy tema i ocekujem da ce mi pomoci da i ja postanem happy.
unapred hwala veliko svoma koji budu ucestvovali u razresavanju nekih mojih zivotnih nedoumica:-)
ps izvinjavam se na ne pismenosti:-)
 
Peachwise polako ali sigurno postajesh moj omiljeni forumash.:)
Bitnije od toga da li me neko voli je da ja nekog volim, jer sa tim imam drastichno vishe problema. A kad je taj problem reshen...naravno da volim da me neko voli...
Nego shta ono beshe poenta teme?
 
Peachwise polako ali sigurno postajesh moj omiljeni forumash.:)
Bitnije od toga da li me neko voli je da ja nekog volim, jer sa tim imam drastichno vishe problema. A kad je taj problem reshen...naravno da volim da me neko voli...
Nego shta ono beshe poenta teme?

pa poenta je to sto je da sam imao sex sa bkom ne bi' smeo to da napisem, jer je to nemoguce,
razuuuuumes, pa onda moram da napisem nesto sto je moguce i lako svarljivo kao pink, kapishi:lol:
 
Aj da se uozbiljim na sec i da kazem.
Ne podnosim da me neko gleda kada sam u jadnom stanju. Obichno sam tad vrlo nervozna, i teram sve oko sebe. Sazaljenje mi je najgora vrsta emocije koju neko moze da mi pruzi, iz razloga shto smatram da ljudi trebaju da sazaljevaju nekoga kada nije u stanju da se bori.
I ljubav iz sazaljenja za mene uopshte nije ljubav
Druga stvar je kad se spomene razumevanje...
E od sad pa do sledece zanimljive teme iskljuchujem mozak!
 
pa poenta je to sto je da sam imao sex sa bkom ne bi' smeo to da napisem, jer je to nemoguce,
razuuuuumes, pa onda moram da napisem nesto sto je moguce i lako svarljivo kao pink, kapishi:lol:

Dobro je da nisi imao seks sa kozom, kao jedan moj drug iz osnovne skole, cije sam ja dozivljaje prepricavala Acu jajari pa je on bio ljubomoran na njega, a meni se je ebalo i za jednog i za drugog u paketu. :D
 
Kada sam ja postavio topic o odnosima izmedju brata i sestre nazvali su me jeb4chem sestre a ja ni omirisao nisam.Piletji mozgovi ovde haraju!Postavljajuci ovakvu temu nemoj se chuditi da te nazovu jeb4chem babe ili ti baboyebcem.Mozda te konzervativne nedoprtzane tetke koje se ovde motaju okrive i da si opalio dedu ko zna??
 
evo, posto ne mogu da postavim temu svojstvenu meni, nesvakidasnju i neobicnu resio sam da postavim ovu koja je za siri spektar karaktera i slucajeva, i sve ce biti lepo jer vas mama voli.
dakle da li volite da vas neko voli ili vam vise odgovara da s vama u krevetu spava osoba koja vas sazaljeva jer ste jadni ili bar tako mislite.
jaa licno vise volim ovu drugu varijantu jer to sam ja, i nema lazi, najgore je kad pocnes da lazes sebe da si bas ti bas onaj izabrani.
Ja spavam sa svojom bakom u krevetu i jedino se tu osetjam sigurno, i jedino ona me razumem:-D
ovo je happy tema i ocekujem da ce mi pomoci da i ja postanem happy.
unapred hwala veliko svoma koji budu ucestvovali u razresavanju nekih mojih zivotnih nedoumica:-)
ps izvinjavam se na ne pismenosti:-)


Zašto misliš da te neko sažaljeva, zato što sa nekim koga voliš deliš zajedničke trenutke.Kako je lepa ta tvoja sigurnost za razliku od tebe nesigurnog koji piše razne stvari koje su mnogim ljudima odvratne i ne priliče ti.
Ako si stariji i mudriji, treba tu mudrost da podeliš i drugima.

Svi mi imamo celog života potrebu da smo sveže zaljubljeni i presrećni ali ljubomorno čuvamo ono što imamo, posebno ako je tako sigurno i toplo.:D
 
Zašto misliš da te neko sažaljeva, zato što sa nekim koga voliš deliš zajedničke trenutke.Kako je lepa ta tvoja sigurnost za razliku od tebe nesigurnog koji piše razne stvari koje su mnogim ljudima odvratne i ne priliče ti.
Ako si stariji i mudriji, treba tu mudrost da podeliš i drugima.

Svi mi imamo celog života potrebu da smo sveže zaljubljeni i presrećni ali ljubomorno čuvamo ono što imamo, posebno ako je tako sigurno i toplo.:D

pazi, moram da ti odam priznanje pazljivo si procitala/o sve od reci do reci, ali na moju zalost nisi skapirala/o, tema nije o sazaljenju, vetj o dozivljavanju realnosti, tvoje, moje i svih ovih forumasha.
da sam mudar nisam, dal mi prilici to samo ja znam, ali to je vetj bezanje od teme dakle dali mozes da das odgovor a da to ne bude kritika na moj racun?
i da, ako mislis da je kod bake sigurno mislim da si u zabludi jer tu je i deka:lol:
 
evo, posto ne mogu da postavim temu svojstvenu meni, nesvakidasnju i neobicnu resio sam da postavim ovu koja je za siri spektar karaktera i slucajeva, i sve ce biti lepo jer vas mama voli.
dakle da li volite da vas neko voli ili vam vise odgovara da s vama u krevetu spava osoba koja vas sazaljeva jer ste jadni ili bar tako mislite.
jaa licno vise volim ovu drugu varijantu jer to sam ja, i nema lazi, najgore je kad pocnes da lazes sebe da si bas ti bas onaj izabrani.
Ja spavam sa svojom bakom u krevetu i jedino se tu osetjam sigurno, i jedino ona me razumem:-D
ovo je happy tema i ocekujem da ce mi pomoci da i ja postanem happy.
unapred hwala veliko svoma koji budu ucestvovali u razresavanju nekih mojih zivotnih nedoumica:-)
ps izvinjavam se na ne pismenosti:-)

Više volim da me neko voli i spava u susednom krevetu....nego da me sažaljeva i spava pored mene.....8-)
 
pazi, moram da ti odam priznanje pazljivo si procitala/o sve od reci do reci, ali na moju zalost nisi skapirala/o, tema nije o sazaljenju, vetj o dozivljavanju realnosti, tvoje, moje i svih ovih forumasha.
da sam mudar nisam, dal mi prilici to samo ja znam, ali to je vetj bezanje od teme dakle dali mozes da das odgovor a da to ne bude kritika na moj racun?
i da, ako mislis da je kod bake sigurno mislim da si u zabludi jer tu je i deka:lol:

Sa moje strane je bila pohvala a ne kritika. Što se sigurnosti tiče nisam bila dvosmislena, mislila sam da te ona sigurno voli čim je sa tobom.:D

Pohvaljujem i tebe i temu. Ja sam presrećna kada sam voljena.:D
 

Back
Top