Mozilla Firefox Update 2.0.0.8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sladjao

Početnik
Poruka
10
Problem je sledeci: Pustila sam Update 2.0.0.8 za Mozillu i sad vise ne moze da otvori maticnu stranicu niti bilo koju drugu .. Deinstalirala sam je pa ponovo instalirala ali sve ostaje isto .. Ima li pomoci ovom problemu?? Hvala svima koji bar pokusaju pomoci
 
Ma da format c je uvek bio najsigurnije resenje. :)
S moje strane jedina pomoc sada je da ti preporucim norton ghost.Sredis win za 3-4 minuta.

Edit:
Sad videh da smo zemljaci.Javi se preko pp pa cu ti sve potanko objasniti gde mozes da nadjes i tako to. Pozz
 
ma kakav format. To je uvek poslednje resenje.
jbs ti to ako za svaku sitnicu formatiras HD.
JA se secam. Prvi racunar sam formatirao posle 3 godine neprestanog rada (doduse tad nije ni bilo interneta vec samo bbs-ova) :lol:

Proveri da ti nije slucajno ukljucen proxy
tools/options/kartica advanced pa network i dugme settings
 
Reinstaliraj mozillu ocisti sve ostatke od programa, rucno i sa nekim programom. Jer su ti se neki fajlovi posvadjali kazem neki jer trenutno nema ni jedan pogram koji pravi spisak fajlova koje instalira na hard disk Kad je "sigurno" ociscen instaliraj novui verziju. Kako sam ovo rekao izgleda suvise lako ali nije uospte da ne ulazim ssuvise u problem :)
 
Ma da format c je poslednje resenje.Ali ako korisnik nije mnogo vican racunarima lakse mu je objasniti kako da koristi norton ghost nego gde da skine kako da pronadje i tako to.
Zamislite kako bi bilo kad bi svi koristili ghost i za svaki problem overwrite win.Pa prepolovio bi se broj tema na forumu :)
 
Prošli update na 2.0.0.8 je definitivno pravio velike probleme. Mnogima su se poremetile neke funkcije u browser-u. Tek sam kasnije uočio da mi ne radi Save Image As... i Save Page As... Kad sam izbisao sve, preuzeo celu instalaciju 2.0.0.8 i instalirao onda je proradilo. Zaključak je da update nije bio u redu. Dok sa ovim update-om na verziju 2.0.0.9 za sada nema problema.
 
Ајде мајке вам шта вам то значи "успорило ми је": да ли се то толико драстично осети вама на АДСЛ-у и супер брзим везама. пих :-x Ја мислим да су ситнице, промили у питању и не би требало да на то обраћамо пажњу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top