Svadja...

Saska-slatkica

Obećava
Poruka
55
Danas sam se posvadjala sa najboljim drugom!:sad:Ja sam ga stvarno OBOZAVALA i bio mi je ko brat, dok nedavno nije usao u svlacionicu dok smo se ja i drugarice presvlacile...Iako su se sve ostale naljutile na njega, ja sam i dalje pricala s njim, iako sam bila razocarana...
On je htio da se pomiri sa jednom od drugarica, i ja sam mu pomagala u tome...Stalno mi je slao poruke i trazio savjete, a ja sam mu ih davala, jer nisam zeljela da bude tuzan...I danas je on pricao sd njom i ona se nije pomirila s njim...I on je nesto poceo da sere i rekao mi je ,,KO TE ****,ZABOLI ME ZA SVE...MA PUSI K****!``
To me jaaako povrijedilo...I ja ne pricam s njim, ali se osjecam kao da sam izgubila brata...STA DA RADIM??? DA LI DA SE POMIRIM S NJIM ILI...
PLEASE HELP!!!:cry::cry::cry:
 
ko je zatvorio ony temy gde sy ovakve teme mogle lepo da stany na jedno mesto :S ovo stvarno smara vishe...
btw shta moj naj dryg i ja ne kazemo jedno drygom pa opet smo xtra :S koji ste vi razred...garant osnovna...tamo sy nama ypadali y svalchionitze ;pPp
 
Sacekaj da poraste i postane pametniji, takvi su tinejdzeri. Ili jos bolje, pretvori se u seksi ultra fensi dobru ribu. Onda te vise ni jedan jedini decko na ovom svetu nece moci takvim recima povrediti, i da hoce.
 
haha zajebavas li se ?:lol:

Ne :D Otkad sam postala ultra fensi seksi kad cujem da neko vice u mojoj blizini 4 puta se okrenem oko sebe da vidim kome on to prica, ha ha ha ha ha, dok mi neko ne kaze "Tebi kazem", ha ha ha ha ha, to na primer na nekom javnom mestu u vezi sa parkiranjem i takvim stvarima, ha ha ha ha ha. A kad vidim da neko to kao na mene nesto polu vice, nista, ne obracam paznju. A kad neko stvarno vice na mene, onda mi ga dodje zao, kao na primer moja tetka onda preko telefona, samo postize da joj se neizmerno cudim i zalim je.A za tetku i likujem, kako se ispalila.
 
Danas sam se posvadjala sa najboljim drugom!:sad:Ja sam ga stvarno OBOZAVALA i bio mi je ko brat, dok nedavno nije usao u svlacionicu dok smo se ja i drugarice presvlacile...Iako su se sve ostale naljutile na njega, ja sam i dalje pricala s njim, iako sam bila razocarana...
On je htio da se pomiri sa jednom od drugarica, i ja sam mu pomagala u tome...Stalno mi je slao poruke i trazio savjete, a ja sam mu ih davala, jer nisam zeljela da bude tuzan...I danas je on pricao sd njom i ona se nije pomirila s njim...I on je nesto poceo da sere i rekao mi je ,,KO TE ****,ZABOLI ME ZA SVE...MA PUSI K****!``
To me jaaako povrijedilo...I ja ne pricam s njim, ali se osjecam kao da sam izgubila brata...STA DA RADIM??? DA LI DA SE POMIRIM S NJIM ILI...
PLEASE HELP!!!:cry::cry::cry:

Pricaj s njim i pokusajte resiti stvar.Razlog svađe je prilicno glup, a posto ti je bio dobar drug pokusaj se pomiriti s njim.Sretno
 
Pomiri se sa njim,ali ne moj nista prva da zapocinjes,sacekaj da ti se izvini,pa tek onda.Po mom misljenju(koje je mozda jako strogo)bas te je uvredio,pokazavsi da ne zna da ceni tvoj trud,a za psovku da i ne govorim,najbolju drugaricu mora najpre postovati...:!:
 
Danas sam se posvadjala sa najboljim drugom!:sad:Ja sam ga stvarno OBOZAVALA i bio mi je ko brat, dok nedavno nije usao u svlacionicu dok smo se ja i drugarice presvlacile...Iako su se sve ostale naljutile na njega, ja sam i dalje pricala s njim, iako sam bila razocarana...
On je htio da se pomiri sa jednom od drugarica, i ja sam mu pomagala u tome...Stalno mi je slao poruke i trazio savjete, a ja sam mu ih davala, jer nisam zeljela da bude tuzan...I danas je on pricao sd njom i ona se nije pomirila s njim...I on je nesto poceo da sere i rekao mi je ,,KO TE ****,ZABOLI ME ZA SVE...MA PUSI K****!``
To me jaaako povrijedilo...I ja ne pricam s njim, ali se osjecam kao da sam izgubila brata...STA DA RADIM??? DA LI DA SE POMIRIM S NJIM ILI...
PLEASE HELP!!!:cry::cry::cry:
oteraj ga u ******... make him suffer
 
A od mene... jbt, upao vam u svlacionicu, pa sta sad?! Ko da vas nikad nisu videli na bazenu... I ja sam se sa mojim naj drugom posvadjala, jer mi je rekao da se teram u k***c, onda sam ga tako prevaspitala da ne sme ni jbt da mi kaze... Uradi to i ti ;)
 
To u vezi svlacionice je bezze, ja zato nisam ni bila ljuta...Ali me nervira to sto mi je rekao to sto je rekao...
A danas je dosao i trazio da mu pomognem oko neke trebe, da saznam sta misli o njemu i tako to...Pravio se kao da nista nije bilo...
Ne znam,ali me stvarno razocarao...
 
Danas sam se posvadjala sa najboljim drugom!:sad:Ja sam ga stvarno OBOZAVALA i bio mi je ko brat, dok nedavno nije usao u svlacionicu dok smo se ja i drugarice presvlacile...I on je nesto poceo da sere i rekao mi je ,,KO TE ****,ZABOLI ME ZA SVE...MA PUSI K****!
bože me ti sačuvaj...:roll:nama dječaci po hiljadu puta ulaze u svlačionicu,pa se mi ne ljutimo...šta je vama?:roll:i ovo što ti je rekao-meni najbolji drug-kao brat mi je,svašta kaže,i ja njemu(opsujem ga-sve mu po spisku j****:lol: )i on meni naravno,pa se ne ljutimo,i posle svega toga mi se zacenemo od smijeha:roll::roll::roll:
 
AAAAAAAAaahhhhhhhhhhhhhhaaAAAAAAAAAAAAAaaaahhhhhhhhhhhhhAAAAAAAAAAAAAAAAAHhhhhhhhh
pa ti nisi bas cista:shock::roll::):confused:

Ti mene nisi video skoro. Ja da se obucem u dzak onaj od kafe i da stavim kais da mine spadne, oko struka, ili tregere na ramena ja bih izgledala ultra seksi fensi. Imam harizmu. :D Imam prirodnu lepotu i aristokratsko drzanje zbog porekla, i sve sto treba, i stvarno sam fashion i lepa devojka.
 
Ti mene nisi video skoro. Ja da se obucem u dzak onaj od kafe i da stavim kais da mine spadne, oko struka, ili tregere na ramena ja bih izgledala ultra seksi fensi. Imam harizmu. :D Imam prirodnu lepotu i aristokratsko drzanje zbog porekla, i sve sto treba, i stvarno sam fashion i lepa devojka.

al neko ima visoko misljenje..........:???:8)8):-P
 

Back
Top