zanimljiva pojava...

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
zashto je za sledbenike narodnjachke koalicije
velja "narodski ministar" koji je bash super shto je takav

a kad neko, recimo na forumu, primeni njegov obrazac ponashanja (tachnije daleko cenzurisaniju verziju veljinog ponashanja, jer ovde ima moderatora ;) )
on nekulturni neobrazovani provincijalac :D :D :D
 
zashto je za sledbenike narodnjachke koalicije
velja "narodski ministar" koji je bash super shto je takav

a kad neko, recimo na forumu, primeni njegov obrazac ponashanja (tachnije daleko cenzurisaniju verziju veljinog ponashanja, jer ovde ima moderatora ;) )
on nekulturni neobrazovani provincijalac :D :D :D
Odgovorio bih pitanjem:

Zašto Velja smeta baš onim ljudima koji se ponašaju isto kao on?
 
ne, pitanje je zashto nekom je velja car
a 100 puta blaza verzija velje je goreopisana 8)

da nije zbog licemerja? 8)
Ne znam ko je to "100 puta blaža verzija od Velje". Ako misliš na sebe, moram da ti kažem da ti Velja iako je neopevana prostačina nije ni do kolena, bar po količini prostakluka i budalaštine koju konstantno prosipaš na ovom forumu.

Licemerje? Zaista jeste licemerje kada vam smetaju ljudi koji su isti kao vi. Ali, možda i nije licemrje. Možda je glupost, jer kao da niste u stanju da vidite sebe i sopstveno ponašanje u odnosu na ono što vam smeta???
 
zashto je za sledbenike narodnjachke koalicije
velja "narodski ministar" koji je bash super shto je takav

a kad neko, recimo na forumu, primeni njegov obrazac ponashanja (tachnije daleko cenzurisaniju verziju veljinog ponashanja, jer ovde ima moderatora ;) )
on nekulturni neobrazovani provincijalac :D :D :D
Jbg.! Nepravda!:D
Velja je u poziciji u kojoj ti nisi.
Ima neke pare, pravi puteve koliko-toliko, ima harizmu, mora nekom i da se dopadne, i plus pljuje svoje političke protivnike javno i nedvosmisleno, onako skroz narodski, a te iste njegove političke protivnike ne vole ni oni koji njega podržavaju ( ovde na forumu)...tako da, stvar je jasna - nije isto.:lol:
 
Velja je tipican primer srbina ,ako se stidis srba idi trazi trazi drugo drzavljanstvo.
Velja zna mnogo toga o tim nazovi demokratama i njhovim mutnim radnjama, tako da moze da im to kaze a da se ne boji da ce neko da ga tuzi,jer u suprotnom svasta moze da ispliva.
 
Jbg.! Nepravda!:D
Velja je u poziciji u kojoj ti nisi.
Ima neke pare, pravi puteve koliko-toliko, ima harizmu, mora nekom i da se dopadne, i plus pljuje svoje političke protivnike javno i nedvosmisleno, onako skroz narodski, a te iste njegove političke protivnike ne vole ni oni koji njega podržavaju ( ovde na forumu)...tako da, stvar je jasna - nije isto.:lol:
Drugim rečima, Velja je prostačina koja je neko, dok je ova vrana niko i ništa, i zbog toga se očigledno mnogo sekira.
 
Velja je tipican primer srbina ,ako se stidis srba idi trazi trazi drugo drzavljanstvo.
Velja zna mnogo toga o tim nazovi demokratama i njhovim mutnim radnjama, tako da moze da im to kaze a da se ne boji da ce neko da ga tuzi,jer u suprotnom svasta moze da ispliva.

ako je prostak i pijanica tipician primer srbina, onda se stvarno stidim srba...
 
Velja je tipican primer srbina ,ako se stidis srba idi trazi trazi drugo drzavljanstvo.
Velja zna mnogo toga o tim nazovi demokratama i njhovim mutnim radnjama, tako da moze da im to kaze a da se ne boji da ce neko da ga tuzi,jer u suprotnom svasta moze da ispliva.

8)
super

pushi mi q... majmune retardirani

8)

p.s. poshtovani moderatori
ovo nije psovka
ovo je javno iskazivanje nacionalnog porekla
a kako smo ustavom svi jednaki
trazim da mi se dozvoli da poshtujem tradicije svoga naroda

hvala
 
ne, pitanje je zashto nekom je velja car
a 100 puta blaza verzija velje je goreopisana 8)

da nije zbog licemerja? 8)

Највеће лицемерје је да ти поставиш овакву тему А ДА ПРИ ТОМ ИЗОСТАВИШ НЕНАДА ЧАНКА НАЈВЕЋУ ЏУКЕЛУ И ЏИБЕРА И НЕРАДНИКА НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ!

Ако ти будеш (као такође евидентни простак) УРАДИО ЗА СРБИЈУ ОНОЛИКО КОЛИКО ЈЕ УРАДИО ВЕЉА - и теби ћемо опростити простаклуке. А како некоме
ко је САМО џукац и нерадник да опростиш било шта.
 
i opet isto
par poruka gore
kaze da je to pravi srpski jezik
a sad kad mu se obratim po srpski
on ga...

:D

mislim... ne ide ;)

Ja tebe necu psovati ako to pokusavas ,predstavljas velju ko najgoreg primitivca ,a u vecini slucajeva nikad bolji od tebe nece da te napada uvek je obrnuto.Uvek mu greske traze oni koji su mnogo gori od njega.Tvoj slucaj.
 
Velja je tipican primer srbina ,ako se stidis srba idi trazi trazi drugo drzavljanstvo.
Velja zna mnogo toga o tim nazovi demokratama i njhovim mutnim radnjama, tako da moze da im to kaze a da se ne boji da ce neko da ga tuzi,jer u suprotnom svasta moze da ispliva.
tipican primer Srbina koji ne zna da se imenica Srbin pise velikim slovom kao i njegovi sledbenici ovde ,koji ce **** onda da zna za Betovena ili daleko bilo Sopena .:roll:
 
8)
super

pushi mi q... majmune retardirani

8)

p.s. poshtovani moderatori
ovo nije psovka
ovo je javno iskazivanje nacionalnog porekla
a kako smo ustavom svi jednaki
trazim da mi se dozvoli da poshtujem tradicije svoga naroda

hvala

e ovo je diskriminacija, znaci ja to ne mogu reci jer ne pripadam toj naciji, doduse nije ni moj stil, ali poneko zaista zasluzuje takav odgovor. eh kada bi postojala mogucnost da ponekad, ali samo ponekad budem "tipican" predstavnik serbske naciji.:lol:
ps. nema tri smajlija, neki su me otkrili da je to moj zastitni znak:lol:
 

Back
Top