Halloween parada...

Sport_Billy

Primećen član
Poruka
623
Trazim lokalno drustvo (NYC) voljno da se maskira i loodira, rame uz rame sa mnom na ovogodisnjoj paradi.......jel' neko za?
...ima ovde i proslogodisnjih veterana, samo ne znam da li ce biti u NYC-ju ove godine :)

Pozz
 
Trazim lokalno drustvo (NYC) voljno da se maskira i loodira, rame uz rame sa mnom na ovogodisnjoj paradi.......jel' neko za?
...ima ovde i proslogodisnjih veterana, samo ne znam da li ce biti u NYC-ju ove godine :)

Pozz

Amm...nekako sam se prepoznala ;)
Nisam te srece da budem na mojoj omiljenoj paradi ove godine,ali sledece moram doci pa cemo da se prerusimo u neke dobre kostime!
Nemoj da zaboravis da mi pustis fotkice...

Inace ove godine necu imati to zadovoljstvo da budem na paradi-jedina parada koja se pravi ovde je u Costro-u,sto je gay cetvrt San Francisco-a.Cak sta vise,cula sam da ove godine parade nece ni biti jer je posle parade prosle godine bilo osam sahrana.Pravi Halloween Masakar.Da smo u Texas-u sigurno bi bio motornom testerom .

Tako da bi izbegla katastrofu,(a i niko nece da ide samnom u Castro ) odlucila sam da pokupim neko drustvo i da idem u neki club.Osecam se kao da sam otkrila rupu na saksiji sa ovom odlukom,ali ko ce ti ga znati..

Nadam se da ces naci drustvo i zelim ti da se lepo provedes!!!Pozdrav iz CA!
 

Back
Top