Ponos Ratkajevih

evo ja cu ti predvidim...slepi ce da progledaju, ona koja je nikakva i siromasna ustvari je cerka najbogatijeg baje u seriji samo on to ne zna...i naravno ima se uda za najboljeg baju u seriji koji ce u pocetku da je kasira :lol: :D
e ajd sad daj 5 marki :lol: :D
 
Meni je ova serija postala jako zanimljiva
ja sam inace protivnik spanskih umentnickih televiziskih dela,,,
pogotovo ako to "delo" ima vise od 20 epizoda
ali hr sapunice gledam,,,,i mislila sam da su ratkajevi samo kopija ,,predhodnih hr.serija ,,,tog tipa
ali nije mi smetalo,Bar sam imala sat vremena dnevno kada znam da cu opustiti mozak ..
bilo mi je u pocetku dosadno,izgledalo mi je kao pokusaj da se uradi nesto ,,,sto ne moze,,da se napravi ozbiljna tv drama
koja ce podsecati,bar po kostimima,na neko krlezino delo(cak ima ljudi koji i misle da je to po nekom krlezinom romanu radjeno)
i prestala sam da gledam,nekih mesec dana
a onda sam ukljucila tv,jednom u pola sedam,i shvatila da je serija postala jako zanimljiva
..nema losih glumaca,nema losih likova,cak su likovi i razradjeni karakterno,nemamo, dobre i zle .
,,vec drugacije karaktere
onda vreme je jako zanimljivo
zanimljivo je i to ,,,otkud hrvati da prave seriju ,,,koja se kriticki osvrce na jedan deo njihove istorije,,
meni je ,,odlicno
naravno,ima i elemente sapunice,ali kada serija traje 300 epizoda,to je neizbezno eto
 
Super je serija! Zanimljiva, odlična režija, scenografija, kostimografija...Prepliću se istorija, politika, rat, ljubav, afere, ubistva, tajne, prevare...

Ko hoće da gleda, imaju sve epizode na Dailymotion.
 
secam se gledao sam je 2008 jos,prilicno dobra serija,skoro se reprizirala na pink 3 mislim..u svakom slucaju istorija je predstavljena manje vise ok nije bilo vecih pristrasnosti u tom smislu.
 

Back
Top