koliko vredi zivot

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mozda ce neko reci kakve to veze ima sa politikom, ali ja mislim da ima,cak vece nego kada je ona budala ubila nekoliko osoba, ona je barem bila luda, a ovaj "ne" jer je to uradio za pare. e sada, zasto je to uradio? ne mislim na odgovor, kriminalac, to se podrazumeva, nego kolika je suma bila u pitanju, i zasto je ta suma dovoljna da neko oduzme cetiri zivota da bi dosao do tih para. pre desetak god. kazu da je u albaniji bilo dovoljno da znaju da imas par stotina eura [maraka], i da je to bio dovoljan razlog da te neko napadne, a ako treba i da te ubije da bi se docepao tih para. hocu da kazem da sto god je veca drustvena kriza ljudski zivot ima manju cenu. to je "razlog" zasto ja mislim da ova tema moze pronaci svoje mesto na pf.politika. ako gresim, izvinjavam se, jomini ce je izbrisati. i jos da kazem, i ovde je bilo takvih slucajeva [pljackani i maltretirani], i normalno, mete su ili bogatasi ili stranci koji koji dodju na "odmor". a par puta je ispalo, kada su kriminalci bili uhvaceni, da si krivci bili rodjaci ili bliski prijatelji zrtve, zato su i znali da osoba ima para.

Beograd: Četiri mrtva u stanu
28. oktobar 2007. | 12:14 -> 14:02 | Izvor: B92
Beograd -- Policija u stanu u Spasenićevoj 12 u beogradskom naselju Žarkovo našla četiri mrtve osobe, saopšteno danas iz MUP-a Srbije.

Ubijeni su 48-godišnji Zoran Obradović, njegova supruga, 43-godišnja Dragica, njihov 22 godina star sin Željko i njegova 20-godišnja devojka Maja G, navodi se u saopštenju.

Ubistvo porodice Obradović policiji je prijavio jedan od prijatelja Željka Obradovića, zabrinut što mu se on već duže ne javlja. Prijatelj je došao do stana i zatekao četiri ubijena, a u hitnoj pomoći kažu da dugo nije mogao da dođe k sebi zbog prizora koji je video.

Policijska ekipa koja je došla na mesto ubistva videla je da Željkova majka Dragica leži na pragu stana, otac Zoran u jednoj sobi, dok su tela Željka i Maje nađaena u drugoj prostoriji, iza kreveta. Pretpostvalja se da je napadač ušao u stan i pucao na sve na koje je naišao jer je u žrtve ispaljen veći broj metaka.

Niko od komšija nije čuo pucnjavu, a pretpostavlja se da je ubica koristio oružje s prigušivačem.

Kako B92 nezvanično saznaje, porodica Obradović je iznajmljivala stan u kom su nađena njihova tela, a nedaleko od tog mesta gradili su zgradu s četiri stana. Kako se saznaje, Zoran Obradović je juče prodao dva stana koji su još u izgradnji, a pretpostavlja se da je napadač želeo novac koji je ovaj dobio.
 
Kamera „videla" ubice?

U prizemlju zgrade u kojoj su Obradovići ubijeni postoji kamera koja sve vreme snima ulazna vrata. Kako su nam objasnili stanari, video nadzor povezan je sa stanom jednog komšije koji je slabije pokretan i ne izlazi, pa nadgleda ko sve ulazi i šta radi ispred zgrade. Policija će utvrditi da li ova kamera pravi video zapis i da li je snimila ubice.
 
ajdemi ....ali koji si ti dziber :roll:

Ne brines za kriminal na KIM, al' si se iskreno zabrinuo za Zarkovo....ma :roll:

a koji si ti *&^%^&, zabole mene da li je zarkovo, svinjare ili .... bitno je zasto neko za par hiljada eura moze izvrsiti ta zverstva. ubijes cetiri osobe, uzmes desetak hiljada eura koje potrosis za par meseci i onda??? sta onda???
 
UBIJENA CELA PORODICA!
U stravičnom zločinu u Žarkovu ubijeni građevinski preduzimač Zoran Obradović (48), njegova supruga Dragica (43), sin Željko (22) i njegova devojka Maja Gostić (20)


Stravičan zločin... Policija istražuje motive četvorostrukog ubistva u Žarkovu



Četiri osobe pronađene su mrtve u stanu u beogradskom naselju Žarkovo! U stravičnom zločinu ubijeni su građevinski preduzimač Zoran Obradović (48), njegova supruga Dragica (43), sin Željko (22) i njegova devojka Maja Gostić (20). Njihova tela u stanu u Spasenovićevoj ulici 12 pronašao je u nedelju iza ponoći Željkov drug, koji se zabrinuo jer mu se on nije javljao na telefon. Zločin se najverovatnije dogodio u subotu u večernjim satima, a pretpostavlja se da je ubistvo izvršio profesionalac.


Kamera „videla" ubice?

U prizemlju zgrade u kojoj su Obradovići ubijeni postoji kamera koja sve vreme snima ulazna vrata. Kako su nam objasnili stanari, video nadzor povezan je sa stanom jednog komšije koji je slabije pokretan i ne izlazi, pa nadgleda ko sve ulazi i šta radi ispred zgrade. Policija će utvrditi da li ova kamera pravi video zapis i da li je snimila ubice.


Kako Press saznaje, prijatelj ubijenog Željka ušao je u zgradu u Spasenovićevoj oko jedan sat iza ponoći. Zakucao je na vrata Obradovića, a pošto mu niko nije otvorio, sam je ušao. Čim je kročio zatekao je stravičan prizor! Telo Dragice u lokvi krvi bilo je opruženo u hodniku! Začuo se mladićev krik, a onda i „Zovite policiju!"

- Pretpostavljamo da je žena otvorila vrata ubici i da je on prvo pucao u nju. Onda je krenuo redom. Na kuhinjskom podu nađeno je telo njenog sina Željka, a malo dalje u dnevnoj sobi telo njegove devojke Maje. Zoran je ubijen u spavaćoj sobi. Pošto niko od komšija nije čuo pucnjavu, verujemo da je ubica koristio prigušivač - kaže za Press izvor blizak istrazi, i dodaje:

- Po načinu na koji su ubistva izvršena, pretpostavljamo da je ubica profesionalac. Moguće je čak i da ih je bilo dvojica. Prema prvim rezultatima istrage, nesrećni ljudi ubijeni su iz „škorpiona", a najverovatnije je pucano iz dva komada oružja. Ispaljeno je puno metaka! Zoran, koji je verovatno i bio glavna meta ubice, upucan je sa čak 13 hitaca! Obradović je nedavno prodao dva stana pa je moguće da su ubice mislile da ima puno para. Međutim, stvari u stanu nisu ispreturane. To upućuje na zaključak da se možda nekome zamerio u poslu i da je zato ubijen - kaže naš izvor, i dodaje da će stvari biti jasnije kada se istraga završi.



Ubijen zbog posla?... Zgrada koju je Obradović zidao



Prema saznanjima Pressa, Obradovići su u subotu u toku dana viđeni više puta. Zoran je bio kod svog prijatelja u obližnjem kafiću, a u popodnevnim satima video se i sa kupcima stana u zgradi koju je zidao na placu svoje stare kuće, takođe u Spasenovićevoj ulici, u blizini žarkovačke pijace. Press je juče zatekao buduće stanare ove zgrade, koji su od Obradovića nedavno kupili stan. Oni su juče došli do zgrade kako bi počeli sa useljenjem, a za sudbinu Obradovića saznali su od naše ekipe.

- Ne mogu da verujem šta se desilo! Pa videli smo se sa Zoranom u subotu po podne! Došli smo da nam preda ključeve od stana, koji smo od njega kupili. Oko tri sata, možda i malo kasnije, našli smo se ispred zgrade. Bio je sa majstorima u potkrovlju gde su završavali neke zanatske poslove. Odmah je sišao i predao nam ključeve. Rekao je da će nas obilaziti da vidi da li je sve u redu sa stanom i instalacijama. On je bio čovek na mestu, pošten, i za razliku od nekih preduzimača, uvek se pridržavao dogovorenog - ispričali su Obradovićevi kupci, koji su verovatno poslednji koji su ga videli živog.


fakti

n Februar 2005. - U Horgošu je zverski ubijena šestočlana porodica Salma. Pretpostavlja se da su motiv ubistva bili nerasčišćeni poslovni odnosi

n April 2005. - Četvoročlana porodica Gradiška, Zoran (44), njegova supruga Tanja (43) i sinovi Toni (18) i Luka (13) pronađeni su mrtvi u Dubrovačkoj 17 u Zemunu

n Decembar 2006. - U Šapcu je ubijena porodica Stanković. Devizni penzioner Miodrag (72), njegova supruga Ljubinka (72) i nepokretna sestra Mileva (70) nađeni su mrtvi u porodičnoj kući

n Jul 2007. - Cela porodica Sitarica, otac Zoran (49), majka Gordana (42) i ćerka Zorica (23) izmasakrirani su sekirom i potom spaljeni u njihovoj kući u Žarkovu. Za ubistvo je optužen Damir Crnjani (21) iz Sarajeva, Gordanin sestrić


Kako smo saznali od komšija, Obradovići su poslednje dve godine iznajmljivali stan u kome su ubijeni.

- Ušao je pre tri godine u građevinski posao posle stečaja i prodaje „Jumka" u kome su on i supruga radili kao trgovci. Sredinom 2006. godine sa ortakom Milanom Vulevićem Trepketom počeo je na placu svoje stare kuće da zida četvorospratnicu - ispričale su nam komšije iz zgrade, i dodale da su se u jednom trenutku Obradović i Vulević posvađali oko raspodele i prodaje stanova.

- Posvađali su se oko toga koliko stanova treba da dobije Zoran koji je dao svoj plac. On je tražio četiri, a Vulević je tvrdio da su se dogovorili za dva. Nekoliko dana, dok je svađa bila u najvećem jeku, svi radovi na gradilištu su stali, a onda su, kako se pričalo, raskinuli ortakluk. Kada se sve primirilo, Zoran je nastavio sam da zida - objasnio nam je jedan od komšija.
 
a koji si ti *&^%^&, zabole mene da li je zarkovo, svinjare ili .... bitno je zasto neko za par hiljada eura moze izvrsiti ta zverstva. ubijes cetiri osobe, uzmes desetak hiljada eura koje potrosis za par meseci i onda??? sta onda???
e sipac mnogo jedes gowna...sto ne otvori temu o ubistvima na Kosovu, kojih ima koliko volis nego koristis ovakve stvari za neke tvoje podmukle bezobrazluke?

Za vas su ubistva, sverc i otmice uobicajna stvar, ne moras da ih trazis po Beogradu kad ih imas i previse u sopstvenom dvoristu. Odvratno je licemerno da bas ti ovde lijes krokodilske suze i pricas o ubicama, kad ti ubice sede na celu 'vlade'.
 
ubijes cetiri osobe, uzmes desetak hiljada eura koje potrosis za par meseci i onda???
sta onda???
Onda ubijas jos ljudi...pa jos...pa jos....pa postanes ovako nesto...
dezurna1_1.jpg
 
Cudno da ti nas pitas koliko vredi zivot i dajes primer koji tebe ne bi trebalo da se tice, a ovaj precutkujes:

28.oktobar

Dva mladica povredjena su u selu Velika Hoca kod Orahovca i jedan od njih je zadobio teze povrede, kada je automobil bele boje velikom brzinom naleteo na grupu Srba iz tog sela. U incidentu koji se dogodio oko ponoci povredjeni su Mladen Lukic i Marko Strasich iz Velike Hoce, koji su kolima hitne pomoci odmah prebaceni u Kosovsku Mitrovicu i sad su van zivotne opasnosti (Tanjug)

Znaci li to, da Srbi ne smeju vise sedeti ni pred svojom kapijom, da ne bi neki pobesneli siptarski zlikovac zaleteo se u njih autom?!
Neki novi vid zastrasivanja Srba?!
 
e sipac mnogo jedes gowna...sto ne otvori temu o ubistvima na Kosovu, kojih ima koliko volis nego koristis ovakve stvari za neke tvoje podmukle bezobrazluke?

Za vas su ubistva, sverc i otmice uobicajna stvar, ne moras da ih trazis po Beogradu kad ih imas i previse u sopstvenom dvoristu. Odvratno je licemerno da bas ti ovde lijes krokodilske suze i pricas o ubicama, kad ti ubice sede na celu 'vlade'.

zasto me ne cude ovakvi tvoji postovi, juce je bila suzi tvoja "zrtva" nocas ja, je li ti ovo dojde neka kao terapija, danju te svi karahu a nocu prodajes sebi sliku kako sam trebao proziveti prosli dan. mislim da je bolje da odes kod cika doktora i da se lecis nego sto pokusavas na ovaj nacin da pomognes svom egu. mislim ti teraj kako zelis,ovo ti je ipak drugarski savet, iako ga ti svojim ponasanjem bas i ne zasluzujes, ali ovako posredno pomazem mnogim forumasima
 
zasto me ne cude ovakvi tvoji postovi, juce je bila suzi tvoja "zrtva" nocas ja, je li ti ovo dojde neka kao terapija, danju te svi karahu a nocu prodajes sebi sliku kako sam trebao proziveti prosli dan. mislim da je bolje da odes kod cika doktora i da se lecis nego sto pokusavas na ovaj nacin da pomognes svom egu. mislim ti teraj kako zelis,ovo ti je ipak drugarski savet, iako ga ti svojim ponasanjem bas i ne zasluzujes, ali ovako posredno pomazem mnogim forumasima

:?
da li je moguce da si na Prištini Zrtva , a ovde Suzy :roll:
 
zasto me ne cude ovakvi tvoji postovi, juce je bila suzi tvoja "zrtva" nocas ja, je li ti ovo dojde neka kao terapija, danju te svi karahu a nocu prodajes sebi [/B]sliku kako sam trebao proziveti prosli dan. mislim da je bolje da odes kod cika doktora i da se lecis nego sto pokusavas na ovaj nacin da pomognes svom egu. mislim ti teraj kako zelis,ovo ti je ipak drugarski savet, iako ga ti svojim ponasanjem bas i ne zasluzujes, ali ovako posredno pomazem mnogim forumasima
Prvo nemoj da brines za Suzi :)

"A danju me svi karaju" :D :D :D

Jel STOKO? KAD? GDE? A?

halucinacije od duvanja lose gudre siptarcino...

Jedini koga ovde karaju si ti djubre teroristicko...i to u usta strokava koja koristis samo za duvanje i podmukle provokacije.

A drago mi je da si si veceras pukao totalno zbog toga sto se konacno otkrilo da si ti ona smrdljiva degencina sa Pristine koja se klonira u 100 primeraka i maltretira ljude na tom PF.
Ovo ti ipak nije pf Pristina...pogotovo ne ALBANIJA. I nece ni biti...

PS postedi me opisa tvog jadnog zivota...mogu misliti zbog cega imas potrebuy da se kloniras toliko i krades tudje nickove...
 
koje ste vi budaletine od ljudi
ne bi propustili da od tudje smrti pravite cirkus samo da bi diskretidovali nekoga.
prvo je mala milica,sad je ova porodica,ko je sledeci.
pa brojanje krvnih zrnaca onom manijaku sto je osakatio i ubio onog momka i decaka,pa ciganina koji je silovao zene gde nisu bile bitne zene nego cinjenica da je nego ciganin itd.

skup maloumnih,uzivo na krstarici.sve bi uradili da skrenu paznju sa stvarnog problema :)
 
Inace za one koji ne znaju na podforumu Pristina vec mesecima divlja jedan ogavni siptarski manijak, koji najodvratnije vredja sve korisnike, velica UCK i siptarske zlocine, salje privatne poruke ostalima u kojima preti da ce ih naci i da ce im pobiti porodice, otvara/krade nove nickove....prakticno je unistio i ugusio citav podforum jer je sve Srbe sa njega oterao.

Odavno su mnogi mislili da je u pitanju adem, koji je ocigledno jako, jako bolesna osoba (da ste citali te postove znali bi), psihopata opterecena mrznjom prema svemu sto je srpsko. Veceras je jedan korisnik zalio Jominiju na temi o KIM, a potpom se utvrdilo da to zapravo jeste adem koji ima dva zivota na ovom forumu: u jednom je perfidni i prljavi provokatorcic na Poltici a kad ovde ispusi ode na Pristinu i leci komplekse (kojih ima mnogo a izleciti ih nece nikada).
 
Prvo nemoj da brines za Suzi :)

"A danju me svi karaju" :D :D :D
Uopste i ne dolazim na ovaj forum danju, nego tek oko 18, uopste se ne secam se da sam ikada dosao 'danju' :D

Jel STOKO lazljiva? KAD? GDE? A?

halucinacije od duvanja lose gudre siptarcino...

Jedini koga ovde karaju si ti gowno teroristicko...i to u usta strokava koja koristis samo za duvanje i podmukle provokacije.

A drago mi je da si si veceras pukao totalno zbog toga sto se konacno otkrilo da si ti ona smrdljiva degencina sa Pristine koja se klonira u 100 primeraka i maltretira ljude na tom PF.
Ovo ti ipak nije Pristina...

izgleda da nisi shvatio, tebi sta ko radi tokom dana u tvom zivotu, ja nisam kriv, niti iko od forumasa da bi se ti pravio musko u ovom firtuelnom svetu. znaci poslusaj moj savet, kasnije ces mi zahvaljivati. ako te ne bude bilo stid da priznas da ti je jedan albanac pomogao. iance kao sto rekoh jedan nick imam, i to je ovaj, a ako ti se prividjam na razna mesta, to je samo potvrda da je moj savet dobronameran. lepo spavaj i razmisli malo.
 

Back
Top