xenikal za mrsavljenje, doktore pitanje za tebe

Tema vec obradjivana.
Da xenikal preporucuju doktori ali to nije sredstvo za mrsavljenje nego lek,dakle razlika je velika.Preporucuje se pacijentima sa ozbiljnim kardioloskim problemima koji moraju da skinu vise od 20 kilograma.Pri tome uz koriscenje preparata mora se biti na strogoj dijeti koju prepisuju lekari i sve vreme se mora biti pod kontrolom lekara.
Nadam se da iz svega ovoga zakljucujes da to nije nesto sto se uzima na svoju ruku bez prethodnog kompletnog internistickog i laboratorijskog ispitivanja.
 
kvid:
Čula sam da Xenical tablete preporučuju doktori za skidanje kila. htela bih da mi neko kaže kakve su to tablete i dali su štetne


Xenical je LIJEK,NE pomoćno ljekovito sredstvo,a namenjeno je ISKLJUČIVO za upotrebu uz neprekidnu kontrolu liječnika interniste...
Služi za naglo smanjenje tjelesne težine,ALI NE u estetske svrhe,već dovodeći do promjene-ubrzanja metabolizma,i povećanog izlučivanja vode....Djeluje na hormonskom nivou,a svaki poremećaj na nivou hormona dovodi do poremećaja u čitavom organizmu...
Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
Upotrebite bezopasne preparate,a djelotvornije SAMO za mršavljenje,sa BROMELINOM,iz ananasa,koji sadrži aktivatore lipaza,enzima sagorevača masti,i celulita!!!Uvjerite se sami!!!! :D :wink:
 
ISTINA I PRAVDA:
kvid:
Čula sam da Xenical tablete preporučuju doktori za skidanje kila. htela bih da mi neko kaže kakve su to tablete i dali su štetne


Xenical je LIJEK,NE pomoćno ljekovito sredstvo,a namenjeno je ISKLJUČIVO za upotrebu uz neprekidnu kontrolu liječnika interniste...
Služi za naglo smanjenje tjelesne težine,ALI NE u estetske svrhe,već dovodeći do promjene-ubrzanja metabolizma,i povećanog izlučivanja vode....Djeluje na hormonskom nivou,a svaki poremećaj na nivou hormona dovodi do poremećaja u čitavom organizmu...
Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
Upotrebite bezopasne preparate,a djelotvornije SAMO za mršavljenje,sa BROMELINOM,iz ananasa,koji sadrži aktivatore lipaza,enzima sagorevača masti,i celulita!!!Uvjerite se sami!!!! :D :wink:

Zahvaljujem se na savetima,koristice mi.
 
Xenical je LIJEK,NE pomoćno ljekovito sredstvo,a namenjeno je ISKLJUČIVO za upotrebu uz neprekidnu kontrolu liječnika interniste...
Služi za naglo smanjenje tjelesne težine,ALI NE u estetske svrhe,već dovodeći do promjene-ubrzanja metabolizma,i povećanog izlučivanja vode....Djeluje na hormonskom nivou,a svaki poremećaj na nivou hormona dovodi do poremećaja u čitavom organizmu...
Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
Upotrebite bezopasne preparate,a djelotvornije SAMO za mršavljenje,sa BROMELINOM,iz ananasa,koji sadrži aktivatore lipaza,enzima sagorevača masti,i celulita!!!Uvjerite se sami!!!! :D :wink:
1. ne služi za naglo skidanje težine!
2.nije diuretik
3. odakle ti ovaj podatak - Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
 

Back
Top