xenikal za mrsavljenje, doktore pitanje za tebe
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: xenikal za mrsavljenje, doktore pitanje za tebe

kvid
    Guest

Podrazumevano xenikal za mrsavljenje, doktore pitanje za tebe

Čula sam da Xenical tablete preporučuju doktori za skidanje kila. htela bih da mi neko kaže kakve su to tablete i dali su štetne

Buduća legenda dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Tema vec obradjivana.
    Da xenikal preporucuju doktori ali to nije sredstvo za mrsavljenje nego lek,dakle razlika je velika.Preporucuje se pacijentima sa ozbiljnim kardioloskim problemima koji moraju da skinu vise od 20 kilograma.Pri tome uz koriscenje preparata mora se biti na strogoj dijeti koju prepisuju lekari i sve vreme se mora biti pod kontrolom lekara.
    Nadam se da iz svega ovoga zakljucujes da to nije nesto sto se uzima na svoju ruku bez prethodnog kompletnog internistickog i laboratorijskog ispitivanja.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Starosedelac
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: xenikal za mrsavljenje, doktore pitanje za tebe

Citat Original postavio kvid
    Čula sam da Xenical tablete preporučuju doktori za skidanje kila. htela bih da mi neko kaže kakve su to tablete i dali su štetne

Xenical je LIJEK,NE pomoćno ljekovito sredstvo,a namenjeno je ISKLJUČIVO za upotrebu uz neprekidnu kontrolu liječnika interniste...
    Služi za naglo smanjenje tjelesne težine,ALI NE u estetske svrhe,već dovodeći do promjene-ubrzanja metabolizma,i povećanog izlučivanja vode....Djeluje na hormonskom nivou,a svaki poremećaj na nivou hormona dovodi do poremećaja u čitavom organizmu...
    Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
    Upotrebite bezopasne preparate,a djelotvornije SAMO za mršavljenje,sa BROMELINOM,iz ananasa,koji sadrži aktivatore lipaza,enzima sagorevača masti,i celulita!!!Uvjerite se sami!!!! :wink:

kvid
    Guest

Citat Original postavio ISTINA I PRAVDA
    Citat Original postavio kvid

Xenical je LIJEK,NE pomoćno ljekovito sredstvo,a namenjeno je ISKLJUČIVO za upotrebu uz neprekidnu kontrolu liječnika interniste...
    Služi za naglo smanjenje tjelesne težine,ALI NE u estetske svrhe,već dovodeći do promjene-ubrzanja metabolizma,i povećanog izlučivanja vode....Djeluje na hormonskom nivou,a svaki poremećaj na nivou hormona dovodi do poremećaja u čitavom organizmu...
    Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!
    Upotrebite bezopasne preparate,a djelotvornije SAMO za mršavljenje,sa BROMELINOM,iz ananasa,koji sadrži aktivatore lipaza,enzima sagorevača masti,i celulita!!!Uvjerite se sami!!!! :wink:
    Zahvaljujem se na savetima,koristice mi.

Aktivan član ricava (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio analiticar Pogledaj poruku
    1. ne služi za naglo skidanje težine!
    2.nije diuretik
    3. odakle ti ovaj podatak - Kod žena može doći do pojačanog lučenja muškoga polnog hormona-testosterona,i pojave malja i dlakavosti kod žena,a feminiziranosti kod muškaraca!!

Učlanjen
    25.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

gdje mi je nestao post?

Moderator bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio ricava Pogledaj poruku
    gdje mi je nestao post?
    Koji post?...

Učlanjen
    25.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio bela76 Pogledaj poruku
    Koji post?...
    sorry, kasno mi se upalila lampica mislim, bila sam na mnogo foruma, ali nikad nisam vidjela da moderator prvo odobrava post ... pa sam mislila da je nestao

Moderator bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio ricava Pogledaj poruku
    sorry, kasno mi se upalila lampica mislim, bila sam na mnogo foruma, ali nikad nisam vidjela da moderator prvo odobrava post ... pa sam mislila da je nestao
    Opusteno...

Slične teme

1. Doktore, DOKTORE!
    Autor mirabel u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 25.05.2008., 00:57
  2. Pitanje za sve kompjuterske doktore
    Autor Brajan2211 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 107
    Poslednja poruka: 14.09.2007., 20:03
  3. doktore....
    Autor sensual u forumu Zdravlje