Zaboravljena MSN lozinka!!!

ohmygod

Obećava
Poruka
77
ljudi, zaboravio sam lozinku za logovanje na msn messeneger...i ne mogu da se ulogujem naravno...ishao sam na ono I forgot my password, i poslao sam sebi novu lozinku na mail...ali ja taj MAIL NE MOGU DA PROCITAM JER DA BIH GA PROCITAO MORAM DA UPISEM LOZINKU...A JA SAM JE ZABORAVIO!!!

dakle...sta da radim...

ima nesto kao tamo kako da procitam mail ako sam zaboravio lozinku...ali imam operu, i taj link nece da mi ucita...a i sva ta njihova pomoc je skoro beznacajna...dakle pomagajte!!!
 
KAd vec hoces da provaljujes neciji nalog smisli originalniji problem ;)

I odgovor.

MSN je neprovaljiv i ne pokusavaj, samo bezveze trosis vreme.

Dakle.

Nista od svega toga i niko ti ne moze pomoci.

Sledeci put zapamti lozinku (ako je to stvarno problem) :lol:
 
ljudi, zaboravio sam lozinku za logovanje na msn messeneger...i ne mogu da se ulogujem naravno...ishao sam na ono I forgot my password, i poslao sam sebi novu lozinku na mail...ali ja taj MAIL NE MOGU DA PROCITAM JER DA BIH GA PROCITAO MORAM DA UPISEM LOZINKU...A JA SAM JE ZABORAVIO!!!

dakle...sta da radim...

ima nesto kao tamo kako da procitam mail ako sam zaboravio lozinku...ali imam operu, i taj link nece da mi ucita...a i sva ta njihova pomoc je skoro beznacajna...dakle pomagajte!!!

Zaboravio si lozinku za hotmail... Ok... isao si na opciju zaboravljena lozinka.. i to je OK.. sa unesenim parametrima koje bi trebalo da znas u slucaju zaboravljene lozinke nelogicno je da upises ponovo mail adresu kojoj ne mozes da pristupis...
 
nije ljudi stvarno sam zaboravio lozinku...boli me uvo da provalim neciji nalog...nikada nisam to ni pokusavao...nisam ni znao da je moguce!

znaci jedini nacin je da otvorim novi nalog...

jednostavno moram da unesem samo moju adresu i to onu hotmail adresu...jer ako unesem neku drugu on ne prizna...a rezervnu nikad nisam ni ukucavao?!!!

jbt

ne znam ni parametre koje bi trebalo da znam...nigde ih nisam zapisao a uvek mi je lozinka vec bila napisana kada bih hteo da se ulogujem...
 
zato i postoji mogucnost opcione druge adrese, bas za ovakvu situaciju.
Dakle. Ako nisi ukucao opcionu mail adresu na koju ce ti stici sifra onda neces nista uraditi, premda meni ni dalje ne ide u glavu kako ne znas sifru, ali ajde, nema veze.

Zaboravi sto pre tu mail adresu (bilo tvoja bilo tudja, potpuno nebitno), lakse ces ziveti jer provaliti sifru neces nikad. ;)
 
Mora da ima ta opcija Boro, s tim da mi nije jasno, cini mi se da prilikom registracije naloga na hotmailu jedna od obaveznih stavki je i popunjavanje polja sa alternativnom mail adresom..

Prema tome, sta je poptrebno uraditi..
Pokrenuti opciju zaboravljeni mail i ukucati uneseni alternativni mail, mada nije zgoreg ni pokusati da uneses i neki drugi kojem mozes da pridjes mada ne vjerujem, i ako se dobro sjecam treba da znas odgovor na tajno pitanje koje si popunio prilikom otvaranja maila..
 
Tacno je to sto pricate sa drugom alternati9vnom adresom sa jednim velikim ALI. Sta se desava kad taj famozni drugi mail zakaze :) Kao sto se meni i desilo nisam zaboraivo lozinku nego nije hteo MSN da mi je prihvati iz samo njemu poznatog razloga. Mail koristim najnormalnije za divno cudo. I naravno nece mene MSN da zeza zbog obicne gluposti tako da ga ne koristim. Tako da ne vredi drugi mail
 
@ luca0304
1. udji u svoj hotmail nalog
2. desno izaberes "options"
3. kad ti se ucita nova strana levo izaberes "personal"
4. sad posle ucitavanja tu izaberes "password"
5. nakon ucitavanja strane na sredini strane imas mali linkic na kome pise "change"
Klikni na njega i otvorice ti se prozor da upises stari i onda nov.
 

Back
Top