POLITIKA ZA MASU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Evo vidim, sve se Jomini slaže sa postavljenim temama o lošim dešavanjima u Rusiji (koje nisu naučili od Zapada) ali su zatvorene. Nema veze za psihopatološke ubice, nema veze za posrnulu majku, o Američkoj pucnjavi u studenjaku se pisalo uzduž i popreko, naširoko i maštovito kako to samo radikali umeju jer iako nisu bili tamo pa majku mu onolike filmove odgledaše.

Elem, smešno mi je samo što se, koliko prošle godine, na ovom turbo-folk podforumu pljuvalo i pretilo svakom ko se usudio da napiše kako je Kosovo izgubljeno (jer svi smrdimo po svojim stanovima) a nedaj pravoslavni Bože da se pomišlja o eventualnoj podeli istog.

Pitam se da li je iko od forumaša ili patriJotskih gradjanskih udruženja uputio pretnju izvesnom političaru koji je javno izjavio da je to gotova stvar i pre rezultata pregovora?
Makar kamenčić pred seoski opštinski odbor da proleti ka prozoru?
Svinjsku mast na prag stranačkih prostorija da omaže?

Hm?
Gotovo sa Kosovom? Sada se peva druga pesma...
Sada je vidim IN da se otvaraju teme "da nam Rusi vode državu jer mi ne umemo"?
Pa jblmvam Sunce žarko, istorije srpske nenačitano, da li smo mi ikada bili ruska provincija kojoj težite?
Daj energetski sistem drugome, daj aeroprevoznika drugome, daj firme drugome.
Samo ne daj crkveno zvonce...

Da nam se za godinu dana i ova pesma ne olupa o junačku tintaru?
http://forum.krstarica.com/threads/177581
http://forum.krstarica.com/threads/177588
)%(#/"&"/$(%/#/(#()#/#&/$/ !!!!
 
Kad smo kod mase, evo da se umiris...slika iz prirode...
bush-furtive.jpg
 
Dali jeste ili nije izgubljeno to cemo tek da vidimo ,mada se slazem da nam je bolje bez kosova ali RS ima slican status kao kosovo pa se nazovi demokrate i lsd ljute kada svojatam istu.
 
Dali jeste ili nije izgubljeno to cemo tek da vidimo ,mada se slazem da nam je bolje bez kosova ali RS ima slican status kao kosovo pa se nazovi demokrate i lsd ljute kada svojatam istu.

A sa kim se to slažeš da nam je bolje bez Kosova?
Što se RS tiče, em neće da glasaju za radikale em neće da se prilagode Srbiji...
 
Evo vidim, sve se Jomini slaže sa postavljenim temama o lošim dešavanjima u Rusiji (koje nisu naučili od Zapada) ali su zatvorene. Nema veze za psihopatološke ubice, nema veze za posrnulu majku, o Američkoj pucnjavi u studenjaku se pisalo uzduž i popreko, naširoko i maštovito kako to samo radikali umeju jer iako nisu bili tamo pa majku mu onolike filmove odgledaše.

Elem, smešno mi je samo što se, koliko prošle godine, na ovom turbo-folk podforumu pljuvalo i pretilo svakom ko se usudio da napiše kako je Kosovo izgubljeno (jer svi smrdimo po svojim stanovima) a nedaj pravoslavni Bože da se pomišlja o eventualnoj podeli istog.

Pitam se da li je iko od forumaša ili patriJotskih gradjanskih udruženja uputio pretnju izvesnom političaru koji je javno izjavio da je to gotova stvar i pre rezultata pregovora?
Makar kamenčić pred seoski opštinski odbor da proleti ka prozoru?
Svinjsku mast na prag stranačkih prostorija da omaže?

Hm?
Gotovo sa Kosovom? Sada se peva druga pesma...
Sada je vidim IN da se otvaraju teme "da nam Rusi vode državu jer mi ne umemo"?
Pa jblmvam Sunce žarko, istorije srpske nenačitano, da li smo mi ikada bili ruska provincija kojoj težite?
Daj energetski sistem drugome, daj aeroprevoznika drugome, daj firme drugome.
Samo ne daj crkveno zvonce...

Da nam se za godinu dana i ova pesma ne olupa o junačku tintaru?
http://forum.krstarica.com/threads/177581
http://forum.krstarica.com/threads/177588
)%(#/"&"/$(%/#/(#()#/#&/$/ !!!!

 
Ipak najvaznije pitanje na ovoj temi jeste: koji od ove dvojice je vise ucinio za nas (i ostatak covecanstva), koga treba vise voleti?
Bush%20Clinton%20reuters.jpg


Znam da ima nebrojeno mnogo razloga da im budemo zahvalni do groba (hm), ali nazovite me rusofilom ako kazem da sto se mene tice obojica mogu da se nayedu gowana, crknu i gore u paklu.
Mada mozda bi i to bilo previse dobro za njih....
 
Kad je u pitanju opredeljenje kojem se carstvu privoleti, svako odlučuje po svome, a onda, ovde iznosi i potpuno nerelevantne argumente. Nekad svesno, nekad nesvesno.

Rasprava o "priklonjenju" Rusiji ili Americi gubi smisao kad su argumenti koji pojedinac je učinio strašniji ili veći zločin u kriminalnom smislu.

Osnovno pitanje pri odluci je koji je naš interes i ko od kandidata to podržava. Imamo sveža sećanja i događaje poslednje dve decenije. Ko i dalje može da tvrdi da se interes Amerike i Srbije poklapa ? I koji su dokazi za to ? Izvolite ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top