Nesto nam fali?

Cosmic babe

Zainteresovan član
Poruka
468
Kazu da zena mora da ispuni ona tri kosmicka uslova da bi bila:
1. zena
2. pozeljna zena (jer ako si vec zena moras biti pozeljna, inace ne postojis, bar kao zena)
Dakle, ne znam ni kojim redom da ih postavim: perfektna i pikantna kuvarica i domacica, pa posle prve i verovatno za njih (muskarce) najbitnije odredbenice, odmah zatim se zena vidi kao odlicna u krevetu (namerno izbegavam rec ku*va iz razloga sto se zena koja je dobra u krevetu naziva odmah pogrdnim imenom, dok se dobar ljubavnik stavlja na tron i okace mu lovorike na nesto ili oko necega). E, sada pored svega navedenog, ta zena mora biti (ranije) dama (danas) riba za prikaz, sa drzanjem, znanjem manira, jezika, dobrim poslom, sve u svemu jedna mocna zena.
Teorija jedne moje prijateljice, koju oznacavamo ovom prilikom kao Dr N. je otprilike sledeca:
`Zena ce omanuti`..u jednoj od tri navedene stavke. ALI UVEK.
Drugim recima, ako vam je u kuhinji odlicna i u krevetu jos bolja, dragi moji nece moci da bude I uspesna u karijeri. Nece imati ni vremena, ni inspiracije, a takodje ni snage…
Ako je dobra u kuhinji I na poslu, pasce umorna u krevet I to mu dodje to, znaci nema nista od provoda ni veceras, ni sutra…
Ako je dobra u krevetu I na poslu, verujte, ta ne zna nista da skuva, niti je zanima. Take away rules, my dear :) once again!
Zato, uzivajte u svojim pozeljnim dobitnim kombinacijama, jer su za vas dobitne kakve one jesu…I ne fali nista sto vam zena nije kosmicki savrsena, jer bi bila savrsena ljubavnica, umirisana na zaprsku I u mislima, dok se blizi orgazmu, negde blizu poslednjeg rebalansa budzeta.
 
ne vidim 3. kosmički uslov? zatim, mislim da je odrednica 'biti sjajna u krevetu' za njih najbitnija. na žalost. :???:retki su koji te vole, apstrahujući da si ženskog roda.:D
ako sjajno kuvaš, a nisi sjajna u krevetu i ne izgledaš ok, onda te polako počinje da preskače....:(mislim, ne zameram im ništa, to su činjenice. :-?možeš da kuvaš majstorski, ne vredi ako nećeš da se...:lol:
 
Svi tezimo nekom savrsenstvu, da budemo sto bolji u svemu sto radimo...
Svako normalan zna da njedna osoba nije bez mane, zato i volimo ljude zbog njihovih vrlina, prihvatajuci nedostatke.
Mogu samo da kazem, prema svecu i tropar.
Ako on nije savrsen u njegovim disciplinama takmicenja, ne moze da ocekuje od mene da budem Cosmic babe:D
Mislim da je trik u tome da u odredjenim periodima dajem primat odredjenim stvarima.
Tako se najbolje zonglira:)
Ako se rasplines previse, u svemu ces biti osrednja...
 
Necu da se hvalim...... :)



ako ste resile da preskocite jedan od tri uslova, samo da vas podsetim da zivimo u vremenu kada se telefonom moze naruciti sasvim dobra, cak, veoma dobra klopa u svako doba dana i noci. (ovo je samo podsetnik za dame - izvadjen iz mog notesa sa vaznim telefonima!)
 
Mislim da je to "sveto trojstvo" bez veze i uopste nije tacno. Jedino je tacno da veza bez seksa u vecini slucajeva ne moze da opstane na duge staze - a ni to ne znaci da seks treba da bude "savrsen" (i sta je to uopste?). Ljudi se vole zato sto im je lepo kad su zajedno, ne znaci da im je lepo (ili bar ne svima) zato sto su sa advokaticom, direktorkom ili kuvaricom...
 
pa, pristup je realan. od današnje žene se traži (uglavnom, čast izuzecima) da bude i majka i žena i dobra domaćica i da ima još neki posao....ajde, ne mora da gradi karijeru, ali da donosi neki dinar u kuću....i to je teško, a ne još i da gradi karijeru. nešto mora da trpi. mislim da, jednostavno, ne treba da uvek trpi isti deo...tj. jednom neka otrpi klopa, jednom muž, jednom posao....ali, deca - to nikako. ona uvek treba da budu no.1:D
 
Kazu da zena mora da ispuni ona tri kosmicka uslova da bi bila:
1. zena
2. pozeljna zena (jer ako si vec zena moras biti pozeljna, inace ne postojis, bar kao zena)
Dakle, ne znam ni kojim redom da ih postavim: perfektna i pikantna kuvarica i domacica, pa posle prve i verovatno za njih (muskarce) najbitnije odredbenice, odmah zatim se zena vidi kao odlicna u krevetu (namerno izbegavam rec ku*va iz razloga sto se zena koja je dobra u krevetu naziva odmah pogrdnim imenom, dok se dobar ljubavnik stavlja na tron i okace mu lovorike na nesto ili oko necega). E, sada pored svega navedenog, ta zena mora biti (ranije) dama (danas) riba za prikaz, sa drzanjem, znanjem manira, jezika, dobrim poslom, sve u svemu jedna mocna zena.
Teorija jedne moje prijateljice, koju oznacavamo ovom prilikom kao Dr N. je otprilike sledeca:
`Zena ce omanuti`..u jednoj od tri navedene stavke. ALI UVEK.
Drugim recima, ako vam je u kuhinji odlicna i u krevetu jos bolja, dragi moji nece moci da bude I uspesna u karijeri. Nece imati ni vremena, ni inspiracije, a takodje ni snage…
Ako je dobra u kuhinji I na poslu, pasce umorna u krevet I to mu dodje to, znaci nema nista od provoda ni veceras, ni sutra…
Ako je dobra u krevetu I na poslu, verujte, ta ne zna nista da skuva, niti je zanima. Take away rules, my dear :) once again!
Zato, uzivajte u svojim pozeljnim dobitnim kombinacijama, jer su za vas dobitne kakve one jesu…I ne fali nista sto vam zena nije kosmicki savrsena, jer bi bila savrsena ljubavnica, umirisana na zaprsku I u mislima, dok se blizi orgazmu, negde blizu poslednjeg rebalansa budzeta.

Danas je teško biti čovek...urbano biće....koje je obrazovano, elokventno, u tip-top formi, savršenih belih zuba, kulturno, odmereno.....sa cipelama koje su uglancane i kada pada kiša....sa porodicom, kućom, letovanjima i zimovanjima i ratama za kredit....
Danas je još teže biti sve suprotno od toga.....
Kada je "kuvanje" postalo a-priori u opisu ličnosti žene.... Kuvati se mora...jer se mora i jesti....A ako se ne jede...umreš.... Vrlo jednostavna računica...Sve što pojedeš neko je posejao, negovao, ubrao....ili skuvao...Zar je bitno ko?
I šta znači "biti dobra u krevetu"? Da li postoji neki Institut za određivanje kvaliteta u krevetu? Zaboga....sex je dobar ako je opušten i sa nekim ko te voli i koga ti voliš....
A uspeh na poslu je individualni izbor...i nema veze sa polom....
Ja ne zadovoljavam ni jedan od uslova... Da li to znači da sam loš čovek? I da se nikada neću udati? Ili ako bih umela i da kuvam ko gospodja Pata i da budem u krevetu ko ***** glumica a na poslu uspešna ko Abramovič...da li to znači da mi je dozvoljeno da kradem, ubijam, siluje, budem sebična, gruba i nevaspitana....loša majka i još gori prijatelj jer ipak će me SVI muškarci oženiti...pošto zadovoljavam sva tri "najbitnija" uslova idealne žene....
 
Ma to znamo ja i ti..., mi, ali muskarci ocekuju drugo nesto (zapravo ocekuju isto kao i ocevi i dede..) iako je 21. vek...Dakle,realna slika je tako jadno sablonizirana...Nisam je ja izmislila

ps. prakticno pitanje: ako mesis (ako umes da mesis :) ja ne znam npr) kada ces namazati novi revlon i ocuvati ga bar dva dana? Karikiram ali je tako ....
Ili lak ili kiflice :)
 
"... put do muskog srca ide preko stomaka ..."
Pa ovo je njesra breeeeeee :)

Niko nije umro od gladi!
Niko nije postidjen zbog lose karijere svoje zenke !
Nikog i nije briga da li njegovo voljeno bice lici na Lindu Evangelistu, .... sve dok je On u Njenom krevetu Jedini Neprikosnoveni Onaj Koji Ume Da Je Nasmeje,.... :)
Ljudi se razboljevaju od nevoljenosti
Problemi dusevne, a zatim organske prirode nastaju zbog nedostatka seksa! Pravog i jedinog seksa nastalog iz iskrenih i dubokih odnosa.
SVE je seks i sve je zurka :)

Iznosim svoj licni stav po bezbroj puta, i tvrdim da bolje kuvam od bilo koje meni poznate zene, i do neba uzivam u tome :)
...i ni u ludilo ne zelim da Zenka pored mene sluzi da bi kuvala, spremala, cistila........
Meni kao decaku je potreban Soulmate,unconditional support, koji ne zali snagu, mastu,i ne stedi sebe da bi me zabavljala .... i obrnuto :)
... i po milioniti put trvrdm da je gore pomenuti sablon promovisan od strane nesposobnih zena da bi lakse i jednostavnije manipulisale muskarcima.
 
ljudi manite se tih stereotipa JA MORAM DA kuvam,budem dobra u krevetu,uspesna na poslu...Sve sto radis sebi radis
Budi ono sto jesi,neko ce te voleti takvu, bez obzira na iskrzani lak na noktim ili sto mesis kolace bolje ili gore od njegove mame,a sex da ni ne pominjem...
 
Jos jedna tema "Muskarci (ili zene) ocekuju". :roll:
I muskarci i zene ocekuju da u vezi budu prihvaceni kakvi jestu, voljeni i uvazavani.

Ne verujem da je moguc los seks tamo gde je ljubav prava, jer prava ljubav izmedju ostalog podrazumeva i to da su partneri jedno drugom privlacni. Verujem da je strast dovoljna za odlican seks, kao sto ne verujem da neka bog zna kakva tehnika moze da nadoknadi nedostatak strasti.

Sto se tice kuvanja moram da naglasim da to da li neko dobro kuva ili ne zavisi samo od toga da li zeli da dobro kuva ili ne. Sve sto radimo je PORUKA ljudima oko nas. Ne zelim da kuvam iz principa (razlikovati od "ne stizem" ili "ne mogu"! ) znaci, nisi mi dovoljno bitan da se potrudim. Nije problem, mozemo da narucujemo, mogu da kuvaju bake ili ne znam ko, ali NECU da kuvam je poruka.
Otuda tolika fama oko kuvanja koju neke zene smatraju degradirajucom. Prezirati kuvanje mi je podjednako besmisleno kao i prezirati pranje, peglanje ili kupanje.

Sto se tice reprezentativnosti, uvek je pozeljno biti sarmantan, elokventan, uspesan..., ali ako nema samopouzdanja ne vredi nista. Osoba koja je opterecena time da mora da ispunjava ne znam kakve zahteve (da bude savrsena, sitnica!) ne imponuje ni jednom muskarcu, ma kako bila uspesna mereno objektivnim parametrima.

Oni zele partnerstvo, bas kao i mi ;)

Cini mi se da bih pobegla glavom bez obzira od muskarca koji bi se toliko opterecivao time da mora da bude savrsen da bi me bio dostojan. I to je poruka, tj. pokazuje strah i nedostatak samopostovanja. To je inferiorna pozicija, a to nikoga ne inspirise, ni nas ni njih.
 
Ovde je neko pobrkao lonchice.

U originalu ide:
- U krevetu qrva
- U kuhinji domacica
- Na ulici dama

Treci uslov nije da ima uspeshnu karijeru. To ste vi izmislile. Odakle vam da zhena treba da ima karijeru?
 
Ovo drugo da se bez seksa ne može i sl. (parafraziram), apsolutno se ne slažem, ali neću se sporiti oko toga. Hoću samo da pohvalim ove dve rečenice koje su zaista po mom ukusu.:D

Volim da sam ti ukusan :)
Ti si meni slatka :)

Bez seksa se apsolutno ne moze!
Mislim da imamo terminoloski problem.
Odgovori sebi i meni: kakva je veza izmedju muzjaka i zenke?
Poslovna, rodbinska, drugarska, ..... .... Seksualna veze dva suprota pola, ili "oposite sex" sto bi rekla pravoslvan braca Englezi ..... i jednostavno ne moze da bude drugacije :)

Seks je u svemu sto zajdeno uzimaju Njih Dvoje. Ukoliko im je sveeeee sexy, utoliko vise harmonije, radosti, stabilnije veze, .........
Seksi je i kockasti stolnjak koji spremam za LudoPile :)
Seksi je i prah secer na kolacicima :)
Najbolji seks je miris tvog partnera na jastuku :)
Jos bolji seks je kad lepis koverat sa pismom za Nju/Njega :)
Vlazni seks je kad vidis dve zamagljene vinske case :)
Duboki seks je kad namestis dve stolice u pravcu zapada i cekas zalazak :)
a sto se potencijalne greske u terminologiji tice, ja cesto kazem:
Nije sve u sexu, ima nesto i u yebanju :)


ps.
Harmony, mnogo mi se svidja tvoj post :)
Alya, i ja mislim da je putenost i culnost uvek u prednosti :)
ljubicica_zr-ru, dobar stav :)
 
Volim da sam ti ukusan :)
Ti si meni slatka :)

Bez seksa se apsolutno ne moze!
Mislim da imamo terminoloski problem.
Odgovori sebi i meni: kakva je veza izmedju muzjaka i zenke?
Poslovna, rodbinska, drugarska, ..... .... Seksualna veze dva suprota pola, ili "oposite sex" sto bi rekla pravoslvan braca Englezi ..... i jednostavno ne moze da bude drugacije :)

Seks je u svemu sto zajdeno uzimaju Njih Dvoje. Ukoliko im je sveeeee sexy, utoliko vise harmonije, radosti, stabilnije veze, .........
Seksi je i kockasti stolnjak koji spremam za LudoPile :)
Seksi je i prah secer na kolacicima :)
Najbolji seks je miris tvog partnera na jastuku :)
Jos bolji seks je kad lepis koverat sa pismom za Nju/Njega :)
Vlazni seks je kad vidis dve zamagljene vinske case :)
Duboki seks je kad namestis dve stolice u pravcu zapada i cekas zalazak :)
a sto se potencijalne greske u terminologiji tice, ja cesto kazem:
Nije sve u sexu, ima nesto i u yebanju :)


ps.
Harmony, mnogo mi se svidja tvoj post :)
Alaya, i ja mislim da je putenost i culnost uvek u prednosti :)
ljubicica_zr-ru, dobar stav :)


ovo ko prvi sv.rat:)
 

Back
Top