Laskava ljubav

sta ti radi drugar? ;)8-):p

Ispituje moju zaljubljenost u njega. :)
Ili obrnuto... kako beše...?
Ama koji drug... ? Da si ti živ i zdrav, imam ih ja pozamašan broj... i svi, za nesreću, zaljubljeni u mene... :)
Ne, stvarno? Onaj o kome sam pisala na Forumu? A, izvini, tu su simpatije bile obostrane i još uvek neračišćeni računi... :)
Ili ti misliš na druga Dostojevskog...? :)

Bolje pročitaj moj odgovor, trudila sam se kao Karla del Ponte da nađe Mladića... :)
 
Nema tu laskanja. Nebih mogla ni fizicki da postignem da odgovorim na ljubav bash svima kojima se desila ta nesreca da se zaljube u mene. :mrgreen:
Ili ima obostrane hemije , ili nema.

I na kraju zavisi od partnera , da li zasluzuje da mu nabijam rogove? Sto je uglavnom ne , jer da zasluzuje...sta ja radim s njim?
 
Nema tu laskanja. Nebih mogla ni fizicki da postignem da odgovorim na ljubav bash svima kojima se desila ta nesreca da se zaljube u mene. :mrgreen:
Ili ima obostrane hemije , ili nema.

I na kraju zavisi od partnera , da li zasluzuje da mu nabijam rogove? Sto je uglavnom ne , jer da zasluzuje...sta ja radim s njim?

E ti kad dodjes odmah me prekines u drkanju.... i sta sad da radim sa kitom? Ubila si mi zelju skroz..:-(
 
Nema tu laskanja. Nebih mogla ni fizicki da postignem da odgovorim na ljubav bash svima kojima se desila ta nesreca da se zaljube u mene. :mrgreen:
Ili ima obostrane hemije , ili nema.

I na kraju zavisi od partnera , da li zasluzuje da mu nabijam rogove? Sto je uglavnom ne , jer da zasluzuje...sta ja radim s njim?

Foliras,naravno..al nema veze. :) ;-) 8-) :razz:
 
Jednom mi se omaklo prilichno davno..zapravo, tip je bio vrlo uporan, i nekako dan za danom, poustih...Kopala sam po njemu kao rudar, trazeci ista sto bi mi se svidelo, osim njegovog obozavanja mene...i ne nadjoh nista. Onda me obuzeo bes..posledice su bile..pa, skoro katastrofalne :)
Realno, mislim da tim laskanjim poustamo u nekom uzrastu samodokazivanja i zadovoljavanja sopstvene sujetice:) Kad porastemo, nije dovoljno samo nechije komplimentiranje i laskanje da bi u nama pobudilo zelju za pomenutim "kopanjem", naravno,pod uslovom da porastemo kako treba ;)
 
Hm, sad mi se nesto slicno desava, i stvarno ne znam kako da odreagujem. Ajde odgovarajte jos :D Do sad mi se desilo dva puta i ispala sam najgora kucketina jer sam im lepo objasnila da mi se ne svidjaju i da su ruzni, glupi i nezanimljivi :/ A s ovim sad... bilo bi dobro da ga ne povredim a da ga pretvorim u traljav sex sto neko rece. :D
 
Kazi mu onu cuvenu recenicu : Nije problem u tebi, problem je u meni"
ili varijaciju na temu "Trenutno nisam spremna ni na kakvu veeeeezu"
ili mu reci da se uvek mozete cuti i videti drugarski, a onda kad te pozove stalno budi u guzvi :)
Shvatice vec
 

Back
Top