Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodosla Tanja alate nabavljam nesto u euroviltu a neke sama napravim po zelji dekoracije !Recimo za isecanje fondana koristim noz za pice,koristim i sekace od plastike raznih oblika a trenutno od lima pravim razne oblike srce ,zvezde ,listice. Treba posetiti sajam ja se nadam da cu ici :???:Nesto sam u skripcu svremenom :think:
 
Torte su odlične. Viki torta je baš onako nežna, prava svadbena. Što se tiče alata Eurowilt je stvarno najbolje snabdeven ali mogu ti poslužiti i mnoge alatkice koje se nalaze u kući (čačkalice, makazice, četkice za slikanje, nož za pizzu, stiropor, kutijice iz zamrzivača za led...)




 
Poslednja izmena:
Teta tanja, torte su lepe, samo se slabo vide, povecajte rezoluciju.Tiruriru, tortice su ti preslatke, ja obozavam ove krive, jako su zanimljive. Bela rado, pa gde si ti? Postavi neke radove, od tebe odavno nismo videli nista. Srecno na sajmu, ko ide...






Ovo su moje najnovije tortice...
 
Poslednja izmena:
Cao, svima! Ja bila na odmoru, sad imam jako puno posla tako da nemam vremena da vidim sta se desava ovde. Ovih dana moram da napravim jednu cokoladnu tortu za krstenje a imam samo jedan recept koji nije los ali mislim da nije najsrecnije resenje. Razmisljam o Snikers torti ali za moj ukus je malo jaca. Da li neko ima neki dobar recept. Pretpostavljam da ima negde unazad, pogledala sam par strana ali stvarno nemam vremena za kompletan pregled. Hvala vam u napred!
E jos nesto, VikiSD torta ti je bozanstvena, prosto pozelim da se udam i da te potrazim s obzirom da sam i ja nekad zivela u Smederevu, pretpostavljam da ovo SD to znaci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top