Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za Zadovoljnu Domacicu
Prva i drga slika osnovni pribor i naravno slag
Treca slika odseci vrh i proturiti sraf inanjega se stavi nastavak i zavrne sa malom maticom
Cetvrta slika je grupa zvezdastih nastavaka br 16, 17 21, 32, 96
Peta slika istim redosledom nastavaka neke moguce sare

Ponavljam
 

Prilozi

  • IMG_4359.jpg
    IMG_4359.jpg
    41,9 KB · Pregleda: 72
  • IMG_4360.jpg
    IMG_4360.jpg
    36 KB · Pregleda: 59
  • IMG_4361.jpg
    IMG_4361.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 64
  • IMG_4362.jpg
    IMG_4362.jpg
    48,7 KB · Pregleda: 111
  • IMG_4363.jpg
    IMG_4363.jpg
    54,7 KB · Pregleda: 108
Nastavak
Prva slika : mali listici sa nastavkom br 66
Druga slika : listici sa nastavkom br 68
Treca slika: listici sa nastavkom br 70
Cetvrta slika: ruze, pupoljci i mali buketi sa nastavkom br 104
Peta slika: izgled pletene korpe sa nastavkom br47

Ponavljam
 

Prilozi

  • IMG_4364.jpg
    IMG_4364.jpg
    33,7 KB · Pregleda: 67
  • IMG_4367.jpg
    IMG_4367.jpg
    34,4 KB · Pregleda: 55
  • IMG_4368.jpg
    IMG_4368.jpg
    32,3 KB · Pregleda: 56
  • IMG_4371.jpg
    IMG_4371.jpg
    40,4 KB · Pregleda: 93
  • IMG_4374.jpg
    IMG_4374.jpg
    11 KB · Pregleda: 71
Nastavak
Prva slika: okrugli nastavak br 5 sa kojimse tufna, pise, prave tanki karnerici...
Druga slika: nastavak br 402 sa kojim cesto ukrasim tortu sa strane , veoma je zahvalan
Treca, cetvrta i peta slika su karnerici radjeni sa nastavcima za listice, zvezdastim nastavcima i nastavkom br 104 za izradu ruze

Nastavak
 

Prilozi

  • IMG_4375.jpg
    IMG_4375.jpg
    15,9 KB · Pregleda: 62
  • IMG_4377.jpg
    IMG_4377.jpg
    15,4 KB · Pregleda: 87
  • IMG_4378.jpg
    IMG_4378.jpg
    19,3 KB · Pregleda: 75
  • IMG_4379.jpg
    IMG_4379.jpg
    28,8 KB · Pregleda: 86
  • IMG_4380.jpg
    IMG_4380.jpg
    18,7 KB · Pregleda: 67
E Jaco,sila si!!!Hvala ti od srca.Ako nam se ikada putevi ukrste,zapamti da te vodim na pice.Ovo je detaljno i precizno,vise no sto sam ocekivala.I kada sam videla onu tortu,onako bez povoda,za goste,definitivno sam sigurna da je to ono sto hocu da naucim.Jos jednom
H V A L A od srca.Ema,na kurs idem 23.februara,nema ranije termin,pa se onda cujemo.Prenecu vam utiske.Znam za tu firmu iz Sapca,ja kod njih kupujem euro-krem.Znam da zvuci neverovatno,ali je istinito,da od svih koje sam probala,najvise lici na euro-krem "SL Takovo",koji je po meni jedini pravi.Sapcani imaju jako dobrog tehnologa,koji im je taj krem toliko poboljsao,da je nestvarno.A probala sam, cini mi se, sve koji se prodaju u Srbiji.Takovo ima cenu u skladu sa kvalitetom,a ovi imaju kvalitet iznad cene.Nisam probala njihov slag,nisam znala ni da ga prave.Pozdravljam sve majstorice forumasice!
 
Dobro vece dobri ljudi.Nisam vas zaboravila,nisam vas se odrekla samo nisam bila kuci.Mislim sa je veliki godisnji odmor u zimskom periodu najbolja stvar za lencarenje koju mi '' srecnici iz drzavnih firmi mozemo da iskoristimo.Jedino sto mi se sad grci zeludac pri pomisli da i ovaj odmor ima kraj koji je vrlo blizu.Pozdrav novim clanovima.U Eriksonu mi juce rekose da su Rada i Boban krenuli sa skolom ukrasavanja.Ako je to tacno svaka pohvala za njih sto se tice realizacije planova.
 
E Jaco,sila si!!!Hvala ti od srca.Ako nam se ikada putevi ukrste,zapamti da te vodim na pice.Ovo je detaljno i precizno,vise no sto sam ocekivala.I kada sam videla onu tortu,onako bez povoda,za goste,definitivno sam sigurna da je to ono sto hocu da naucim.Jos jednom
H V A L A od srca.Ema,na kurs idem 23.februara,nema ranije termin,pa se onda cujemo.Prenecu vam utiske.Znam za tu firmu iz Sapca,ja kod njih kupujem euro-krem.Znam da zvuci neverovatno,ali je istinito,da od svih koje sam probala,najvise lici na euro-krem "SL Takovo",koji je po meni jedini pravi.Sapcani imaju jako dobrog tehnologa,koji im je taj krem toliko poboljsao,da je nestvarno.A probala sam, cini mi se, sve koji se prodaju u Srbiji.Takovo ima cenu u skladu sa kvalitetom,a ovi imaju kvalitet iznad cene.Nisam probala njihov slag,nisam znala ni da ga prave.Pozdravljam sve majstorice forumasice!

Hvala i tebi, drago mi je da sam ti bar malo neke stvari vise razjasnila.Pozz:girl:
 
E, Jaco sada mi pade na pamet da te pitam, da nisi ti slučajno pravila ovu tortu


bila je na svadbi u Zrenjaninu. Osim nje bilo je još nekoliko jednostavnih koje nisam slikala i ova, kojom sam se ja oduševila jer je sva od šlaga, a tako lepa

i bila je jedna jedna ukrašena šlagom, poprskana žutom bojom, koja je bila tako ukusna da sam pojela tri parčeta:zstidljivko:, a ovu belu nisam ni probala... :(
 
E, Jaco sada mi pade na pamet da te pitam, da nisi ti slučajno pravila ovu tortu


bila je na svadbi u Zrenjaninu. Osim nje bilo je još nekoliko jednostavnih koje nisam slikala i ova, kojom sam se ja oduševila jer je sva od šlaga, a tako lepa

i bila je jedna jedna ukrašena šlagom, poprskana žutom bojom, koja je bila tako ukusna da sam pojela tri parčeta:zstidljivko:, a ovu belu nisam ni probala... :(

Pa nije moja torta, mada lici na neke moje radove, volim uredno odradjene torte.Pozdrav!
 
Evo za sve kojima ponekad zafali inspiracija, pregledajte ovaj sajt. Moguće je da većina vas već zna za njega, ali sam se setila da ima i novih članova koji ne znaju. U galeriji slika ima stvarno dobrih ideja koje uopšte nisu mogo teške za realizaciju....

www.pinkcakebox.com


Bas ima divnih torti i dobrih ideja. Ovde bi Koka ladno prosla sa svojim lepim torticama, a ja mogu samo da sanjam...:zstidljivko:
 
Ma, Jaco, videćeš da, kad jednom probaš da napraviš nešto od fondana, nije uopšte mnogo teško. Stvar je u ideji. Naravno, govorim o jednostavnijim dekoracijama. Ja i nemam baš mnogo iskustva sa komplikovanim tortama, ali one obične okrugle ili kockaste su sasvim jednostavne za prekrivanje. Ja lično mislim da je mnogo teže raditi sa šlagom, a ti si tu majstorica.z:bv: Kad si to svaladala, ovo će ti biti igra...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top