Ukrašavanje torti, rođendanske torte - Strana 24
Strana 24 od 804 PrvaPrva ... 142021222324252627283474124524 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 576 do 600 od 20093

Tema: Ukrašavanje torti, rođendanske torte

Starosedelac donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1913

Podrazumevano Re: Ukrašavanje torti, rođendanske torte

Citat Original postavio Andjel-m Pogledaj poruku
    E ti si DIVNA
    Naravno, ako mozes da mi posaljes kada skeniras knjigu poslacu ti na pp moj email, za you tube i ja sam gledala cak sam nasla i neki super sajt za figurice tacno korak po korak, mislim da su spanci u pitanju ....pokusala sam sa tom masom za uskrs sto sam pravila i super su ispale te razne figurice, to za masinu je super ideja videla sam da to ljudi koriste, a kad ti vec to upotrebljavas verujem i naravno kupujem
    Kupila bih tako taj veliki ako ga nadjem
    Saljem ti na pp mail
    Hvala ti jos jednom PUNO
    ajde napi[i koji je to sajt
    ima finih stvari tog tipa i na http://superkemija.coolinarika.com/f...=2:klap::klap:

Primećen član Паганини (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio bela rada Pogledaj poruku
    Svaka cast. Torta je super.
    Klasika.Ne mogu da se pohvalim nekim velikim umecem u dekoraciji.Ovo je secerna tabla.Mada su mi se bolje pokazale skrobne slike.Prakticnije su od secernih tabli i bolje se seku.

Ističe se bela rada (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    58

Evo da se pohvalim svojom novom dekoracijom

Starosedelac parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    294

zoro, kamo pauk-torta?

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

bela rado sekoja cest za dekoracijata prekrasna e.

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

drage moje prosto ne mogu da se zaustavim.ovo stvarno postaje zarazno.Zovem se vesna korica zivim i radim u parizu i u slobodno vreme radim isto sto i vi.Tortilje i tortice.To me prosto odmara i relaksira asamim tim i pricinjva zadovoljstvo .Bilo bi mi drago da se druzimo i razmenjujemo iskustva.ljubac
    evo par mojih radova

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

ooooohh, Korice, bas lepe torte
    Stvarno ste nenadmasne,
    kreativne i velikodusne.
    Ako zatreba navijac na nekom takmicenju, javite, dolazim sa transparentom "Forumašice najbolje tortašice!!!"

a za pauka, Parko, cekam da kolega savlada skidanje fotke sa telefona na "poslovni" komp , i odmah kacim.

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

hvala hvala

Početnik Andjel-m (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

@Vesna Dobro dosla Super su ti torte.
    Bravo i svaka cast

Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Katerina_PP Pogledaj poruku
    bela rado sekoja cest za dekoracijata prekrasna e.
    Hvala. Posalji slike da vidimo te tvoje cvetove od ratluka.

Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    58

Vesna, pozdrav od mene. Torte su ti super pogotovu ruzice.

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

hvala jos jednom .ja sam klasicarka i sve radim sa slagom izuzev ove na stalak ona je ukrasena barvalo masom _jako sam zadovoljna sa njom_ovde je fondon jako skup i ne isplati se raditi sa njim.Ko ce tortilju platiti od 80 eura pa na vise.Ali sta me briga ja imam i to u ponudi pa ko hoce moze da dobije i tu varijantu .Vi ste ovde prave majstorice i svaka vam cast.Idete na te sajmove i lepo se druzite .Ja pratim skoro sve tortijade i sajmove ali samo kao posetitelj .Uzivam u vasim radovima.Posto sam slag apsolvirala htela bih polako da predjem i na ovu tehniku fondon masom.Znam ponesto i imam dosta knjiga iz kojih ucim.sto se alata tice tustojim dosta dobro_imam najosnovnije_kad dodjem na godisnji odem do rade i bobe u sremcicu i nakupujem se .Imam i ovde u parizu wiltona ali je on dosta stur nema bog zna sta i preterano je skup.FOndon kosta 650gr 11.5 eura.i na stoku nemaju vise od 2-3 kile.Eto htela bih vas jos nesto pitati ako nije tajna da li se neka od dama koja pravi i ukrasava tortilje bavi i poducavanjem_pravljenje cvetnih aranzmana_ i tako to.Ja bih vam bila jako zahvalna .i jos jednom pravo je zadovoljstvo druziti se sa vama

Moderator zlatna koka (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Dva dana ne izadjem na forum i odmah gomila novosti. Bas mi je drago sto je tako!
    Odakle da pocnem....... Paganini torta nije losa, narocito ako je i ploca tvoj rad, a ne kupljena
    Bela rado ti napredujes neverovatnom brzinom. Svaka cast za skoljkicu i naravno da me je inspirisala za neke moje dekoracije.
    Vesna dobrodosla! Torte su ti prelepe, narocito ona svadbena. Ali stalak je neverovatan. Tako nesto kod nas ne moze da se nadje, a islo bi kao alva, za ovaj nas kraj. Ja sa slagom manje radim i nisam bas neki majstor. Vidim da je tvoja majstorska, pa me interesuje, kad smo vec kod slaga, da li koristis neki specijalni slag ili to nije od tolike vaznosti. Recimo za ruzice koji slag koristis (ako uopste i koristis slag???)Videla sam da si se registrovala i na forumu mog sajta. Lepo bi bilo kada bi smo i njega pokrenuli, pa ako ti nije tesko, daj neki savetic ili komentar i tamo. To naravno i za ostale vazi

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

pa zenske evo ovako ;slag nije nikakav specijalni vec dr otker ali uvoz iz turske tacnije izmira.Kvaliteta slaga je jako dobra tako da bez problema uradim ruzice i svu dekoraciju a slag je jos cvrst.Ja sve radim sa slagom .Ovde niko nece te buter kreme i slicno.Boje korje koristim su wiltonke u gelu.A koji je to tvoj sajt .ja stvarno nema pojma a strasno bih volila da vidim tvoj rad koko.Uz sve cestitke stvarno imas zlatne ruke.

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

znam gde si i na kom forumu pokusat cemo i njeg aaktivirati.ljubac

Primećen član Паганини (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

zlatna koka;6692196]Dva dana ne izadjem na forum i odmah gomila novosti. Bas mi je drago sto je tako!
    Odakle da pocnem....... Paganini torta nije losa, narocito ako je i ploca tvoj rad, a ne kupljena
    У питању је шећерна табла.Због физичког обима производње и финансијског ефекта користимо шећерне и скробне табле.Ја сам више класичар.Плаћам једну жену чији је посао само украшавање торти и другу која је задужена за корице,фил итд....
    Ево пар слика чисто да видите шта радим.Још увек се нсиам усудио да радим неке захтевне декорације торти.Не знам ни колико бих наплатио тако украшене торте .Цене моји торти које можете да видите на сликама су 400 дин./кг.
    Торте су у просеку тежине 3 до 3,5кг тј. од 1200 до 1400дин.

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Vesna tortite ti se preubavi ,a isto taka od Paganini mnogu pozdrav.

Zainteresovan član Čarli (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    ženski
    Ad Fines iliti Bele Crkve a danas Kursumlija
    Reputaciona moć
    29

Cao svima, evo i mene posle duzeg vremena. Pozdrav svim novim i starim clanovima. Vidim da ima puno lepih torti, pa bih zelela sve da vas pohvalim. Bela Rado, odlicno ti napreduju dekoracije. Vesnine torte su prelepe i ja sam radila ruzice sa slagom, poslacu vam slike, ali slikano je telefonom pa nisu bas najjasnije. Koko da li ti je ono stalak (torta za devojcice) ili su figurice? Nisam zapamtila sva nova imena na podforumu, ali svakako sam sve nove slike pregledala i kao sto rekoh, sve pohvale.

Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Učlanjen
    02.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Hej Carli, pa gde si ti??? Vestica ti je strava!
    Ona za devojcice je dole daska a odozgo je daska sa cetiri tanka stubica (koji idu do prve daske) koji su ustvari zamaskirani klovnovima pa se ne vide i izgleda kao da oni drze tortu.... Dobra ideja, zar ne....
    Nego upravo smo se vratili sa svadbe na koju smo nosili svadbenu tortu i tamo nam se desila prava katastrofa. moj muz je pao niz stepenice sa sve tortom i stalkom. Srecom samo je stradala jedna torta koja je bila vec na stalku, dok druge dve nisu jos bile namontirane, pa se dalo srediti. Torta koju su mladenci sekli je ostala cela i vatrometom smo sakrili ono sto je bilo upropasteno, puno dodatnih cvetova i grancica, ali se ipak videlo... Mom muzu srecom nije nista strasno, mada su stepenice veoma uske u dugacke, a on se skotrljao skroz do dole. Problem je sto stepenice nisu obelezene, nema rukohvata, vec samo rupa, tako da ih nismo ni videli i svi su bili prestravljeni da mu se nije nesto strasno desilo, jer pri takvim padovima ljudi lome delove tela, a ja kakva sam umesto da pitam kako je on, ja sam pitala sta je s tortom. Sada nam je smesno, ali uopste nije bilo zabavno.....

Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Zao mi je sto vam se to desilo, ali vazno je da je sve u redu. Ja sam pisala da najveci strah imam od toga, da mi padnu torte. Meni se jednom desilo da sam samo zakacila ivicu koja je bila od slaga i umalo me srcka strefila. Vec je bilo vreme da dodju po tortu, ali malo sam se smirila,ponovo umutila slag i sredila tortu. Ja vise radim sa slagom nego sa masom, pa zato uvek treba vise da pazim.
    Sada sam upravo htela na tvoj sajt, da vidim sta je novo tamo.

Učlanjen
    02.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Ma tamo su nas tesili, pa su nam ispricali da je pre par meseci jedan od gostiju na svadbi isao po mladinu tortu, pa dok je doneo ona se sva otopila, stalak je bio klizav, jos ga nisu lepo stavili, pa su hteli da je prebace na drugo mesto i sve se srusilo, svih pet torti, od slaga i to se nije dalo popraviti, mladenci jednostavno nisu imali svadbenu tortu. Inace koliko torti pravimo, nama se sa slagom stalno desavaju nezgode, ali to se da popraviti (ja uvek imam visak slaga u odredjenim bojama - posto nikad neznam da procenim koliko mi koje boje treba).
    Doduse i sa masom su nam se desavale svakakve nezgode, od toga da nam torta sklizne s necega, do toga da moj sin zaroni svoje prstice u tortu), ali opet sve sto je na vreme uoceno da se popraviti, ali ko da popravlja nesto sto se rasturilo po podu i to pet minuta pre sluzenja... Konobari su nam se bas nasli u nevolji, pomogli da se torta "pokupi" sa stepenista, da se zamaskira, ne bi li izgledala "pristojno" i kao sto sam vec rekla, stavila sam jos cvetova i grancica, a fotografi su slikali i snimali iz uglova iz kojih se ta treca nije ni videla, naravno da smo se izreklamirali tamo, pogodili jos par poslova....niko nam to nije uzeo za zlo....pa moglo je svakom da se desi, ali DESILO SE NAMA

I Carli registruj se na forumu pa i tamo da postujemo
    Poslednji put ažurirao/la zlatna koka : 02.06.2008. u 01:08

Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    58

Jaoj, slatko... Jos ako je od visanja ili od divljih jagoda ili od kupina to mora da se proba. U mojoj kuci samo ja to jedem pa kad se uzelim odem u prodavnicu pa kupim.

Carli torte su ti super. Meni je mnogo teze napraviti ruze od slaga nego od gum paste.

Koko ne sekiraj se, svakome se desi neki maler. Vazno je da je sve ispalo OK.

Evo torte koju sam juce nosila na jednu svadbu

Slične teme

1. Torte
    Autor chokolada u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.12.2011., 11:16
  2. ukrasavanje torte smesom
    Autor malavrednica u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.07.2008., 10:40
  3. Rođendanske poruke
    Autor pumma u forumu Arhiva