Slobodno zovite 011-3164-621

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА
Магистратски трг бр. 3
11080 Земун

Централа: 011 3164 621
Генерални секретаријат: 011 3164 629
Извршни одбор: 011 3164 269

ja zvao danas, ali izgleda da ne rade subotom:roll:

* Kada očekujete predsedničke izbore?- Ubeđen sam da će predsednik Skupštine Oliver Dulić u četvrtak ili u petak raspisati predsedničke izbore za 9. decembar, zato što Boris Tadić hoće eventualnom pobedom, kao novoizabrani predsednik sa položenom zakletvom, mirno da sačeka proglašenje nezavisnosti KiM.
* Odakle vama ta informacija?
- To je dogovor Tadića sa EU i SAD da obavi izbore pre proglašenja nezavisnosti. Frenk Vizner je već poručio da će odluka o nezavisnosti biti doneta u januaru. A do sada je tvrdio u decembru.

* Šta ako Dulić ne raspiše izbore za 9. decembar?- Onda ja ne znam politiku. Onda me slobodno zovite i recite: "Gospodine Nikoliću, vi se ne razumete u politiku!


Ja ću zvati i u ponedeljak, utorak, sve dok ga ne dobijem:-D
 
Čudno je da nisu "tri šestice":-D
Nebitno, kako on misli da glasamo za njega ako stalno laže:roll:

Ko???..........ovo???


Tomislav Nikolic, profesije: grobar, poslanik.
Jedva obrazovani pogrebnik.
Covek koji je bio potpredsednik vlade koja je izgubila Kosovo i usla u oruzani sukob sa 19 zemalja.
Covek koji je nemerljivo doprineo losem imidzu Srbije u svetu.
Covek koji je nemerljivo doprineo ratnim sukobima, i politici koja je dovela do nebrojenih ljudi u izbeglickim kolonama.
Covek koji nije uradio nista pametno ili dobro za ovu zemlju. (osim sto je pokopavao ljude, to je posten posao)

Najpoznatije izjave: "Morao sam i u skolu da idem", "I Tito je pred smrt imao problema sa nogom", "Tadic je ustasa".

status: za sada u Skupstini Srbije
pretnja za dolazenje glave Srbiji: srednje pateticna


Ali mali , mesnousnati je legenda.......:D
 
Pokušavaš još jednom da dokažeš da su vadikali lažovi na kub.
Zašto ? Ko to do sada nije shvatio - nikad i neće !
A njihovi obožavaoci su intelektualni talog - tako da :"uzalud vam trud svirači...":roll:

Ma ne mogu ja njima da dokažem kad se meni ne veruje :lol:
Ja, u stvari, zastupam vučićevu struju, pišem i mail o ovom slučaju
Mr. Dr Vojislav Seselj
UN Detention
Pompstationsweg 32
NL-Scheveningen

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] (The Hague)
Unt Post 87810
NL-2508 The Hague
Holand
[/FONT]
 
Pa na ovom podforumu je sve kontra.
Najviše pišu simpatizeri onih koji nemaju nikakav uticaj na izglasavanje zakona.
Umesto da pišu oni koji čine volju naroda, da nam objasne o čemu je reč.
Tako da se ova opcija zove - "Ocrnite temu" pa ko ima najveći skor, taj je pobednik :D

KOJI su ti, koji cine VOLJU NARODA?!
Koja stranka je proizvod Marsovaca?!
Da, zasto su "demokrate" nepismenjakovici koji potenciraju pismenost, osim sto izglasavaju zakone kojima narod stavljaju u polozaj parija i sirotinje?!
Na kraju, sam naslov teme je vrlo nepismen:razz:
"Zovite 011......" :roll:
 
СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА
Магистратски трг бр. 3
11080 Земун

Централа: 011 3164 621
Генерални секретаријат: 011 3164 629
Извршни одбор: 011 3164 269

ja zvao danas, ali izgleda da ne rade subotom:roll:

* Kada očekujete predsedničke izbore?- Ubeđen sam da će predsednik Skupštine Oliver Dulić u četvrtak ili u petak raspisati predsedničke izbore za 9. decembar, zato što Boris Tadić hoće eventualnom pobedom, kao novoizabrani predsednik sa položenom zakletvom, mirno da sačeka proglašenje nezavisnosti KiM.
* Odakle vama ta informacija?
- To je dogovor Tadića sa EU i SAD da obavi izbore pre proglašenja nezavisnosti. Frenk Vizner je već poručio da će odluka o nezavisnosti biti doneta u januaru. A do sada je tvrdio u decembru.

* Šta ako Dulić ne raspiše izbore za 9. decembar?- Onda ja ne znam politiku. Onda me slobodno zovite i recite: "Gospodine Nikoliću, vi se ne razumete u politiku!


Ja ću zvati i u ponedeljak, utorak, sve dok ga ne dobijem:-D

ha, ha, ha, ha....
:lol::lol::lol::lol::lol:
stvarno je debil rekao da ako ne raspišu izbore u četvrtak il' petak da ga zovu i kažu da se ne razume u politiku??
g025.gif

ne mogu da verujem
a075.gif
 
Momci, pogrešili ste broj za informacije o izborima ... Ja lično ne znam pravi, al mogu da vas uputim u ime persone koja to zna, i mogu vam reći da uopšte nije Srbin ... :lol:
* Šta ako Dulić ne raspiše izbore za 9. decembar?- Onda ja ne znam politiku. Onda me slobodno zovite i recite: "Gospodine Nikoliću, vi se ne razumete u politiku!

Nema veze sa izborima, treba samo pozvati čoveka, slobodno, i reći mu ono što je sam tražio:lol:
 
Onda me slobodno zovite i recite: "Gospodine Nikoliću, vi se ne razumete u politiku!

Kakav Toma, takav i naslov!:-D
N E P I S M E N!
Nećeš ga zvati? Zašto?

toma09.jpg



Tomislav Nikolić, zamenik predsednika Srpske radikalne stranke

U penziju idem kao premijer

Kada budu raspisani izbori i ako se Zapad prema svima u zemlji bude ponašao podjednako, radikali će imati više od 50 odsto glasova
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2005/03/14/srpski/vest-dana.shtml

Pismen čovek...
 

Back
Top