True node ( sjeverni cvorovi) i 12 kuca i retro planeti

Citala sam da true node u 12 polju lava daje psihometicne bolesti i uopste problem pogresnog odgajanja u kuci i problema zivcima dali je to tacno ovo nije za mene pitam za drugoj osobi....saljem kartu molim za odgovor... pokusavala sam naci na forum i nisam nasla...Alex. 1998 7 novembra 01.09 grad örebro sweden.

u jeee, kad bi to bilo tako jednostavno. Ne moze se zakljuciti o necemu takvom pomocu jednog indikatora,
nataln karta je kao jedna slagalica - dobijete sliku ako sklopite sve delove!
ovo ima jedan momak kojeg znam... pa malo je raso po jako teskim okolnostima ali ima NE u kv ME i JU u prvoj, ali mi deluje normalnije od 80% ljudi u ovakvoj danasnjici.
a SAD DA CVOR KOJI treba da da izlaz, pravi problem to tesko... mozda ce ta osoba previse da razmislja, jer je sev. cvor glava zmaja.
Mozda mu da nervozu, jer je vladar sunce u kvadratu sa UR...
Gde ste to procitali, zivo me interesuje?
 
Moze li mi neko pomoci? Severni cvor konjikcija pluton u dvanaestoj kuci u devici na 8 stepenu, sekstil neptun 11. stepen skorpije, sekstil mars 8. stepen raka, trigon merkur 7. stepen jarca, trigon sunce 10. stepen jarca.
U natalu dvanaesta, mars deseta, neptun druga i merkur i sunce deseta. Nadam se da ce mi neko protumaciti. Ukoliko je neophodno jos podataka rado cu dati.
 
Meni je SMC u konjukc sa VE u 7? Kvadrat sa Marsom i Uranom,sextil sa Mrkurom i PL..Zapravo koji su aspekti najvazniji kad se gledaju cvorovi? :think:

alehandra
mislim da su konjukcije jedine vrednje paznje, tj. opozicije jer je t opet konj sa juz. cvorom
a tvoja VE konj sev.cvor je DOBITAK kroz partnera, devojke, tetku, sestru i kucom ciji je vladar VE
 

Back
Top