Samo jedno u zivotu se voli sve je ostalo zezanje

Ma niste....mozda je ovde nastavljam....:)
Da saznam dal me ceka nova ljubav pa da skupim hrabrost da prekinem sa njim:)
Salim se naravno...Ja sam licno pristalica misljenja da postoje razne vrste ljubavi,da su sve razlicite,nikad iste,uvek drugacije....Citala sam jednom jednu pemu kad sam bila mala da je svaka ljubav prva,bez obzira na prethodne,ona je prva i jedina,trenutna.... a do tebe i druge osobe zavisi kako ce te je negovati i cuvati da zauvek bude prva i jedina
 
Da li mislite da je to tacno ili moze vise puta u zivotu da se voli{mada nikad isto zar ne?}
Zar nije svaka ``ljubav`` razlicita jer smo mi svi razliciti pa ne moze biti isto...Sto ljudi sto cudi...:):evil::?::oops::-?

Ma ko kaze da se samo jednom u zivotu voli...meni je bas keva pricala da je to lupetaranje..moja keva je mnogo puta volela..tako da znam..a ja sam 2 puta u zivotu volela..ali ovaj drugi put je jaci i snazniji..i bas se izvaljuje razlike...:lol::lol:
 
ljubav je posledica straha, kompleksa, besmisla, socijalnog pritiska i opadanja seksualne moci.

ljubav je trivijalna.
e nemoj tako...Ljubav je samo rec koja obuhvata postovanje,toleranciju, razumevanje,iskrenost,prastanje,privrzenost...E kad sve to skupis pa dodas jos malo i fizicke privlacnost dobije osecaj u ljudskom mozgu koji ljudi nazivaju ljubav....Sad sam ga provalila....Idem ja u filozofe
 

Back
Top