Koliko vremena...?

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Koliko vremena vam je potrebno da zavolite neku osobu?Nekoliko dana,meseci.......?Da li Vam se nekada desilo da se trudite da nekoga zavolite,zato sto je ta osoba prema vama divna i mislite da bi vam veza sa njom bas odgovarala,ali da vam jednostavno to ne uspeva?!kako znate da ste nekoga zavoleli?
P.S.
Izvinjavam se svima ako je ovakva ili slicna tema bila.
 
Emili,pa tebi je lokacija vozdovac...:)Znas li nekog ko izdaje stan na istom?
elem,da dodgovorim na temu...Osobu zavolis tek kada je stvarno upoznas,nema veze da li ej mesec ,dva,tri..godina....A kako to znas?Pa verovatno onda kada si svesna da bi za tu osobu ucinila ogromne stvari,kada osecas da je ne bi menjala nikada,da je on/ona onako potpuno tvoja,kada se osaceta onako duboko,istinski...Mislim da je to...
A da li sam pokusavala da zavolim nekog zato sto je divan prema meni..O,da...i naravno da mi nije uspelo...Toliko o tome...
 
Koliko vremena vam je potrebno da zavolite neku osobu?Nekoliko dana,meseci.......?Da li Vam se nekada desilo da se trudite da nekoga zavolite,zato sto je ta osoba prema vama divna i mislite da bi vam veza sa njom bas odgovarala,ali da vam jednostavno to ne uspeva?!kako znate da ste nekoga zavoleli?
P.S.
Izvinjavam se svima ako je ovakva ili slicna tema bila.

Pa nemas tu odredjeno vreme..kada zavolis zavolis....i naravno da ne mozes da biras u koga ces se zaljubiti..da moze da se bira svi ljudi na ovom svetu bi bili srecni..a svi znamo da nisu... A nikada sebe nisam prisiljavala da se zaljubim u neku osobu...A kako znas da si ga zavolela pa po meni ti je to kada bi sve ucinila za tu osobu,ali bas sve...ne znam kako to da ti objasnim...da ne mozes da zivis bez te osobe,kada se cujes sa njim sva si srecna,kada se vidis sa njim jos si srecnija...jedino sta mora da bude prisutno je hemija..da ne mozes da se obuzdas kada ga vidis..dodje ti samo da ga ljubis i ne mislis ni nasta drugo..:):lol:
 
1. može osetiti nekim višim i tajanstvenijim čulima da li postoji osnova da se dalje nešto razvija sa tom osobom


2. A to se, ponavljam se, vrlo brzo vidi... Posle nekoliko izlazaka. Najviše, posle nekoliko nedelja.


3. E sada, do kada će ta ljubav trajati...
... to je drugo pitanje...
... niko nije rekao da treba da bude večno...


DA PREVEDEM:

1. volim ta visa i tajanstvena cula-to je tako cool

2. laka zenska-super

2. promiskuitet-bozanstveno
 
Nikada se ne trudim da nekoga zavolim. Ako zavolim to se desi, ali obično nakon mnooogo vremena. Zaljubljivanje je druga stvar. To može da mi se desi brzo, ali isto tako i brzo zaboravim. Mada, bilo je i sporijih zaborabljanja, ali retko. Sve u svemu nisam nikoga volela do sada, pa ne znam.
 
Ne verujem u ljubav na prvi pogled. Na prvi pogled moze neko da mi se svidi.
Onda se postepeno zaljubljujem daljim upoznavanjem, naravno ako sve ide kako treba.
Zavolim kad mu dotaknem dusu i ako je dotaknem, ako mi dozvoli naravno. Tad sam gotova. :-P
Tako da meni treba vremena, bar nekoliko meseci. :mrgreen:
 
Koliko vremena vam je potrebno da zavolite neku osobu?Nekoliko dana,meseci.......?Da li Vam se nekada desilo da se trudite da nekoga zavolite,zato sto je ta osoba prema vama divna i mislite da bi vam veza sa njom bas odgovarala,ali da vam jednostavno to ne uspeva?!kako znate da ste nekoga zavoleli?
P.S.
Izvinjavam se svima ako je ovakva ili slicna tema bila.

Kako ovo stashno zvuchi.... :( Ne postoji nikakav razlog zashto bi se neko trudio da zavoli nekoga..... :!: Ma koliko on bio dobar,voleo vas i sve naj naj bolje.... ako ne mozhe,ne mozhe... nema tu truda... :roll: Da sam na mestu nekog ko nije voljen i da znam da se taj neko koga obozhavam trudi da me zavoli,osetila bih se krajnje jadno....
 

Back
Top