mlohavi se klonirao .......bucko je neobavesten

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Umesto jednog neobavestenog mlohavca, Srbija je dobila dvojicu......

Predsednik Srbije Boris Tadić nije imao odgovor na pitanje kada će biti predsednički izbori.

"Voleo bih kada bih mogao to da vam naznačim, ali kada bih ja u ovom trenutku imao odgovor, to bih rekao, a nemam, zbog toga što hoću da razmislim o svemu, kao i uvek, da donesem odluku koja se ne tiče samo mene, nego zemlje. To ne znači da ću uzeti svako mišljenje u obzir. Odluka će na kraju biti na predsedniku Skupštine", kaže Tadić.




I sa onim , iskrivljenim Kostunicom se zabagovala u zivo blato, pa ne mrda ni milimetar napred. Ni u cemu , sem u demagogiji o Kosovu, koja se narodu vise smucila .....bar onom delu , koji misli, da treba nesto drugo jos da se radi u Srbiji, sem da se narice oko KiM...praveci sebi alibi, za neuspeh , kao onomad , kada se kleo mlohavac kako ce odrzati drzavnu zajednicu SCG.....pa izduvao svih devet rupa na svirali Milu Djukanovicu , i Crnoj Gori........

E, sada , umesto te jedne narikace, imamo i ovog bucka, Tadica, koji je uzeo taktiku iskrivljenog......em je neobavesten , em je mlohav.....:roll:

Elem, u Srbiji bi, po ustavu trebalo da se odrze izbori do kraja godine....domacinska koalicija , koja se tek uvalila u fotelje u upravnim odborima javnih preduzeca, ne zeli izbore, jer je sada, kao satro ......Kosovo tema br 1....a oni ce , kao da ga odbrane, ako ne budu zauzeti izborima,:roll:

I nista novo , kada je mlohavac i njegova kamarila , sa sve onim homosom , Aligrudicem na celu......ali, sada imamo novi - stari momenat........:shock:

Novi, jer se i Tadic , definitivno pravi lud, folirajuci da zeli izbore, i satro , ovaj puta, je kao odlucilo na celu DS da se suprostavi Kostunicinim ucenama.:D:D:D......a stari, jer je jos od mutljavine oko ove vlade, i oko raspodele javnih preduzeca.......jasno , da je DS isti qraz kao i DSS, samo malo lepse upakovan.........

Tako , sumnjam da ce biti izbora kada im je vreme, a ne sumnjam da ce ova garnitura jahati po Srbiji jos malo, bar dok radikali ne preuzmu kormilo sa sve Veljom i Kosunjavim kao malima od palube.........Bucko ce da ispusi, kao i dobar deo Srbije koji mu je verovao:evil:
 
jel bre dudlajmiga... si ti cujem ta picketina koja mi preti ovde u odsustvu, a?..... ako ti neko skoro nije polupao picku bolje dodji prvi, jer ako ti ja dodjem nece ostati od tebe ni za kafu....

Да он је тај... и замисли за гомилу бљувотина и најужаснијих псовки Јомини га није бановао бар на 3 дана док не почну да му делују лекови - него му је само уредно обрисао његов ментални сифилис.
 
Prvo probamo rečima, pa brisanjima, a zatim isključenjima. ;)
A i nije došlo samo od sebe, složićeš se.

Слажем се, у праву си, али ипак си толико очигледно попустљив према том учеснику да понекад помислим да је можда ИДИ ДАДАмига у ствари КЛОН Ирона Лорда?
 
Слажем се, у праву си, али ипак си толико очигледно попустљив према том учеснику да понекад помислим да је можда ИДИ ДАДАмига у ствари КЛОН Ирона Лорда?

Twilight%20Zone.gif
 
jel bre dudlajmiga... si ti cujem ta picketina koja mi preti ovde u odsustvu, a?..... ako ti neko skoro nije polupao picku bolje dodji prvi, jer ako ti ja dodjem nece ostati od tebe ni za kafu....

Ma popusis mi karu, **** te onaj Duh u bulju.............

Ti si taj, koji lazes, i mangupiras se, kako si me zvao telefonom , a ja se ukenjao od tebe????.........Napisi, lazove patoloski, koji je to moj telefon na koji si me dobio?:D:D

A znas da ti je ponuda za veceru otvorena, zao mi je sto si me odbio prosli put....ovaj put mozes da povedes i onu coravu devojcicu , Ivanku.......zajedno ste jaci:D:D:D
 
Слажем се, у праву си, али ипак си толико очигледно попустљив према том учеснику да понекад помислим да је можда ИДИ ДАДАмига у ствари КЛОН Ирона Лорда?

:):):):)

Laska mi sto me , uporedjujes sa prikom Lordom.......nisam klon, ali covek pise pa otkida...
Svako poredjenje je kompliment..

Zao mi je, sto ja tebe mogu da uporedim samo sa Jerryjem, onim ludim Marlonom ili slicnim mamlazima :):):),,,,,,,,,,tu ste negde..a vidim i ovaj DERPER se goozi da udje u vasu ekipicu :):)
 
jel bre dudlajmiga... si ti cujem ta picketina koja mi preti ovde u odsustvu, a?..... ako ti neko skoro nije polupao picku bolje dodji prvi, jer ako ti ja dodjem nece ostati od tebe ni za kafu....
::shock::shock:hebote i ja sam se usro, a ti Dada Amine bolje da emigriras u zavicajnu Ugandu jer se sa Marlonom nije zahebavati ,osim sto ima natrprirodne moci jos je i zesce zayeban igrac .:lol:
 
:lol:Žestoki momci (oralno) !:lol:

Nemam nameru da izigravam virtuelnog siledziju.......ali, ko god ima neki problem, koji zeli da resi sa mnom , van ove spravice.......mashala...mnogima sam dao i adresu i ime i prezime...........nemam ja sta da se krijem od picketina.. niko jos nije dosao;)

BTW..nemam sa tobom, bumbare, problema, pa me zaobidji sa oralnim dosetkama...;)
 

Back
Top