Iskustva u razmenama između korisnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stari lav

Primećen član
Poruka
788
Evo ovako... Posto se na temi "Razmena filmova" mnogo pise i mnogo se pisalo o prevarantima, a ta tema nije za posvecivanje tim ljudima koji varaju, resio sam da otvorim ovu temu. Ovde pisite o USPESNIM razmenama, i o onim ljudima koji su vas prevarili. Znaci: Nick tog koji vas je prevario, e-mail adresu i sve ostale podatke koje znate o njemu. I trebalo bi, svako pre nego sto izvrsi razmenu, da prvo ovde procita ko je prevarant, ko ima preporuke, pa tek onda da salje diskove! Ovu temu sam pre svega napravio zbog postenih ljudi koje interesuje FER RAZMENA! I molim moderatora da ovu temu stavi kao Lepljivu!!!
 
Zar ne mislite da je malo cudno to sto su mi sve razmene do sada bile uspesne samo se vi zalite... Jos sam ovoj sportasici slao DVA PUTA, znaci rezao sam 10ak diskova dva puta i salo njoj samo da ne bi bilo da sam je zaj**ao i ona tu nesto izmislja. Imam 40ak serija i apsolutno je svaka razmena do sada bila uspesna samo se ona zaili. Sto se tice Goldengaidin nemogu ni da se setim koja je to razmena, ali znam da nikoga nisam zeznuo. Moglo je da se desi da sam pogresio jednom kad sam slao diskove, i napisao pogresnu adresu, ali dva puta... tesko... Jos jedna stvar, tu razmenu smo izvrsili pre 3-4 meseca. Ona mi se jedno javila da joj nisu stigli diskovi, ja joj posalo opet, i sada se nakon 2-3 meseca ona javlja i kaze "e meni jos nisu stigli diskovi"...

Sto se mene tice na kraju krajeva nemora vise niko da vrsi razmene samnom, ja ionako nisam vec 2-3 meseca vrsio razmene, samo sam hteo da kazem da ja nisam kriv za to, i necu da me prozivate kao prevarante jer nisam.

P.S. Promenio sam broj telefona, sada mozete da me dobijete na 061 167 2 789 :razz:
 
Zar ne mislite da je malo cudno to sto su mi sve razmene do sada bile uspesne samo se vi zalite... Jos sam ovoj sportasici slao DVA PUTA, znaci rezao sam 10ak diskova dva puta i salo njoj samo da ne bi bilo da sam je zaj**ao i ona tu nesto izmislja. Imam 40ak serija i apsolutno je svaka razmena do sada bila uspesna samo se ona zaili. Sto se tice Goldengaidin nemogu ni da se setim koja je to razmena, ali znam da nikoga nisam zeznuo. Moglo je da se desi da sam pogresio jednom kad sam slao diskove, i napisao pogresnu adresu, ali dva puta... tesko... Jos jedna stvar, tu razmenu smo izvrsili pre 3-4 meseca. Ona mi se jedno javila da joj nisu stigli diskovi, ja joj posalo opet, i sada se nakon 2-3 meseca ona javlja i kaze "e meni jos nisu stigli diskovi"...

Sto se mene tice na kraju krajeva nemora vise niko da vrsi razmene samnom, ja ionako nisam vec 2-3 meseca vrsio razmene, samo sam hteo da kazem da ja nisam kriv za to, i necu da me prozivate kao prevarante jer nisam.

P.S. Promenio sam broj telefona, sada mozete da me dobijete na 061 167 2 789 :razz:



Pa ne sumnjam da su bile uspesne za TEBE. Svaka laz koja se dovoljno puta ponovi postaje istina? ponavljas slao sam,slao sam i ubedis sebe da si poslao...

Iskreno bas me briga za 11 dvd koje mi dugujes, ali preporucujem drugima da te izbegnu u sirokom luku

Sto se Sportasice tice za nju garantujem da je pouzdana.
 
Na listi da dodam jos i Cezar-Romu

Goldene pusti prevaranta, ja sam mesec dana cekala 9 dvd-a i slala tonu mejlova da bi me on zavlacio kako je 2 puta slao dok nijednom nije stiglo a nikakav dokaz niti potvrdu nisam dobila da je te diskove zaista poslao, i ovde soli nekome pamet kako je imao tonu uspesnih razmena a nijedan nick sa kime je imao uspesnu razmenu nije stavio sem naravno nas dvoje koje je prevario i ko zna koliko jos njih
A posle 3-4 meseca sam mu poslala jos jedan mail da posalje diskove jer sam videla da nisam jedino ja prevarena i da je prosto nemoguce da neko 2 puta posalje nesto i da nijednom ne stigne
Toliko od mene
 
Pa ne sumnjam da su bile uspesne za TEBE. Svaka laz koja se dovoljno puta ponovi postaje istina? ponavljas slao sam,slao sam i ubedis sebe da si poslao...

Iskreno bas me briga za 11 dvd koje mi dugujes, ali preporucujem drugima da te izbegnu u sirokom luku

Sto se Sportasice tice za nju garantujem da je pouzdana.

"Svaka laz koja se dovoljno puta ponovi postaje istina" jesi li razmisaljo o poseti psihijatru... :razz:
Razmisli jos jednom o ovoj recenici.

Sto se tice mog odgovra na ovaj post, ja u stvari nemam nista vise da kazem, sve sto sam imao rekao sam. Ja ne vrsim 20 razmena odjednom pa da neznam kome sam sta posalo, a kome sta nisam posalo, tako da ako nisam posalo onda to sigurno znam...

Sto se tice sportasicinog posta, stvarno nemogu da se setim sa kime sam sve vrsio razmene. Ako 4 maila nazivas tonu onda ja dnevno saljem bar 5-6 tona mailova...:D

Kao sto sam vec rekao, ako neko nece da mi veruje, ili ako nece da se razmeni samnom, samnom je to sasvim OK, jer sam sa razmenama prestao odavno... Predlozio bih da na ovo stavimo tacku, i da ne nastavljama da ovu temu unistavamo, jer se ne zove "Svadjajmo se" nego "Iskustva o razmenama filmova". Ako vas dvoje hocete da nastavite ovu diskusiju, posljite mi PM... ili mail svejdno... ;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top