pohvale i greske za moj prvi sajt www.maksimalno.narod.ru

Em, pa..

Poradi malo na dizajnu, i nemoj samo nabacati linkova na stranicu... moras i ti sam nesto napraviti.. I prije nego sto pocnes ista praviti, uzmi olovku i nacrtaj na papiru odprilike kako treba da izgleda ta stranica, tako da kasnije samo gledas i pravis ono sto ti treba. Sa kojim programom radis Stranice. Preporucujem Dreamweaver ili ACEHtml.
 
DEVIL:
Em, pa..

Poradi malo na dizajnu, i nemoj samo nabacati linkova na stranicu... moras i ti sam nesto napraviti.. I prije nego sto pocnes ista praviti, uzmi olovku i nacrtaj na papiru odprilike kako treba da izgleda ta stranica, tako da kasnije samo gledas i pravis ono sto ti treba. Sa kojim programom radis Stranice. Preporucujem Dreamweaver ili ACEHtml.

koristio front page,imam i dramweaver ali nemogu nista da odmaknem,kada napravim tablicu,i ocu da pored nje stavim text area,nemore,onda mi tablica ode dole a text area dole(zajebANN PROGRAM).
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto svi koji prave svoj prvi sajt udaraju po nekoj klor pozadini... Cimni brate standardnu belu jer po meni nije vazna pozadina (u stvari jeste ako nesto bas bode oci), ako nekome odgovaraju odredjene boje podesice u Browser-u koji koristi ono sto mu odgovara. Najvaznije ti je ono sto se nalazi na sajtu, da bude malo vise praznog prostora tj. ne previse animacije, linkova itd. malo mnogo bolji protok i to ti je to
 

Back
Top