Poster gej bebe uzburkao javnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

djuramc

Aktivan član
Poruka
1.249
26. oktobar 2007.
Poster gej bebe uzburkao javnost

Poster na kojem je prikazana beba sa trakom na ručnom zglobu s natpisom "homoseksualac", koji bi ovih dana trebalo da osvane na bilbordima širom Toskane, uzburkao je italijansku javnost.

9418900634721b108462ae801039897_orig.jpg



Slika rumenog novorođenčeta, propraćena sloganom "Seksualna orijentacija nije izbor", deo je kampanje koju su pokrenule vlasti ove centralne italijanske regije u okviru borbe protiv diskriminacije homoseksualaca.

Vatikan i konzervativni politički krugovi oštro su kritikovali kampanju i slike koje su se već pojavile u italijanskoj štampi.

Poslanik Demohrišćanske stranke Luka Volonte kazao je da je korišćenje novorođenčeta kako bi se sugerisalo da su seksualne tendencije urođene "sramotno".

Senatorka Marija Burani Prokačini je čak izjavila da bi nečije glave trebalo da padnu. Vatikan, koji ne smatra da su homoseksualne naklonosti greh ali osuđuje homoseksualni čin, nazvao je ceo slučaj čudnim, preneo je Rojters.

"Nije bilo potrebe za ovakvom reklamom", kazao je novinarima državni sekretar u Vatikanu, kardinal Tarccizio Bertone.

Vodeća italijanska gej organizacija "Arcigay" smatra, na protiv, da kampanja predvodi u borbi za jednaka prava.

"Podržavam reklamu jer izražava stav u koji sam već duzze vreme ubeđen - da homoseksualnost nije izbor", izjavio je gej poslanik Franko Grilini.

"Jedini mogući izbor za homoseksualce je da prihvate svoju seksualnost ili da žive nesrećni", dodao je on.

Svi gej aktivisti, međutim, ne podržavaju kampanju. Filozof Djani Vatimo smatra da postoji opasnost da se reklamom sugeriše da su homoseksualci posebna rasa.
Znaci to je ta Evropa kojoj se mi prikljucujemo!? Mamu im *eben bolesnu, koriste novorodjence za propagiranje njihove bolesti.
 
ma fin svet bre... cisto sve ko suza... orijentacija im je ko otprilike u stilu kod predamicana koji su kainu dali zenu a teolozima svrhu da o tome raspravljaju vekovima... sem sto ovde nema zene, nema teologa, prave rasprave nikad nije i bilo jer su oni uvek u sukobu interesa...al' zato novokomponovanih nasminkanih predamicana sto duvaju roze balone ima sasvim dovoljno da nam nagoveste zapadni duhovni armagedon koji fala dragom bogu nas nece da zaFati...
 
Bolesno je to sto bolesni ljudi koriste novorodjence da nas ubede kako oni nisu bolesni i kako se jednostavno rodis kao *****. Sve te degenerike treba poredjati pored nekog zida i metak medju oci....

a ti bi trebalo da predstavljash zdrav primerak nashe vrste? ;)

p.s.
homosexualizam je bolest? interesantno

p.p.s.
ne rodis se kao *****, nego to postajesh, naravno, svojim izborom i uticajem sredine...?:?
khm....jel se secas u pretshkolskom onih lepo ocheshljanih dechachica sto nekako vidish da ne drzi dobro autice, i da se mnogo muva oko barbika...ja se secam, bio milanche jedan...
 
ajd, mozda sam ja previse liberalan, ali ako bi neko bio ljubazan da mi objasni tacno sta je ovde bolesno

unapred h

Imenjace, geneticar sam i sa stanovista biologije i genetike HOMOSEKSUALIZAM JE DESTRUKCIJA LJUDSKOG BICA. U 85% SLUCAJEVA KRIV JE NASLEDNI IlI STECENI HORMONALNI POREMECAJ, OSTALIH 15% SU BISEXUALCI.
TAJ HORMON SE ZOVE ESTROGEN I MOGUCE GA JE KONTROLISATI POMOCU ESTRADIOL-a. INACE ****** SU U GLAVNOM DEBELI ZA RAZLIKU OD BISEXUALACA JER ESTROGEN DELUJE NA METABOLIZAM.
U pubertetu se njihova proizvodnja odvija pod uticajem dve supstance. To su folikostimulirajući hormon (FSH) i lutenizirajući hormon (LH), koji nastaju u hipofizi.
Kod zena se estrogen stvara u jajnicima, a kad se stvore kod muskaraca to je ocito TESKA DEGENERACIJA
Jel ti treba naucno objasnjenje?
P.S. PETRE, NEMOJ SE PRAVITI PAMETAN!
 
4.
Трећа појава зла код људи био је крајњи разврат у Содому. Потпуно слепи за дух и истину, људи тога града видели су само тело, живели су само телесним животом, јагмили се само за телесна уживања, и то противприродна. Гнусни и неопростиви порок њихов остао је познат у човечанству по имену њиховог града - содомија. Један једини човек праведан пред Господом у томе месту био је Лот па и он дошљак. Пошто је Бог прво извео тога праведника из града, пустио је с неба дажд од сумпора и огња. Тако је сатрвен Содом и Гомор.
 
4.
Трећа појава зла код људи био је крајњи разврат у Содому. Потпуно слепи за дух и истину, људи тога града видели су само тело, живели су само телесним животом, јагмили се само за телесна уживања, и то противприродна. Гнусни и неопростиви порок њихов остао је познат у човечанству по имену њиховог града - содомија. Један једини човек праведан пред Господом у томе месту био је Лот па и он дошљак. Пошто је Бог прво извео тога праведника из града, пустио је с неба дажд од сумпора и огња. Тако је сатрвен Содом и Гомор.

e sad mito moram da se malo ne slozim sa tobom... ima zena tako mislim koje su ono znas... pa kad je vidis, oprostio bi joj onako ako s ledja te pogleda, al' opet pomislis na razvrat pa ti krivo, al' opet kazes sebi i u sebi ma nije to razvrat...ne diram je za vrat :)

jel bre... ne rece mi nish za ovu kritiku a ja se ubi da je srocim... :)


hromatska skala dragomira ugrena je dragi kolega eremito, u konceptualnoj disfunkciji harmonije klasicnog umetnickog senzibiliteta asocijativne pejsazne strukture klasicnog posmatranja likovnog izraza.. odsustvo sfumata i prefinjenosti valera je u kontekstu modernisticke tradicije pretenciozne ekspresivnosti koja je ritualno stavljena na stub srama autorske invencije i konvencionalne kompozicije koja je sve prisutna u prenaglashenoj polihromiji, onoj koja ispunjava odsustvo vasheg suptilnog rodoljublja za posmatranje ovog nadasve zanimljivog dela jednog iskrenog i pravog srpskog umetnika :):):)
 
Imenjace, geneticar sam i sa stanovista biologije i genetike HOMOSEKSUALIZAM JE DESTRUKCIJA LJUDSKOG BICA. U 85% SLUCAJEVA KRIV JE NASLEDNI IlI STECENI HORMONALNI POREMECAJ, OSTALIH 15% SU BISEXUALCI.
TAJ HORMON SE ZOVE ESTROGEN I MOGUCE GA JE KONTROLISATI POMOCU ESTRADIOL-a. INACE ****** SU U GLAVNOM DEBELI ZA RAZLIKU OD BISEXUALACA JER ESTROGEN DELUJE NA METABOLIZAM.
Jel ti treba naucno objasnjenje?
P.S. PETRE, NEMOJ SE PRAVITI PAMETAN!
znači nije istina ona da su ****** najljepši muškarci nego najdeblji? :mrgreen:
 
Imenjace, geneticar sam i sa stanovista biologije i genetike HOMOSEKSUALIZAM JE DESTRUKCIJA LJUDSKOG BICA. U 85% SLUCAJEVA KRIV JE NASLEDNI IlI STECENI HORMONALNI POREMECAJ, OSTALIH 15% JE TZV BISEXualan
TAJ HORMON SE ZOVE ESTROGEN I MOGUCE GA JE KONTROLISATI POMOCU ESTRADIOL-a. INACE ****** SU U GLAVNOM DEBELI ZA RAZLIKU OD BISEXUALACA JER ESTROGEN DELUJE NA METABOLIZAM.
Jel ti treba naucno objasnjenje?
P.S. PETRE, NEMOJ SE PRAVITI PAMETAN!

cek, a sta si ovim pokazao tacno?
znas, malo sam slow, ili kako se to politicki korektno kaze- osoba sa posebnim potrebema, morash da mi nacrtash

elem,
ovim si pokazao da je ovo bolest??

p.s. verujem da cu, ako pitam, zasto je WHO proglasila da homosexualizam nije bolest dobiti odgovor o jevrejima i lobiju.

p.p.s.
za debele...moram da proverim dal' su platon, zenon i leonardo imali stomachine. bolesnici jedni debeli
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top