crvenilo lica

guliverka

Početnik
Poruka
30
veliki problem! vec duze vreme imam crvenilo tj.neka vrsta ekcema ili ne znam ni ja cega, mali crveni kruzic na levom obrazu nesto kao ekcem, mislim. s vremena na vreme kao da se upali pomalo i pece, a lice uopste nije izjednaceno sa vratom kako bi valjda trebalo da bude, pa me zanima da li neko ima slican problem i kako da se resim toga, ne mogu vise da izdrzim mnogo me nervira.
pozdrav i hvala [/b]
 
E kad moram da napisem ovako nesto osecam se kao debil...pa idite kod dermatologa.Jeli zaista mislite da se dijagnoze pogotovo vezane za dermatovenerologiju gde je osnovno videti promenu mogu postavljati napamet.
 
naravno da sam bila kod dermatologa, ali mi nije dao adekvatnu terapiju.
mislila sam ako neko ima isti ili slican problem da mi donekle pomogne
ako imas neku dobru preporuku za nekog dermatologa, jer stvarno ne znam sta vise raditi sa ovakvim licem.
 
Ako se radi o crvenilu lica.Treba znati,da nije svako crvenilo lica,znak neke patoloske promene na kozi lica.Moramo u
samom pocetku,razmatranja ove pojave,da naglasimo,da postoji i takozvano,pozitivno crvenilo lica.To crvenilo,javlja se
uglavnom,kod mladih nevinih devojaka.Obicno,kada neko u vecem drustvu,koje je polno mesovito,upotrebi neku prostu
rec,iz oblasti seksa.Tada vrlo cesto,devojka mlada,koja je u tom drustvu,pocrveni .To crvenjenje lica,moze biti tako
zestoko,da devocino lice,cak oblije i znoj,zbog neprijatne situacije,u kojoj se nasla.

Takvo crvenjenje lica,nije znak nikakve bolesti,vec jednostavno,ono odrazava stid,koji je devojku obuzeo,zbog prostih
izgovorenih reci,a koje asociraju,na neku seksualnu radnju.Dakle,treba razgraniciti,sta je crvenilo lica,kao znak neke
kozne bolesti,a sta je ono divno,kad devojka zaplamti u licu,dokazujuci time,koliko je stidljiva i nevina njena dusa.:worth::worth:
 

Back
Top