deciji rodjendan

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
Gledah da li ima negde ovakva tema, ali ne nadjoh je, pa da vas pitam.
Moja mladja sestra pravi sad 11 rodjendan i zelimo da joj napravimo neku lepu rodjendansku zurkicu jer sad su V razred, pa su se svi malo promenili- sad se gledaju decaci, haljinice, suknjice...
Prosle godine sam im nabavila karaoke i mikrofon pa su se klinci odusevili jer nikada nisu imali gde da pevaju, a da ide muzika iza njih ( bez prateceg glasa pevaljke) i moja sestra se osecala strava jer su joj klinci posle nedelju dana g
ovorili kako im je bilo extra na rodjendanu i kako je to najbolji rodjendan! A kako je ona u tom uzrastu, naravno da joj je prijalo i kasnije su i drugi to radili na svom rodjendanu.

E, sad slavi 11. I starija sestra i ja bismo htele da joj napravimo slican rodjendan, ali sa drugacijom tematikom, pa sad nam trebaju neke ideje, a ako ih imate- slobodno predlozite, trebaju nam:)


P.S. Razmisljale smo o maskenbalu,ali smo odustale jer mozda mame i tate nece biti bas raspolozeni da sada smisljaju maske, a i ako neko dodje bez maske, onda ne bi to bilo to.

Hvala
 
Probajte one igre... nosenje pomorandze ali da se drze bradom... gomila napolitanki kockasog oblika, i sa rukama na ledjima da pojede sto vise npr belih, a drugi igrac crnih (ima neka reklama na u temu)...
 
Ne znam da li ce vam se svideti ali da dam predlog....mozda da dodje madjionicar i da deci malo oduzme vreme sa nekoliko predstava , mislim da to moze da se izvede u kucnoj varijanti, i moje dete je slavilo rodjendan 11g i veruj mi da im samo treba muzika ili neka igra pa bi predlog za madjionicara bio u redu...a i da im brze prodje vreme...:lol:
 
Probajte one igre... nosenje pomorandze ali da se drze bradom... gomila napolitanki kockasog oblika, i sa rukama na ledjima da pojede sto vise npr belih, a drugi igrac crnih (ima neka reklama na u temu)...

Ovo je super... ja sam takve igre uvek volela... Jedino mi je ovo za napolitanke malo.... Ne znam... Da im ne bude muka... Bolje da jedni jedu perece, a drugi ribice..
 
Meni je sve to sto ste naveli dosadno...
Organizuj striptiz... Sala...
Mozda bi bilo najbolje da ih malo ostavite same...
Mislim da se igraju fota, plesu itd... Nece im biti dosadno..
Zabranite narodnu muziku...
 

Back
Top