Sreca

Bicu srecna kad kupim si frizerski saloon. 8)

E, jbt, Pipi... Ubode me bas... Sedim i razmisljam, sta je za mene sreca... Ne znam, ali nista mi ne pada na pamet...
Jedino ovo, sto citiram godinama:

"... A ja sam mislio kako bi bilo lijepo krenuti u svet sa derviskim keskulom u ruci, vodjen jednim jedinim suncem i ma kojom rijekom, ma kojom stazom, bez ijedne druge zelje osim da ne budem nigde, da se ne vezujem ni za sto, da sa svakim jutrom vidim drugi kraj, sa svakom noci da legnem na drugi lezaj, da nemam obaveza, ni zaljenja, ni secanja, da pustam mrznji na volju tek kad odem i kad postane besmislena, da udaljim svijet od sebe prolazeci ga."

Dervis i Smrt
M. Selimovic
 
Lepa sreca...ali tvoja licno? Ona shto ti poskoci iz grudi i podigne uglove usana? i zacakli oci?

Mene si pitala?

Pa, rekoh, ne znam... I ono sto sam citirala... To je vise kao neko stanje-neuznemireno... To stanje volim... Ni srecno ni nesrecno... Neutralno...

Neuznemireno... Eto, srecna sam kad sam neuznemirena...
 
Sreca je kad na vreme primetim pandura kako vreba na putu, pa skrenem u neku ulicu ili stanem i pravim kao da nisam vozio.
Tu se prosto sam smejem od srece.
 
Sreća je kad možeš da koristiš sve opcije foruma.

Kojot ne može da odogovara na PP, ne može da citira ni jedan prethodni post itd.
Trenutno mogu da koristim samo opciju "Pošaljite brzi odgovor".
Imaju li ostali forumaši slične probleme?

P. S. Da, maločas je nestala moja tema "Govor tela tvog". Šta se ovo dešava, Gazdarice?

Presao sam sa naprednog na onaj obicni mode i nestali su ti problemi.
Bemliga dal je to u pitanje:confused:
 
Presao sam sa naprednog na onaj obicni mode i nestali su ti problemi.
Bemliga dal je to u pitanje:confused:

sreća je da si to uradio...

sreća je kada se osvrnem iza sebe i kažem, dobro je sve ide po planu...
sreća je kada se on i ja golicamo u krevetu u neko kasno popodne, napolju kiša, svetlo prigušeno na tv u neki dosadan program a mi se kikoćemo
sreća je kada gledam porodični album i prisetim se svih onih kojih nema i lepih momenata sa njima
sreća je kada je gotova slika na kojoj radim nedeljama i dopadne mi se kada je okačim na zid
sreća je kada mi dečko donese čokoladicu da pojedem u pauzi od učenja

sreća je kada se probudim, namrštim zbog obaveza koje imam a onda vidim njega, svoju ljubav i vratim se u krevet na još pet minuta...

sreća je kada mi se mama obraduje jer sam joj odnela neke lepe kolače

sve je sreća...

i kada se plače i tada je sreća...

sreća što umeš da osetiš i da se rastužiš...
 
kakvo lepo pitanje..nisam sigurna da znam ali....sreca je kada ti je lepo a pojma nemas zbog cega...kada umes da uzivas u malim stvarima...kada si zadovoljan sobom,onim sto je u tebi i oko tebe...
 
Sta je sreca?
Za tebe licno?

Sreca za mene je Italo, kamion ili kombi nov sa mp3 ugradjenim, kita koja se uredno dize i dugo se moze drkati, gazda na poslu koji ti zada posao i gleda svoja posla nakon toga, znaci koji ne sere samo zato da bi drugi videli kako je on gazda i na taj nacin lecio komplekse (to dok ne postanes sam svoj gazda i sve steras u **** nakon toga).

I za koju godinu zena koja mi nece kenjati jer ce biti pametna i cuvati svoje lice da joj ne lupam samare.
 
Porodica koju cu imati u buducnosti. Trenuci radosti kada budem ishla u shetnju sa suprugom i decom u park... Kada mi dechica budu prohodala, kada budu prvi put progovorila, nasmejala se... To su jedni od najvrednijih trenutaka, koje cu tek doziveti i unapred se tome mnogo radujem... Potom i unuchitji... ali i za to ima vremena, ni decu josh nemam :D
 

Back
Top