Major Mihajlo Petrović

siticentar

Domaćin
Poruka
4.802
Na današnji dan sahranjen je veliki čovjek major Mihajlo Petrović rodjen 1953 godine u Beogradu.
Poznat po izjavi: " Ja danas branim BIH i muslimane od agresije na BIH i muslimane od strane Srbije a moguće da na Drini budem branio Srbe i moju otasdžbinu Srbiju.
Na žalost Jovan Divjak ja smijenjen a Mihalo nije preživio nacionalizam.
 
Yebote kako su dosadni ovi muslimani, pa ljudi vi do juce ni narod niste bili, zvali ste se muslimani (sto je veroispovest), popisivali se kao Srbi ili Hrvati do pre 30g unazad, i tek ste pre 10g izmislili novo ime za naciju (Bosnjaci) i jezik (Bosnjacki). Dajte se malo uozbiljiti, vi ste jedini narod na planeti koji je u poslednjih 50g promenio "kozu" 3 puta. Kao sto rekoh prvo ste bili Srbi/Hrvati, pa "Muslimani" (ne znam sta su onda bili svi ostali muslimani u svetu) i danas te Bosnjaci. Da nije smesno bilo bi zalosno, a sada prijatelju kao u onoj pesmi "produzi dalje...".
 
blic%2008.jun%202004.%20vlakca.org.jpg
 
Yebote kako su dosadni ovi muslimani, pa ljudi vi do juce ni narod niste bili, zvali ste se muslimani (sto je veroispovest), popisivali se kao Srbi ili Hrvati do pre 30g unazad, i tek ste pre 10g izmislili novo ime za naciju (Bosnjaci) i jezik (Bosnjacki). Dajte se malo uozbiljiti, vi ste jedini narod na planeti koji je u poslednjih 50g promenio "kozu" 3 puta. Kao sto rekoh prvo ste bili Srbi/Hrvati, pa "Muslimani" (ne znam sta su onda bili svi ostali muslimani u svetu) i danas te Bosnjaci. Da nije smesno bilo bi zalosno, a sada prijatelju kao u onoj pesmi "produzi dalje...".
Mali budi malo đak vjerovatno je putpisac Evlija Ćelebija rođen juće i napisa u Užicu zive Srbi i Bošnjaci i govore Bosanski / ne bošnjački/ jezik i umro jutros i đenaza iza ikindije namaza.
 
Taj mora da je branio Bosnu i od vetjine stanovnishtva te teritorrije(Bosanskih Srba i Hrvata) koji ni tada ko ni sada nisu zeleli da zive u toj veshtachkoj,na silu stvorenoj "drzavi".Komunjarsko djubre i reciklirani otpadak jednog umobolnog sistema.
 
Taj mora da je branio Bosnu i od vetjine stanovnishtva te teritorrije(Bosanskih Srba i Hrvata) koji ni tada ko ni sada nisu zeleli da zive u toj veshtachkoj,na silu stvorenoj "drzavi".Komunjarsko djubre i reciklirani otpadak jednog umobolnog sistema.
Koje si ti BRE ...no. Branio si Miloševićevu JU u koju ja nisam htjeo, što ga bre ne ubi, da sačuvaamo Jugoslaviju.
Od komunizma, veće đuibre samo je ekstermni nacionalizam, čini mi se da si ti tamo.
 
Na današnji dan sahranjen je veliki čovjek major Mihajlo Petrović rodjen 1953 godine u Beogradu.
Poznat po izjavi: " Ja danas branim BIH i muslimane od agresije na BIH i muslimane od strane Srbije a moguće da na Drini budem branio Srbe i moju otasdžbinu Srbiju.
Na žalost Jovan Divjak ja smijenjen a Mihalo nije preživio nacionalizam.

Ja bi reko na srecu nije preziveo.
 
Koje si ti BRE ...no. Branio si Miloševićevu JU u koju ja nisam htjeo, što ga bre ne ubi, da sačuvaamo Jugoslaviju.
Od komunizma, veće đuibre samo je ekstermni nacionalizam, čini mi se da si ti tamo.
Pa ti si neke stvari pobrkao bolan,zabole mene za vas Muslimane,vi ste hteli da imate svoju nezavisnu drzavu i ja vas podrzavam,vashe pravo.Problem je u tome shto i dalje na silu zelite u toj drzavi da potchinite one koji sa vama ne zele da zive.Bolje za sve je da se stvore granice nacionalnih drzava svuda,a ne samo na shtetu jedne strane,da i vi dobijete stvarnu drzavu na teritoriji gde ste vecina.A to sve zavisi od Kosova jer su se do sada poshtovale granice republika SFRJ.Ako Kosovo ode vishe se ne poshtuje republichki nego etnichki princip,ma koliko neko zeleo to drugachije da predstavi,i BiH je mrtva u ovom obliku.
 
Nema pušku i nema JNA loša odbrana.

Je li bre Turčine!Šta hoćeš bre ti?Ti imaš problem u svom dvorištu i rešavaj ga
tamo,a ne došao si nas ovde da smaraš!
Šta očekuješ da mi iz BG i iz Srbije podržimo Sulju Tihića umesto Milorada Dodika?
Pa,je si li ti lud? Koji ti je?To bi bilo kao kada mi Srbi očekivali da Salji Beriša
podržava Marka Jakšića,a ne Čeku-a!Šta ti je!?
 

Back
Top