PHP sajt...kako?

mrakodol

Početnik
Poruka
49
Moze li mi neko da pojasni kako da napravim PHP sajt?
Gdje got da sam gledao imaju nekvi djelovi, tipa:ankete, sktipte za unos vijesti,brojaci posjeta...ali kako da to sve objedinim u jedan sajt i da stavim te djelove u jedan dizajn i da to radi? radio sam s CSS-om i HTML-om ali nisam jos sa PHPom, poceo sam da citam neku knjigu u vezi PHPa ali mi nesto ,bar ispocetka nema neka primjene....

Pa ako mozete da mi to malo pojasnite, da li je to isto i u cemu se razlikuju i kako da to napravim...dobro bi doslo nekakav primjer u kome ima tako nesto pa da prokuzim sam ako treba..da vas ne mucim :-)


hvala unaprijed!
 
a ko si ti da mi to zabranis????

Pazi ovako...
Kad si nasao da se kurcis, bolje da DOBRO procitas sta si napisao.
Pazi sad:

Moze li mi neko da pojasni kako da napravim PHP sajt?

Znaci covek trazi pomoc oko PHP sajta...
A onda ti odgovaras...

Mislis na wap sajt?

Ovo deluje kao da ne znas da PHP uopste postoji...
Tj. deluje kao da samo za WAP znas...

Samim tim mi nije jasno zasto si uopste postavio nesto na temi o kojoj nemas ama bas NIKAKVE veze?
 
nisi me razumio, rekao sam mu da cu mu pomoci ako misli tj. ako hoce wap sajt... a ko si ti da mi to zabranis????
Tvoja ponuda, iako velikodusna, lici mi na problem kad baba ne moze da nadje naocare da procita novine a ti joj ljubazno nudis svajserske usluge....
PHP ipak nema veza sa WAP i nema smisla da se pokusavas utrpati u diskusiju na takav nacin, pri cemu veoma nevesto pokusavas da reklamiras svojih ruku delo...
 
Tvoja ponuda, iako velikodusna, lici mi na problem kad baba ne moze da nadje naocare da procita novine a ti joj ljubazno nudis svajserske usluge....
PHP ipak nema veza sa WAP i nema smisla da se pokusavas utrpati u diskusiju na takav nacin, pri cemu veoma nevesto pokusavas da reklamiras svojih ruku delo...

PHP nema veze sa wapom????? i ne znam ko se ovdje kurci jer si prvi poceo...
 

Back
Top