imam jedan mozda ne veliki problem

  • Začetnik teme maksimilijan
  • Datum pokretanja
M

maksimilijan

Gost

imam 28 god.pre 3 nedelje sam osetio da mi je utrnula leva saka,tj mali prst i donji deo dlana.pomislio sam da sam ruzno spavao ali nije tako.
i dalje je tako.osecam da mi po malo trni.ne znam sta je u pitanju.u principu zimi su mi uvek hladni dlanovi i noge a leti znojavi dlanovi.poceo sam da radim vezbe,sklekove.ali u poslednje vreme lezem dosta kasno,provodim dosta vremena za racunarom.
da li je kod mene samo losa cirkulacija ili nesto vise
 
Pa prvo izmeri pritisak ako je nizak to hoce da da osecaj trnjenja prstiju sake i stopala.
Moze biti u pitanju slabija lokalna cirkulacija ali to ne ide sa zahvatanjem samo jednog prsta.
Sta da ti kazem ako ti i dalje bude smetalo poseti lekara radi nekih laboratorijskih analiza.
 
hvala za odgovor.meni je vec tri nedelje tako.imao sam pre par meseci peska u levom bubregu i kamencic,koji sam izbacio ali to nema veze sa tim.dosta vremena provodim za racunarom.u kucanju,mozda to ima veze?u svakom slucaju hvala
 
Pozdrav!

Meni se desavala slicna stvar: naime, trnula mi je cela podlaktica. Ispostavilo se da je razlog za to bio sto sam drzao ruku na hladnoj podlozi, u vrlo neobicnom polozaju. Drugarica mi je rekla da sam prehladio nerv. Da, ne duzim: probaj da promenis raspored na stolu i da ti ruka ne bude u nekom neprirodnom polozaju i proci ce!
 
i ja mislim da je mozda od polozaja ,mozda sa podlakticom previshe pritishcesh o rub stola :)
mene je tako bolio mishic sa vanjske strane lijeve nadlaktice pod ramenom dok nisam provalio da je od polozaja .prilikom sijedenja za kompom [i na poslu i kod kuce] desnom rukom ganjam misha ,a sa lijevom se nalaktim na sto i podbochim bradu pa tako satima :wink:
 
Ja ti savetujem da posetis lekara. Prvo znam jednu osobu koja je mislila da je od racunara, a ispalo nesto mnogo gore. Drugo cak i ako je kriv racunar, lekar moze da ti da dobra uputstva kakve vezbe da radis ili da te posalje na manju terapiju.
 

Back
Top