To nisam bila ja...

Na muskarce odreagujem tako sto odgovorim onim delom licnosti koji oni najvise isprovociraju. Al' to nije modifikacija, samo se jedna strana licnosti vise ispolji. Znaci sve sam, od devojcice do kucketine. :mrgreen:
 
Znam da treba biti siguran u sebe, i biti ono sto si, ali jos veci problem nastaje kada ti nisi siguran i ne znas ko si, pa razliciti ljudi vide razlicitu tebe-pa kad pricaju o tebi iz sopstvenih iskustava, kao da ne pricaju o istoj osobi.


Znam sta te buni. Ali, koliko god glupo i isprazno zvucalo, najbole je reci ono sto zaista osecas. I ako sve izgubis, znaces da si bila sigurna prema sebi, a to je nabolje referenca i jedini nacin da ne izdas sopstveno srce. A kada si zbunjena i ne umes da desifrujes svoje zelje, pokusaj da se distanciras od svega, .... onda ces videti sta zelis, kada pocne da ti nedostaje. Samo, nemoj posle predugo da cekas, ..... gvozdje se kuje dok je vruce!
 
Svideo mi se jednom jedan kolega s posla, nebitno, i kao krenemo mi da se muvamo, i ja se postavim u fazonu-e, ja sam opustena, samo se zezamo, ne smaram, ono, nisam od onih "vezujucih" riba... Nesto sam tada mislila da cu tako lakse da se zblizim sa njim, jer mi je on tako delovao, a htela sam vezu, nije da nisam. Naravno, moja procena je bila potpuno pogresna, jer on decko je ozbiljan, ne voli nikakve seme, znaci ulazi u vezu retko, i dobro razmisli sa kim. On i ja smo danas dobri drugari, nikako da nadje tu pravu, ali i dalje o meni misli kako ja volim da se zezam, i necu ozbiljnu vezu, bla, bla (sto nije istina :lol: ), jerbo, takav sam utisak ostavila i ne mogu me oprati ni Sava ni Dunav... :P
Elem, on je nebitan za pitanje...
Znači, kod njega igra presudnu ulogu prvi utisak i ništa više?
 
Znam sta te buni. Ali, koliko god glupo i isprazno zvucalo, najbole je reci ono sto zaista osecas. I ako sve izgubis, znaces da si bila sigurna prema sebi, a to je nabolje referenca i jedini nacin da ne izdas sopstveno srce. A kada si zbunjena i ne umes da desifrujes svoje zelje, pokusaj da se distanciras od svega, .... onda ces videti sta zelis, kada pocne da ti nedostaje. Samo, nemoj posle predugo da cekas, ..... gvozdje se kuje dok je vruce!

Da. Posto imam sad vremena za razmisljanje o raznim stvarima na pretek, ubedjujem sebe da cu od sada ulaziti u nesto, bilo sta, samo ako sam sigurna da cu to isterati do kraja, ne zbog mene, nego sto ovako uplicem neduzne ljude u sve to...

Situacija iz primera je lako prosla, jer niko tu nije bio zaljubljen...

Vise ne znam da li ovo o cemu pricamo jos spada u domen teme? :?
 
Nisam to radila nikad. Mrzi me.
\najvishe mrzim lazno predstavljanje kod ljudi...ono smishljeno zato shto sam par puta se prevarila.
Posle mi se ti isti ljudi zale da ih ne razumem. E pa ne igra se tako.
Sasvim je neshto drugo kad ljudi deluju npr. preozbiljno kao npr.ja a u stvari se stalno zezaju...pa ti treba neko vreme da ih provalish...ali to je drugo...ili kad momak deluje kao yebivetar a zapravo je mica...
 

Back
Top