ljubavni trougao

ljubicica_zr-ru

Zainteresovan član
Poruka
161
E zamrsena je to prica...Morala sam da pokrenem ovu temu i saznam sta drugi misle o tome...
On, ja i njegova bivsa...verovatno mnogo puta ispricana prica...Al nijanse su ipak drugacije...
Ona njega sutnula {posle veze od 3 godine i to preko telefona}...
On posle jedno 6 meseci,poseta psihijatru i antidepresiva, naleteo ponovo na mene { treba dodati da je tu istu ribu prevario samnom na pocetku njihove veze,ukraden poljubac u mraku kluba}
Ja takodje izasla iz ozbiljne veze {ma bilo je tu svega,planiranje braka,zajednicki zivot pa prevare i pokusaj izigravanja njegove vrece za boks, posle toga je naravno dobio nogu}
E onda pocinje...Neverovatna strast izmedju nas dvoje,varnice na sve strane,neopisiva hemija...Ali {e tu je vec problem kad se pojavi to ALI } bar jednom mesecno on je dobijao inspiraciju i napade samosazaljenja....A to je islo otprilike ovako:Ja nju ne mogu da zaboravim,ona je u mojoj glavi,ja nju volim...bla,bal,bla...A ja sam hrabro izigravala njegovog psihijatra,tesila ga,zaljubila se,zavolela ga ludo,najvise na svetu....Ma bilo je to super ,ta nasa veza...:-?
Nasih 6 meseci{2 dana pred moj rodjendan},on me vodi na veceru i posle predivne vecei on saopstava da ne moze vise tj.On naravno voli svoju bivsu i ne vidi smisao nase veze...A ne moze ni bez mene...i tako se mi sad vidjamo povremeno{ dva puta nedeljno} jer ipak nas veze nesto...Strast,koja se ne gasi...i ja se nadam...I tu ide opet ono ALI...
Njegova bivsa ko zna gde je,s kim je,sta radi....On se boji suvise da sazna...A ja zaglavljena svojevoljno u tom trouglu patim jer ga volim...
Interesuje me da li neko slicno nesto prezivljava ili je preziveo?Trazim pomoc,savet utehu...
Pozdrav:sad:
 
Decko je sjeban skroz. :-( Emotivno sjeban covek ne moze da voli, mozda zeli, al' ne moze. Mislim da ne voli ni nju, ni tebe. Opsesija i strast nisu ljubav.
Njemu treba pomoc.Nisam sigurna da ti mozes da mu pomognes.
 
Treba da se zapitas sta ti trazis s njime. Ocigledno je da shvatas da je s*eban covek. Volis ga takvog ili sex koji ti pruza?!? Lepo ti njega koristi dok ti volja a mani se ti te price o ljubavi sa covekom koji voli da pati i u svoju depresiju uvlaci i ljude iz okruzenja. Sex, sestro, to ti od njega uzmi ,a ljubav trazi sa emotivno sredjenom osobom :)!
 
da li primecujete da ima struje? ne primecujete. a cim je nema, vi
primetite, je l' tako?
cudni smo mi. lakse nam je da primetimo cega nema
nego ono cega ima.

isto D.R.
 
Taj momak je emotivno srusen a mozda ni ranije nije imao bas visoko samopostovanje.
Ok, bilo je to traumaticno za njega. Nekoga otkaciti iznenada posle 3 godine veze i to telefonom, krajnje je ponizavajuce i nema sumnje da ga je povredilo.
O tome govori i padanje u depresiju, poseta psihijatru i lekovi.
I
No, sest meseci sa tobom + psihijatar + lekovi bi moralo da bude dovoljno da taj udarac prevazidje.
Cak i ako je na pocetku to samo bila strast, hemija i potreba da mu neko podigne samopouzdanje, dovoljno je vremena proslo da bi se on povratio.

On je ocigledno opsednut tom devojkom i ima unutrasnju potrebu da i dalje bude zrtva. Ne znam koliko ti mozes tu da mu pomognes jer to nema veze sa tobom nego sa njim.
Nezgodno je sto si se zaljubila jer imam utisak da on nije prevazisao SVOJE probleme, a uzrok njima nisi ni ti ni ta bivsa, nego on sam i njegova licnost. Ta licnost je imala slabosti i ranije, a taj traumaticni kraj veze je te slabosti aktivirao. Sa time on mora da ima VOLJE da se izbori. Ti mu mozes u tome pomoci, ali mislim da tim gentle pristupom vise neces puno postici.
Predlazem da tokom jednog od tih vidjanja predlozis da to prekinete nakon sto mu lepo izneses situaciju, zatrazis od njega da se bori za sebe i das mu neki razuman rok da odluci hoce li se boriti ili mu je lepse da bude zrtva.
 
E zamrsena je to prica...Morala sam da pokrenem ovu temu i saznam sta drugi misle o tome...
On, ja i njegova bivsa...verovatno mnogo puta ispricana prica...Al nijanse su ipak drugacije...
Ona njega sutnula {posle veze od 3 godine i to preko telefona}...
On posle jedno 6 meseci,poseta psihijatru i antidepresiva, naleteo ponovo na mene { treba dodati da je tu istu ribu prevario samnom na pocetku njihove veze,ukraden poljubac u mraku kluba}
Ja takodje izasla iz ozbiljne veze {ma bilo je tu svega,planiranje braka,zajednicki zivot pa prevare i pokusaj izigravanja njegove vrece za boks, posle toga je naravno dobio nogu}
E onda pocinje...Neverovatna strast izmedju nas dvoje,varnice na sve strane,neopisiva hemija...Ali {e tu je vec problem kad se pojavi to ALI } bar jednom mesecno on je dobijao inspiraciju i napade samosazaljenja....A to je islo otprilike ovako:Ja nju ne mogu da zaboravim,ona je u mojoj glavi,ja nju volim...bla,bal,bla...A ja sam hrabro izigravala njegovog psihijatra,tesila ga,zaljubila se,zavolela ga ludo,najvise na svetu....Ma bilo je to super ,ta nasa veza...:-?
Nasih 6 meseci{2 dana pred moj rodjendan},on me vodi na veceru i posle predivne vecei on saopstava da ne moze vise tj.On naravno voli svoju bivsu i ne vidi smisao nase veze...A ne moze ni bez mene...i tako se mi sad vidjamo povremeno{ dva puta nedeljno} jer ipak nas veze nesto...Strast,koja se ne gasi...i ja se nadam...I tu ide opet ono ALI...
Njegova bivsa ko zna gde je,s kim je,sta radi....On se boji suvise da sazna...A ja zaglavljena svojevoljno u tom trouglu patim jer ga volim...
Interesuje me da li neko slicno nesto prezivljava ili je preziveo?Trazim pomoc,savet utehu...
Pozdrav:sad:

ebeno. vama je trougao mali. prosirite to na vise osoba pa da imate grupne seanse. svako pati za svakim, svako se leci od onog prethodnog sa onim sadasnjim, svako ne zeli da je tu gde je a i dalje je tu...uh...
moj savet- izadji iz toga. distanciraj se. zakljucaj se u stan, osami se. sredi se. vise si se zaljubila u njegovu patnju nego u njega samog, veruj mi. uz to si na njega prenela sve one nedovrsene emocije iz prethodne veze. kod vas nije trougao, kod vas je zaista mnogougao, mnoge stvari se preplicu i sukobljavaju istovremeno. to je jako breme, posebno za nekoga ko se jos nije sredio posle duge veze (mislim pre svega na tebe, ali u kombinaciji sa jos jednom osobom koja je u istoj i goroj situaciji, to breme je stostruko vece). distanciraj se, dakle. razmisljaj, ako je moguce, probaj da stvari vidis zaista onakvim kakve su i da ih, mozda, stavis na svoje mesto, mada, iskreno, trebace ti vremena za to. a i dozvoli ovom sadasnjem decku da te pozeli. da te se seti. dok si mu tu, njemu samo nedostaje bivsa. dozvoli mu da se seti da mu je lepo sa tobom. mislim, toliki intenzitet svega treba umeti kontrolisati jakom, zaista jakom licnoscu. da li si to? nebitno. tebi treba period rehabilitacije od bivse veze. tek posle strast, hemija, ludilo sa nekim novim. a taj novi da je bar sredjen. nego je u jos vecem haosu...zgazi loptu, zakljucaj se i cuti neko vreme. to je to. sta god da boli, mora da boli dok zarasta.
 
Pa lepo kazem da sam glumila psihijatra...On mi je pricao...Al ne znam kako se devojka zove...Niti me ineresuje


Izigravati nekom psihijatra je mnogo opasna stvar, narocito ako si emotivno upleten. Nastrada upravo onaj sto je imao najbolje namere i hteo da pomogne. Sjeban covek ostaje sjeban, samo usput sjebe jos nekoliko. Zvuci surovo, al' on tebe emotivno iskoriscava. Podvuci crtu.

Pa nije bitan utisak...Bitno je ono sto osecam a to ne delim sa svima...Delim srecu,radost,patnju sakrivam i od sebe same...Dok ne puknem...a onda to mu dodje kao atomska bomba


Sestro, mogu samo da zamislim koliko ti je lose. Al' zapitaj se do koje osobe ti je najvise stalo na svetu?
 
pa posle da kazem jel gotovo to harde,ima toga jos?
a ti kazes tracho lutko jel ti lepo
a ona kaze
ma nisam te ni osetila
i posle se svi smejemo
i mazemo asepsolom da ne dobijemo
vaške i pečurke
 

Back
Top