jel neko video ovaj blam ?

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
Mene za Evroviziju i ostala sranja zabole q..., ali ovo je potpuno nadrealno

obratite pazhnju chemu tezhi SrBski suvremeni dizajn i chim je neko smislio da predstavlja Srbiju u Evropi

znachi izbor za logo evrovizije 2008 u Srbiji , nagrada 5000E
siframama-2.jpg


ko ne veruje svojim ochima ---> http://ww1.rts.co.yu/euro/

nisam bash sigurna kako da ukachim ovde powerpoint prezentaciju o ostalim nagradjenim 'radovima' i o onima koji zaista izgledaju reprezentativno

ali ako neko hoce da prochita komentare i da se zapljune na peticiju protiv ovakve sramote nek to uradi na sledecoj adresi :

http://www.petitiononline.com/esc2008s/petition.html

btw degeni na rts kao postavljaju novi sajt pa ne mozhe nishta da se komentarishe na njihovom forumu
 
ok u sluchaju da ipak neko nije video, samo da se zna

zhao mi shto ne mogu ovaj pps file da okachim, damn !


inache ako im ovo prodje, tj niko ne smeni nikog u rts ili eventualno zapali isti, pochecu zaista da se brinem za mentalno zdravlje svih nas, ae shto smo super inertni pa pushtamo da nam razno razni degeni seru godinama po glavi, ali ovo je stvarno shlag na chitavu tu gomiletinu sranja.
 
Uhhh ja sam videla ovaj logo pre nekoliko dana i ostala bez teksta. Stvarno jeste blam, izgleda uzasno jadno i jeftino. :? Smejace nam se ljudi... Ionako nas povezuju sa bedom i seljastvom, ovo ce samo da pogorsa stvar... I kakve veze ima glupa truba i sljiva sa Evrovizijom, moramo da guramo Gucu i sljivovicu u sve. :roll: Bljak...
 
Meni je stvarno bilo drago kada je Marija pobedila. Ne toliko zbog glupe Evrovizije vec zato sto mi je muka od pljuvanja Srbije i Beograda od strane ljudi koji nikada nisu ni bili kod nas i koji na kraju krajeva o nama ne znaju nista. Neka bar 50 posto od onih koji se sjate u Beograd u maju vide da nismo stoka kao sto oni smatraju i meni dosta. Meni ce biti drago da vide da je Beograd lep grad, da su nase devojke 100 puta privlacnije od debelih norvezanki, da je hrana super, nocni zivot takodje, da se hoteli ne raspadaju itd. Bar se nadam da ce im biti lepo jer mi se stvarno smucila kolektivna pljuvacina...
Jedan je letos na nekom norveskom forumu otvorio temu o Beogradu, vecina je popljuvalo temu, bas zalosno... A pre neki dan vidim da je jedan napisao da je najbolju sniclu jeo u Beogradu i to je napisao sa cudjenjem, kao zamislite, nije se tome nadao. Bas smo na glasu u svetu. :roll:
 
Uhhh ja sam videla ovaj logo pre nekoliko dana i ostala bez teksta. Stvarno jeste blam, izgleda uzasno jadno i jeftino. :? Smejace nam se ljudi... Ionako nas povezuju sa bedom i seljastvom, ovo ce samo da pogorsa stvar... I kakve veze ima glupa truba i sljiva sa Evrovizijom, moramo da guramo Gucu i sljivovicu u sve. :roll: Bljak...

I crvene usne..:lol:
 
konkurs je bio i za scenu, naravno prvonagradjena scena 10000E prati prvonagradjeni logo, koncept je shto manje smisla, shto vishe para potroshiti(oprati), al da izgleda jeftino da jeftinije ne mozhe biti :roll:

naravno ne do bog da se pokazhe da ovde neko ima smisla za super efektna i jednostavna reshenja koja izgledaju kao milion dolara (koja su inache uchestvovala na konkursu )
ako nekog zanima poslacu mu mail sa prezentacijom ostalih reshenja.
 

Back
Top