Masina za susenje vesa

Ja sam kupila Indesit, suši 7kg, i ima sjajne programe.
Jedina joj je mana uputstvo na srpskom, ali posle proučavanja, pomoći oko engleskog prevoda i nekih uništenih stvari - super se slažemo!
Posle nje peglanje definitivno nije potrebno.
 
E ja sam kupila Gorenje - sa ventilacionim crevom i za pocetak sam zadovoljna :-)
Lepo osusi i stvarno nema peglanja, mislim na peskire...ves... a i dukseve...
Jos se ja ucim, a i moja masina za pranje vesa je stara 20 godina :-) pa i ne znam koliko obrtaja ima ali nije lose!
Masine sa 1000 obrtaja skoro osuse ves pa susilica samo dovrsi posao, kod mene to malo duze traje...
Ali svakako super je !
 
Primećujem jednu stvar: u zadnje vreme sušilice za veš se kupuju baš MASOVNO.
Bar 6 žena iz moje najbliže okoline je kupilo u zadnja 2 meseca, a još nekoliko čeka da vidi iskustva prijateljica ili novogodišnje popuste.
A sećam se da mi je pre par godina takva skalamerija bila samo nedostižni san... Valjda je i ženama u Srbiji malo svanulo posle svih onih godina kriza i sankcija.
 
Da li neko zna da uporedi masine za susenje vesa Candy i Gorenje? Odlucila sam da kupim odvojene masine za pranja i susenje, ali sam u dilemi oko proizvodjaca. Cula sam mnogo toga lepog o masini za susenje vesa marke Gorenje, ali svi ostali aparati u kuci su mi marke Candy, i mogu reci da sam prezadovoljna.
 
ponosna sam na sebe sto sam kupila tu masinu,mada je moja kombinovana,pere i susi...ima odlicne programe,kao sto su...odeca spremna za peglanje,odeca spremna za odlaganje(ormar),poluprosuseno!odlicna stvar,jeste da je malo skuplja,ali je vredna svih para..a masina je inace candy alise!
 
Pa i moja Indesit ima sve te programe (i još drugih), stalak za patike, suši 7 kila, kondenzacijska, ali nije skupa - 25.000.
Kada kupuješ maš. za pranje, gledaj da ima što više obrtaja, bolje će se iscediti voda, a onda i sušilica brže i lakše odradi svoj posao.
U Gorenju sam videla da imaju da imaju odmah uparene obe mašine, mislim idealno idu jedna uz drugu, pa verovatno i Candy ima isto to. U zadnje vreme Gorenje i nije baš na dobrom glasu.
 
Poslednja izmena:
Pa i moja Indesit ima sve te programe (i još drugih), stalak za patike, suši 7 kila, kondenzacijska, ali nije skupa - 25.000.
Kada kupuješ maš. za pranje, gledaj da ima što više obrtaja, bolje će se iscediti voda, a onda i sušilica brže i lakše odradi svoj posao.
U Gorenju sam videla da imaju da imaju odmah uparene obe mašine, mislim idealno idu jedna uz drugu, pa verovatno i Candy ima isto to. U zadnje vreme Gorenje i nije baš na dobrom glasu.

A,koji model imas? I ja ovih dana treba da kupim masinu za susenje,ali jos ne shvatam razliku izmedju onih od 30000 din i,recimo, Beko,koja kosta skoro upola manje.Da li je ona toliko losa?
 
Meni je danas stigla nova novcijata, "malo" smo razvalili vrata i celo kupatilo dok smo je namestili, a onda smo procitali sitna slova u uputstvu gde pise da ne treba da stoji u kupatilu zbog vlage!!! Da li je ovo tacno (gde je vi drzite)?
 
Treba mi pomoc.Kupila sam masinu za susenje vesa indesit ISL70C ako to nesto znaci.Uputstvo je na engleskom a ja ga neznam pa sam isprobavala programe na pamet i posle svakog programa ves mokar.pa ako neko ko ima indesit masinu moze da mi kaze ukratko neko upustvo.Vidim da ste sve zadovoljne pa sam odlucila da kupim pukla 30000 i ves mokar Katastrofa bas sam razocarana.Unapred hvala
 
Treba mi pomoc.Kupila sam masinu za susenje vesa indesit ISL70C ako to nesto znaci.Uputstvo je na engleskom a ja ga neznam pa sam isprobavala programe na pamet i posle svakog programa ves mokar.pa ako neko ko ima indesit masinu moze da mi kaze ukratko neko upustvo.Vidim da ste sve zadovoljne pa sam odlucila da kupim pukla 30000 i ves mokar Katastrofa bas sam razocarana.Unapred hvala


ja imam kombinovanu indesit i dusu joj uzimam, a ona se ne da:mrgreen:
verovatno stavljas vecu kolicinu vesa ili programiras krace vreme za susenje od potrebnog..
 
Ljudi.. Ako moze neko da mi da odgovor na moje pitanje.. Imam miele masinu za susenje vesa i extra je radila, bez ikakvog bagovanja, do jutros.. Problem je da nece da prihvati program. Kada je ukljucim sijaju lampice a kada okrenem krug na neki program ona ne prihvata, ne daje mi znak da nastavim.. Da li neko zna sta moze da bude? Hvala unapred!
 
Ljudi.. Ako moze neko da mi da odgovor na moje pitanje.. Imam miele masinu za susenje vesa i extra je radila, bez ikakvog bagovanja, do jutros.. Problem je da nece da prihvati program. Kada je ukljucim sijaju lampice a kada okrenem krug na neki program ona ne prihvata, ne daje mi znak da nastavim.. Da li neko zna sta moze da bude? Hvala unapred!

programator u kvaru ili je prekinut neki od prethodnih programiranih susenja, pa mora da se resetuje da bi ponovo mogla da prihvati programiranje.
 
Kupila sam Indesit mašinu za sušenje rublja i mnogo sam zadovoljna. Međutim, farmerke i košulje ipak moram peglati. Ne znam da li ja u nečemu grešim, ali bih nekako da izbegnem peglanje BILO ČEGA:mrgreen: Kakva su vaša iskustva sa farmerkama i košuljama? Inače mašina je moja "Spasilda".
 
Ниси купила машину за пеглање, него за сушење лол...
То г. сам ја једва избацио у викендају и сад нек чами у мраку.
Права тема за женице :харт: и мени је драго кад вас видим да овако сложно о томе разговарате :миломи:
 

Back
Top