Marihuana-varljivi prijatelj sa istoka

JaH_G|rL:
Ma daj bwe...kakva crna legalizacija?! :roll:
Legalizacija je neizbezna.To rade sve razvijenije zemlje sveta;pre ili kasnije ce se to desititi i kod nas.Marihuana,alkohol i cigare-ista kategorija,pa oni koji puse ganju nece biti nazivani narkomanima,kao sto se oni koji piju alkohol ne nazivaju alkoholicarima(jer je alkohol legalana( i sa cigarama najmasovnija droga))
 
Legalizacija je neizbezna.To rade sve razvijenije zemlje sveta;pre ili kasnije ce se to desititi i kod nas.Marihuana,alkohol i cigare-ista kategorija,pa oni koji puse ganju nece biti nazivani narkomanima,kao sto se oni koji piju alkohol ne nazivaju alkoholicarima(jer je alkohol legalana( i sa cigarama najmasovnija droga))[/quote]

Makoliko da TI to zelis(i ostalih 80% populacije)
To sranje nikada nece legalizovati!
 
Ako ima neko normalan u ovoj zemlji, marihuana ce se legalizovati.
Prvo, brdo ljudi duva :D (iako je nelegalna) i kada bi se trava kupovala u shopovima porez bi isao drzavi :wink: . To bi bila akcizna roba (veca poreska stopa od obicnog oporezivanja) kao alkohol i cigarete.
Drugo, svi znamo da je uvek sladje zabranjeno voce i sigurno se ne bi povecao broj uzivalaca marihuane {naprotiv).
Trece, u Holandiji svaki turista na potrosenih 5 evra na marihuanu potrosi jos 60 evra :shock: :!: na smestaj, klopu, pice, suvenire...

LEGALIZE IT!
 
Ne zelim da vredjam ali to je prilicno debilsko pitanje :shock: Zar to nisi ucio jos u osnovnoj
:arrow: Droga unistava nastavke nervnih celija,koji se zovu dendriti i nemaju moc regeneracije,samim tim ti se mnoge sposobnosti smanjuju,tako da postajes zavisni debil a od marihuane sve pocinje 8)
 
Corey:
Budalu :wink: i maloumnog buljavog :shock: coveka :?

______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:alo bre sta se foliras afro kako li vec to je tvoj problem dali ces ti to da konzumiras ali totalno je nelogicna legalizacija koju ti pominjes nasta bi to licilo jos nam samo GAY parade fale e onda do ***** :x

_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Anonymous:
Ne zelim da vredjam ali to je prilicno debilsko pitanje :shock: Zar to nisi ucio jos u osnovnoj
:arrow: Droga unistava nastavke nervnih celija,koji se zovu dendriti i nemaju moc regeneracije,samim tim ti se mnoge sposobnosti smanjuju,tako da postajes zavisni debil a od marihuane sve pocinje 8)[/

Ja nisam nesto za marihuanu, i mislim da je to izbor coveka da li on zeli da zivi u iluziji, ali me STRASNO nervira kada neko pominje nesto iz skole. Sta vi mislite da bi nam vlada rekla neke prednosti marihuane da ih ima?! Oni nam kazu sta oni misle da mi treba da cujemo, isto kao sto je i na kraju udzbenika iz 8mog razreda, odmah posle rata izaslo o zlocinackoj NATO agresiji... Mrzim politicare iz dna duse, bili oni dobri ili losi.
 
girl:
******Afroman******:
YOU ARE MY MAN.Kad bi se legalizovala VLDA bi znala kolike je dzidz ne trzishtu nebi bilo dilera i nebi bilo toliko "ne registrovanih" narkica!!
Da li si ti NORMALAN?Jasno nam je da si vec totalno zaglibio, ali to ne znaci da moras i druge da vuces sa sobom!Mislis da ces posle odredjenog perioda konzumiranja "TOGA" ostati citav? :evil:

Ako se legalizuje Stru*o*vi bi znali ko kupuje dzidzu.Kako hoce da zabrane maloletnicima da qpuju pljuge tako moze da se i to zabrani maloletnicima.Sto se mene tiche sam cu ti jedno reci nemoj da ocenjujesh ljude dok ih ne vidish.

BE SAFE
 
Anonymous:
Ne zelim da vredjam ali to je prilicno debilsko pitanje :shock: Zar to nisi ucio jos u osnovnoj
:arrow: Droga unistava nastavke nervnih celija,koji se zovu dendriti i nemaju moc regeneracije,samim tim ti se mnoge sposobnosti smanjuju,tako da postajes zavisni debil a od marihuane sve pocinje 8)
Drago mi je sto si budala.
Marihuana ne stvara zavisnost i ne vodi ka upotrebi jacih droga.
Voleo bih da se pojavi neko ko ce reci da ganja izaziva sterilitet(?!).
 
e sa ovim se ne treba zezati imam oko 10 drugara koji su na tom sranju i kad ih pitas sto ne prestanes kaze nemogu bez toga sam skenjan ,
kad prvu uzmes ti osetis strava zadovoljstvo ali to zadovoljstvo nemozes ponoviti povecavs dozu ali neuzpevas i kraj jednostavno, a i marihuana je stetna mnogo za zdravlje kad jef redovno konzumiras dovodi do steriliteta. jednostavno to je
velikooooooo sranje.
 

Back
Top