Moram si nesto uciniti

S

sinnke1

Gost
Jako sam razocaran u svoj postupak... i dosao sam na ideju da prirodnim putem prema prirodi poravnam taj racun da ne bi imao osecaj krivice... naime svojim postupkom sam jednu divnu curu ucinio da mi ne uspemo, e sad ona ne zna da sam se ja zayebao i da mi je zao zbog toga... dugo sam razmisljao i odluka je pala da nemam narednih 5 godina nikakav kontakt sa zenama osim rukovanja i cak bi i ljubljenje izbegavao bez obzira sto je mozda neko slavlje u pitanju, a drkanje bi sveo na svaki peti dan umesto na dosadasnji svaki dan.

Dobro ovo boldovano bi se pridrzavao do kraja, ali za drkanje bi si ukinuo embargo nakon dve godine, ipak nisam manijak, ne mogu se toliko muciti.
E sad me zanima sta mislite da li toj curi vredi reci da se kaznim zbog mog postupka (ranijeg, prema njoj/nama), cisto da njoj bude lakse?
 
jedino moralno, ispravno, muški i fer - je da sebi kitu..

animated_scissors.gif
 
Jako sam razocaran u svoj postupak... i dosao sam na ideju da prirodnim putem prema prirodi poravnam taj racun da ne bi imao osecaj krivice... naime svojim postupkom sam jednu divnu curu ucinio da mi ne uspemo, e sad ona ne zna da sam se ja zayebao i da mi je zao zbog toga... dugo sam razmisljao i odluka je pala da nemam narednih 5 godina nikakav kontakt sa zenama osim rukovanja i cak bi i ljubljenje izbegavao bez obzira sto je mozda neko slavlje u pitanju, a drkanje bi sveo na svaki peti dan umesto na dosadasnji svaki dan.

Dobro ovo boldovano bi se pridrzavao do kraja, ali za drkanje bi si ukinuo embargo nakon dve godine, ipak nisam manijak, ne mogu se toliko muciti.
E sad me zanima sta mislite da li toj curi vredi reci da se kaznim zbog mog postupka (ranijeg, prema njoj/nama), cisto da njoj bude lakse?
otishla mala sa saturna, a?
e ybga.
reci joj. saslusace te. to joj je u opisu radnog mesta. a posle ce i da ti pomogne. i to joj je u opisu radnog mesta. eto. :)
 
Sinke, budi ono što nisi..... (ljigavo) romantičan... ne znam šta da ti kažem... iako znamo da je foliranje, uvek se primimo :?


Ti od kako si se preselila u taj bojler imas gadnih problema. Ja inace nemam nikakve veze sa romantikom jer nisam pederko a jos manje sa ljigavom romantikom.

Tebe isto treba kitom u celo, ali par jacih udaraca bi ti bas pomoglo.
 
Čuj, Sinke... a da ga poduvaš ti malo? Bolje ćeš da se osećaš veruj mi...


I to razgovor od jedne cure, zene, dame? Eto vidis zasto vi sve zavrsite sa sirovinama koji vas mlate i ne postuju. Ma koliko god glumile finocu, jednom pokazete pravu stranu, cast izuzecima koje je kod nas jako jako tesko sresti, skoro pa i nemoguce.
 
Ti valjda na tom Saturnu ionako obitavaš kao Indijanac... Ya nit' se kategorišem kao cura, niti žena, a pogotovo ne kao dama..... posebno kad se razgovor vodi sa egocentričnim buzdovanom bez obzira i dlake na jeziq.

Jednom napišem nešto "fino" na tvojim tunjavim temama, jer mi bii žao što otera onu sirotu gejšu, a ti moraš da poyedeš gowno? Smirela.
 

Back
Top