Rock in KG

Lukche

Zainteresovan član
Poruka
365
Kragujevac je bio rokerski grad,da li je josh uvek?:-?:???:Postoji mnogo kvalitetnih bendova a samo je "Smak" napravio veliki uspeh.Da li cemo da dozvolimo da ostanemo samo na jednom "Smaku" ili cemo da podrzimo i ostale nase umetnike?
 
KG ima mnogo dobrih muzicara,ali kao sto kazes Pink je bacio senku na svu dobru muziku svojim Grand emisijama.Ja nemam nista protiv dobre narodne muzike, ali...
 
rock-1.gif
SMAK 4 EVER
 
Ako mene pitate najviše volim da slušam Propagandu 117, pre svega zbog lepih tekstova
i Osvajače iz ranijeg perioda, verovatno da sada ima kvalitetnih bedova kao Alek and Co.,
ali nedostaje više reklame da bi se komercijalizovao njihov rad !


3076.gif
 
Ako mene pitate najviše volim da slušam Propagandu 117, pre svega zbog lepih tekstova
i Osvajače iz ranijeg perioda, verovatno da sada ima kvalitetnih bedova kao Alek and Co.,
ali nedostaje više reklame da bi se komercijalizovao njihov rad !


3076.gif
Tako je!Osvajaci samo prva dva albuma,a nije los ni onaj sa drugim pevacem.(zaboravih mu ime)
 
Ako mene pitate najviše volim da slušam Propagandu 117, pre svega zbog lepih tekstova
i Osvajače iz ranijeg perioda, verovatno da sada ima kvalitetnih bedova kao Alek and Co.,
ali nedostaje više reklame da bi se komercijalizovao njihov rad !


3076.gif

Znas ono...koliko para toliko muzike!
Nego kakav su utisak ostavile zavese na umornog putnika?:?:
 
Još nisam pregrmela :roll:, javio da spremimo
čast, kao nešto nam kupio...a nezna da smo se dobro počastile....i snašle bez njega...
ako me nema sutra sve će biti jasno..
.
:rolleyes:
 

Back
Top