ZASTO ZENE VARAJU?

LAURA8

Početnik
Poruka
24
inspirisana temom "zasto muskarci varaju",
palo mi je na pamet da bi bilo zanimljivo pisati i o zenskim prevarama i njihovim uzrocima...
(s'obzirom da se ta tema redje obradjuje)
tako da pozivam sve "zene" da iznesu svoja misljenja ..
 
chou:
Mislim da si pogrešila forum. Ali pretpostavljam da su u stalnoj vezi nezadovoljne sexom.

ne,nisam
zene retko pricaju o svojim prevarama,cak i kada to cine ,cine ovlas,ne pridajuci pritom vaznost samom cinu.
sa druge strane ,"muska" prevara se poistovecuje sa najvecom strahotom...
iz tih razloga,mislila sam da je ok da se i muskarci malo upoznaju sa drugom stranom
 
Slušaj (odnosno čitaj) kod nas muških biti švalerčina stvara određen status u sredini u kojoj živiš. Mada ja lično uvek kažem da od pripovedača nema ...ača.Dok je evidentna činjenica da se za ženu koja se upusti u ovu vrstu sporta vezuju sve sami negativni epiteti, ali same ste krive jer ste prilično neaktivne u borbi za ravnopravnost među polovima.Oduvek je važilo pravilo ( a i u praksi je potvrđeno) da je napad najbolja odbrana, pa izvolite... Pozdrav
 
Mislim da zena pocinje da vara svog muskarca kada prestane da se oseca voljenom i pozeljnom. Ne mislim na sex samo mada je to veoma bitan faktor, vec i na lepe reci, bezobrazne poglede, stipkanje u prolazu i slicno tome. Sve one sitne stvari koju jednu zenu cine ZENOM. Te je tako princeza u stalnoj potrazi za svojim princom.
 
Samo qrve varaju svoje muzeve/partnere!
To nisu zene, to su qrvetine.
PRAVA zena nikada ne vara, to rade samo qrve!!!!!!!!!!!!!!!
I Rambo lepo rece - "Ne radi qrva ono ybog para, vec zato sto voli muza da vara"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Macho - man:
Samo qrve varaju svoje muzeve/partnere!
To nisu zene, to su qrvetine.
PRAVA zena nikada ne vara, to rade samo qrve!!!!!!!!!!!!!!!
I Rambo lepo rece - "Ne radi qrva ono ybog para, vec zato sto voli muza da vara"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

budalo... nema potrebe da budes agressivan
zene treba cuvati, maziti.. voleti.. i dati im...
a to sto varaju... cemu zivot ako nema varanja..
ta nismo roboti....
Poruka zenama i svetu! "Varajte i budite varane" :)
 
Pokusavam ovo da odgonetnem vec dugi niz godina. I bio sam u 'vezi' sa nekim 'zauzetim' devojkama. Kad sam sa jednom napravim teoriju zasto zene varaju momke (muzeve), ali sledeca se ne uklopi u celu situaciju! I tako sam vise puta menjao svoju teoriju dok nisam odustao. Shvatio sam da ima vise razloga. Ali da mi ne pricamo o tome. Devojke koje imate iskustva sa prevarama javite se! I prenesite nam sta su vasi razlozi (odnosno sta mislite da su razlozi)
 
strani placenik:
Pokusavam ovo da odgonetnem vec dugi niz godina. I bio sam u 'vezi' sa nekim 'zauzetim' devojkama. Kad sam sa jednom napravim teoriju zasto zene varaju momke (muzeve), ali sledeca se ne uklopi u celu situaciju! I tako sam vise puta menjao svoju teoriju dok nisam odustao. Shvatio sam da ima vise razloga. Ali da mi ne pricamo o tome. Devojke koje imate iskustva sa prevarama javite se! I prenesite nam sta su vasi razlozi (odnosno sta mislite da su razlozi)


Zena vara kada je emotivno nezadovoljna u vezi odnosno braku. Zene su emotivna bica i ako im se ne pruza dovoljno neznosti i ljubavi, zapostave se, postaju nesrecne i ako im neko to ponudi sa strane naravno da ce to prihvatiti. Zene uglavnom ne varaju zbog i samo zbog sexa kao muskarci recimo, vec zbog emotivnog nezadovoljstva. Naravno, ovde pricam za zene koje varaju u braku...a devojke koje varaju momke a uvek mogu da potraze boljeg sto za sobom ne povlaci posledice razvoda, dece itd., nikada necu razumeti.
 
zasto-prosto sto osecanja vremenom pocnu da padaju(zbog brdo razloga),recimo-daljina..svako ponovno vidanje je bilo mnogo bolje i lepse...nesto drugo...nekada samo strast.. :roll: ma ima toga jos...postoji vise nacina-prevare(nije samo spavati sa nekim prevara)postoje one druge gore,kada ga sanjas,mastas,lebdis..i kada se probudis vidis da je pored tebe tvoj decko,muz.. :cry: te na psihickoj su verujte mi mnogo gore...to vise boli :wink:
 
Po mom misljenju zene varaju jer im verovatno nedostaje nesto u zivotu, ljubav, neznost, paznja.....niko ne vara bez razloga i svako ima svoj razlog!!!!!Ako je muskarac dovoljno dobar zeni ona ga nece prevariti i obrnuto!!!!!
 
Ja imam iskustva sa varanjem pa vam mogu reci zasto sam ja varala.Jednog decka sa kojim sam bila 4 godine varala sam nekoliko mjeseci sa istim muskarcem.Zasto?Veza mi je usla u slijepu ulicu, bila sam nezadovoljna i deckom i vezom i sexom, trebalo mi je nesto posebno, a to sam dobila od svog ljubavnika.Zasto ga nisam ostavila?Nakon 4 godine veze desila mi se najgora stvar- navika.Nisam mogla zamisliti da budem bez svog decka.Ipak, nakraju sam ostavila i decka i ljubavnika.Moje iskustvo sa drugim deckom, prevarila sam ga jer nije pokazivao da me voli, nije me postovao, nije pristajao na kompromise...Nakon prevare sam ga ostavila.Puno sam razmisljala zasto sam ih varala stim da nisam imala griznju savjesti i shvatila sam da dok mi u vezi sve funkcionira, dok oboje volimo i spremni smo na kompromise, dok je pazljiv i pun postovanja, dok me cjeni....necu prevariti.Onoga trenutka kada osjetim da ta veza nece uspjeti i kada osjetim da sam nezadovoljna prevariti cu.E samo sta si ja uvijek dam jos neko vrijeme da razmislim o tome dali prekinuti i bas u tom razdoblju prevarim i onda znam.Jedna meni jako draga osoba je rekla, onog decka kojega prevaris taj sigurno nije pravi (ako pravi postoje) i bjezi od njega.Kada dodje onaj koji treba neces varati.To je rekla iz svog iskustva.
 
strani placenik:
Pokusavam ovo da odgonetnem vec dugi niz godina. I bio sam u 'vezi' sa nekim 'zauzetim' devojkama. Kad sam sa jednom napravim teoriju zasto zene varaju momke (muzeve), ali sledeca se ne uklopi u celu situaciju! I tako sam vise puta menjao svoju teoriju dok nisam odustao. Shvatio sam da ima vise razloga. Ali da mi ne pricamo o tome. Devojke koje imate iskustva sa prevarama javite se! I prenesite nam sta su vasi razlozi (odnosno sta mislite da su razlozi)
to je uprevo i razlog zasto sam mislila da ovu temu treba staviti na ovaj forum.
na ovaj nacin svaki muskarac nece morati da pita zasto(sto bi nekima bilo jako mrsko da urade) vec samo da procita.
inace varanje ne mora uvek biti uzrokovano zapostavljenoscu; ima dana kada ma koliko sve bilo ok,jednostavno nezadovoljstvo sobom je prisutno,neinicirano,neshvatljivo,ali prirodno...
tada zene cesto zude za drugacijim u zelji da promene sebe...
ljubomora ,izazvana jednostavnim komentarima deluje (kod vecine) vrlo pogubno na ego koji opet moze da se povrati samo popunjavanjem 'praznine'...

ipak ono sto zaista razlikuje zensku od muske prevare (i zbog cega, sto se varanja tice, ja u potpunosti stajem u musku odbranu) je priroda prevare. zene,za razliku od muskaraca,kada varaju varaju srcem....to je uglavnom prevara osecanjima,mislima...
zar to nije gore od telesne prevare?
tudje telo se nikad ne moze posedovati,osvojiti..
osecanja mogu i ona su jedino sto imamo od nekoga. kada neko prevari osecanjimam,tada pocinjemo da gubimo ono sto je pripadalo samo nama,ono sto nas je vezivalo sa nekim...taj neko tada prestaje da bude 'nas' i to jeste prevara
 
Tocno to, zaboravila sam prije to spomenuti.Zene varaju sa srcem.Kada sam varala svog prvog decka ja sam ljubavnika voljela, iskreno sam ga voljela.Muskarci kada varaju oni varaju da bi im se digao ego i da vide da mogu i nema tu nekih osjecaja.Isto tako puno gora je zenska nevjera, ali to ne znaci da su takve zene *****, kao sta je neko ovdje to rekao.Potpuno se slazem sa tobom.
 
Zene varaju zato sto ne vole svoje partnere...Kao i muskarci... Pricati price o tome kako volis nekoga, a u isto vreme ga varas je krajnje dvolicno, smesno, glupo... To mogu pricati i u to verovati oni koji nisu iskreno voleli, kojima je i sama rec LjUBAV, nepoznat, stran pojam...
Zena koja voli, ne vara, jednostavno voli coveka sa kojim je... I muskarac isto tako...
 
zorta:
Zene varaju zato sto ne vole svoje partnere...Kao i muskarci... Pricati price o tome kako volis nekoga, a u isto vreme ga varas je krajnje dvolicno, smesno, glupo... To mogu pricati i u to verovati oni koji nisu iskreno voleli, kojima je i sama rec LjUBAV, nepoznat, stran pojam...
Zena koja voli, ne vara, jednostavno voli coveka sa kojim je... I muskarac isto tako...


Da, zena koja voli i koja dobija ljubav zauzvrat ne vara, ali zena koja voli a zapostavljena je od strane muskarca koga voli e takva prevari, odnosno trazi ljubav negde drugde. Istina je da je to mnogo gori oblik prevare i slazem se sa laurom8, ali je isto tako i mnogo redji, jer osecanja ne dodju tek tako, dok je kod muskaraca zelja za prevarom zbog sexa naravno cesca, zato muskarci mnogo cesce i varaju. Iz toga proizilazi zakljucak da se nezna sta je gore, ali jedno je sigurno, ni jedna ni druga prevara nisu opravdane, ali covek je ipak samo covek.
 
Lako je za shvatanje, ko razume sta je ljubav...
Ponavljam:
Zena koja voli, ne vara, jednostavno voli coveka sa kojim je... I muskarac isto tako...

Ljubav, novu, mogu da trazim samo kada prestanem da volim partnera ( zbog neuzvracene ljubavi ili bilo kog drugog razloga).Ne treba brkati pojmove VOLETI i BITI VOLJEN. Jedno bez drugog tesko funkcionise, bar na duze staze, ali PREVARU ne mogu pravdati neuzvracenom ljubavlju, vec iskljucivo nedostatkom ljubavi prema partneru.
A kada covek prestane da voli, koji god da je razlog u pitanju, posteno je to priznati, na prvom mestu sam sebi i tada smelo, cistog obraza i otvorenog srca krenuti ka nekoj novoj ljubavi, nekoj osobi koju cemo voleti, ali samo nju....nikada vise u isto vreme... To nije ljubav...
 
Dobro je neko rekao muskarci mogu da prevare svoju devojku bezobzira kolko je vole, i to njima nista ne znaci mislim ta devojka sa kojom je prevario... a zena kad prevari to znaci da ne voli svog decka ili kako je neko rekao znaci da taj decko nije onaj pravi...
 
LAURA8:
inspirisana temom "zasto muskarci varaju",
palo mi je na pamet da bi bilo zanimljivo pisati i o zenskim prevarama i njihovim uzrocima...
(s'obzirom da se ta tema redje obradjuje)
tako da pozivam sve "zene" da iznesu svoja misljenja ..

Vecina njih je rekla upravo to sto i ja mislim da je razlog zenske prevare. Nedostatak paznje, ljubavi, strasti, zapostavljenost partnera je ono sto cini onog drugog praznim, bez obzira da li je musko ili zensko u pitanju. Mala je razlika izmedju muskih i zenskih prevara. Jedino sto bih recimo mogla da izdvojim je...da je zenama potrebno malo vise emocija da bi prevarile. Stoga mislim da je to uglavnom sa osobom sa kojom smo predhodno mogli vise puta popricati. Ne opravdavam prevare...ali isto tako mislim da se veoma lako mogu desiti u momentu kada je veza ili brak u nekakvoj krizi, a jedan od partnera nije zainteresovan da se malo vise zadubi u sustinu problema.
 
pa ja bi rekao iz iskustva da stvari stoje ovako...
prvo sve su zene po prirodi stvari usmerene da traze sigurnost za svoju decu isto kao i sve zenke u prirodisigurnost za svoj okot.. i sta onda rade traze snazne muzjake tj muskarce da im obezbede sigurnost za njih i potomstvo i to je ostalo urezano u genetski kod.... e sad to je i objasnjenje zasto je ovde velika vecina zena i devojaka postalo sponzoruse, i kad zadovolje te osnovne nagone onda se okrecu svojoj drugoj prirodi tj onom sto je recesivno u odnosu na prethodno tj svojim osecanjima i onaj sa kim su ih lose tretira to im smeta ali ima pare.. ponekad dobiju i koju cusku al opet kako da odem on ima pare... i posle nekog vremena su potpuno prazne unutrau dusi e tada ako nalete na nekog ko bi bio po njihovom misljenju za njih bolji pustaju da se zaljublju i onda dobijaju zelju da imaju sexsualne odnose sa novim izabranikom ali novca se nebi odrekle pogotovu kad nemoraju da rade za njega pa ostaju i sa onim prvim i puf eto prevare ... :?
znaci varaju iz ljubavi varaju zato sto vole svoje ljubavnikepate za njima ali nikad im se nece potpuno dati jel ako i sotanu u drugom stanju nabusitom grubijanu koji je cesto pijan cak se i neseca da li je bio sa njom u pravoj noci mogu da napricaju svasta i da oni poveruju da su deca njihova :roll:
Muskarci varaju ili zato sto se svete zenama sto im nedaju(svoje drgo kamenje medj nogama) ili zato sto su skotovi...
Na kraju molim sve one koji nespadaju u ovaj opis da mi oproste i da se neljute na mene
 
Varanje je kada nekom na prevaru uzmes pare ili ga materijalno prevaris.
Kada zena, devojka oseti cisti, izvorni poriv za seksom sa muskarcem, a ima decka ili muza koji je ne zadovoljava skroz, ona zadovoljava svoje apetite i usreci tog drugog muskarca, sebe i svog decka ili muza, jer zadovoljena zena je najsrecnija zena, dobra, nezna i pazljiva prema svima u njenoj okolini!
Ali, ne treba to cesto primenjivati, jer onda definitivno nesto bas mnogo ne funkcionise ni njena veza ili brak.
Jednostavno, svaka koja je osetila tu seksualnu privlacnost prema muskarcu i zadovoljila je-razumece me, a drugima zelim da je osete, makar jedanput!
 

Back
Top